Jump to content

membru nou


brandy

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

ok. cum zici tu :blink: daca vrei iti dau link spre cateva povesti similare demascate , si romanesti si din afara , eu zic ca nu e adevarat tu zici ce vrei

@brandy: la povestea din link-ul urmator se refera dan98, nu-l invinui de rea credinta...:)

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=9851&hl=

 

 

p.s. bine ai venit!

Link to comment
Share on other sites

a nu , cand mi-a venit sa scriu aici ma gandeam la o poveste citita ieri dupa-masa , pe un alt forum , unde un om popular pe acolo si-a inscenat moartea pentru ceva scam, ma rog nu conteaza

brandy scuze daca te-am deranjat. sunt eu mai suspicios

308284[/snapback]

nu nu mai deranjat da de ce as minti este un club superb si sper sa ne spunem opiniile si toate cele fara minciuni nu are rost basca faptul ca discutam despre o masina care am avut-o mult timp de atunci a fost iti spun sincer superba era senzatie si pe vremea aia 194 de cai era ceva acum conduc un E39 de 143 de cai si un M5 de 507 cai ;sper sa ne intelegem eu nu sunt doar fan bmw sunt maniac am convins 98 la suta din prieteni sa-si achizitioneze un bmw,si imi multumesc nici ei nu si-ar cumpara alta marca de masina.Multa bafta

Link to comment
Share on other sites

totusi ceva detalii despre e30 ? nu ca m5 e60 nu ar fi interesant, dar e30 ca ala e intr-adevar raritate.  l-ai avut de nou sau sh ? cum de nu are faruri cu lupa ?

308288[/snapback]

nu nu l-am avut de nou eu l-am luat in 91 din Elvetia era fabricat in 88 iar despre faruri ce sa-ti zic asa a fost in 96 a fost implicat itr-un accident a fost facuta praf toata partea fata inclusiv motorul

Link to comment
Share on other sites

Am si eu 2 intrebari

1 daca nu mai exista masina (e avariata) de ce te-ai mai chinuit sa-i ascunzi nr de inmatriculare?

2 In 96 nu cred ca era modelul ala de jante KESKIN KT1 ?

308304[/snapback]

nu i-am ascuns nr de inmatriculare asa am avut pozele iar despre jante erau pe masina in 91 nu in 96 :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ce penibil!! Daca nu o spune nimeni tare o spun eu: minte asta de ingheata apele inainte de vreme!!!! RI-DI-COL!!! O fi vreunu de 15 ani care in loc sa-si faca temele pune poze false sau unu mai batran care sufera de niste complexe majore...Hai ma baieti ce dracu? Chiar nu va dati seama?

Cica M5-ul face in vreo 5 sec suta...looooooooool

Link to comment
Share on other sites

mda.. chiar ca penibil..

nici macar nu a stiut ca ala din poze nu e m3 ci un e30 cabrio care se vrea sa fie m3

-m3-ul cabrio n-are faruri fara lupa (pe coupe au fost toate tipurile de faruri: fara lupa, cu lupa simple si cu lupa cu smile),

-toate m3-urile e30 au avut shadowline nu cromline cum are asta

-m3-ul are bara fata din plastic nu din metal cum e asta

-de spoilere nu mai zic ca n-au nici o treaba cu cele de m3

-aripile desi sunt umflate in genul celor de la m3, dar nu sunt la fel..

-usile nu sunt de m3

 

sa nu mai zic de roti (cum zicea si cineva mai sus).

mi-e tare greu sa cred ca jantele astea kesin sunt in fabricatie din 96.. :blink:

Edited by florin83
Link to comment
Share on other sites

cateva intrebari despre m3-ul e30 am:

 

-pe cat sunt jantele si cate prezoane?

-cati cai avea?

-decapotarea era manuala sau electrica?

308309[/snapback]

jantele dupa cate imi aduc aminte erau pe 16 avea 4 prezoane si decapotarea era manuala :blink: si mai termianati-o cu stai sa caut pe net si rasuri din astia bazosilor

Link to comment
Share on other sites

Ce penibil!! Daca nu o spune nimeni tare o spun eu: minte asta de ingheata apele inainte de vreme!!!! RI-DI-COL!!! O fi vreunu de 15 ani care in loc sa-si faca temele pune poze false sau unu mai batran care sufera de niste complexe majore...Hai ma baieti ce dracu? Chiar nu va dati seama?

Cica M5-ul face in vreo 5 sec suta...looooooooool

308326[/snapback]

esti chiar dea dreptu scuze bai prinde chiar in 4,7 iar de mintit oi minti tu da eu sunt de gasit si chiar pot sa-ti demonstrez iarasi penibil nu poti sa fi decat tu cu cine vrei.si daca tot esti curios am 35 de ani

Link to comment
Share on other sites

mda.. chiar ca penibil..

nici macar nu a stiut ca ala din poze nu e m3 ci un e30 cabrio care se vrea sa fie m3

-m3-ul cabrio n-are faruri fara lupa (pe coupe au fost toate tipurile de faruri: fara lupa, cu lupa simple si cu lupa cu smile),

-toate m3-urile e30 au avut shadowline nu cromline cum are asta

-m3-ul are bara fata din plastic nu din metal cum e asta

-de spoilere nu mai zic ca n-au nici o treaba cu cele de m3

-aripile desi sunt umflate in genul celor de la m3, dar nu sunt la fel..

-usile nu sunt de m3

 

sa nu mai zic de roti (cum zicea si cineva mai sus).

mi-e tare greu sa cred ca jantele astea kesin sunt in fabricatie din 96.. :blink:

308355[/snapback]

fa putin nani stiutor de bmw

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.