Jump to content

unde pot duce masina pentru un test?


zender

Recommended Posts

In general verifici masina inainte sa dai banii pe ea dar ma rog...

 

Automobile Bavaria

 

Showroom si Service BMW

Sos. Bucuresti – Ploiesti 53A

Sector 1, 013685 – Bucuresti

 

Telefon:

+40 21 2006263

+40 21 2006264

 

Showroom si Service BMW

Str. Horia, Closca si Crisan 17,

(Soseaua de Centura), Otopeni

 

Telefon:

+40 21 3520414

+40 21 3520415

 

Poti sa mai incerci si Filaret sau Dormag...

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

sa-mi zici si mie cum a fost la tester, ce a cuprins si cat a costat!

  despre testerele de la augsburg sau autotest2000(acela din vitan) ce parere aveti, sau unde-i cel mai indicat de mers deoarece sunt si eu interesat?

multumesc

307941[/snapback]

 

Diagnoza este 80 RON la dormag si tot 80 RON si verificarea la partea mecanica.

Link to comment
Share on other sites

am fost la verificare la dormag, a fost ok partea mecanica, de partea cu softul nu prea am ce sa zic pentru ca nu a facut ala mai nimic sub pretextul ca nu e seful si el are nu stiu ce soft, preturile sunt alea de mai sus, recomand diagnoza electronica in alta parte
Link to comment
Share on other sites

am fost la verificare la dormag, a fost ok partea mecanica, de partea cu softul nu prea am ce sa zic pentru ca nu a facut ala mai nimic sub pretextul ca nu e seful si el are nu stiu ce soft, preturile sunt alea de mai sus, recomand diagnoza electronica in alta parte

308240[/snapback]

 

Daca nu a fost seful e de inteles, a fost retardatul de Gica sau cam asa ceva.

 

Eu am fost ieri cu MINI-ul, dar l-am pus pe Doru (seful) sa-mi faca diagnoza. Omul stie sa explice. Am fost f multumit.

Edited by BRANDEX
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Am nevoie si eu de o testare.

Am facut-o la Braila, si baietii de aici nu au softul chiar bine hackuit. Si ce am eu apare ca eroare necunoscuta si nu au codul respectiv in baza de date. Mi-au spus sa ma duc in alta parte si mi-au dat banii inapoi.

Asta inseamna drum la Bucuresti. dar pentru diagnoza (tester) cam care ar fii cel mai bun si serios din Bucuresti?

Nu de alta... dar la dormaq daca vin din Braila si-mi spune ala ca nu poate ca nu e sefu ii fac laptopu guler <_<

 

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

eu am vb la augsburg si o diagnoza totala costa undeva la 470ron, respectiv la autotest2000(vitan) tot undeva pe acolo. de ce diferenta asta mare fata de dormag si chiar fata de reprezentanta daca ziceti ca tot pe acolo-i pretul.....?

 

Orice mai complicat decât o revizie Îi depãºeºte pe cei de la Augsburg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.