Jump to content

VAND OGLINZI E46,E39


Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

salut vinzi si altceva in afara de oglinzi? lampile de la plafoniera ptr e46 ma intereseaza.ms

bineinteles ca am si alte piese..de caroserie in special si de interior.plafoniera mai am doar normala..adica nu cu spot-uri de citit ca aia s-a dat si din pachetul de lumini mai am doar pe spate plafonierele de pe stalpi, cu spot pentru citit.daca te ajuta la ceva..le dau cu 100 lei setul.

 

ai cumva separat motorasul pentru oglinda stanga E46?

fix aia caut si eu... daca gasesti si eventual tre sa iei la set..sa ma anunti si pe mine..sa ne combinam la ..cartela.:)

 

FIRMA DE DEZMEMBRARI, VINDE ELEMENTE DE CAROSERIE DE BMW E46!

PRINTRE ALTELE AVEM SI OGLINZI (DOAR GEAM) PENTRU E46 HELIOMATE SI INCALZITE SI E39.

Cat ceri pe o oglinda de dreapta incalzita, pentru un E39 din 1997?

cer cat cer si pe una de e46.dar mai intai trimite-mi o poza pe PM cu celalta din stanga, daca o mai ai..ca sunt mai multe modele pe e39 si nu vreau sa te incurc aiurea..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
FIRMA DE DEZMEMBRARI, VINDE ELEMENTE DE CAROSERIE DE BMW E46!

PRINTRE ALTELE AVEM SI OGLINZI (DOAR GEAM) PENTRU E46 HELIOMATE SI INCALZITE SI E39.

pr e 46 coupe geamuri de oglinzi se poate??? m-au facut hotii iar

nasol.da n-am de coupe momentan..sunt cam rare de fel.pune-ti de e46 normal..macar sunt mai ieftine..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
oglinzi bmw e39, complete, model mai mare, rotunjit, stanga+dreapta?

daca sunt astept un pm cu detalii. multumesc

nu am

 

 

salut,ma intereseaza o carcasa oglinda stanga de bmw E46 coupe (2000).mersi

nu am

 

Oglinzi de e46, heliomate, fara incalzire. Ce pret?

 

?

180 lei/set

 

 

AM PRIMIT SI OGLINZI DE E90 - SERIA 3 2005>2009 SI SERIA 1 2005-2009!

700 LEI SETUL DE OGLINZI COMPLETE.

SAU 270 LEI SETUL DE STICLE(DOAR GEAMURILE OGLINZILOR ST+DR)

BINEINTELES, ORIGINALE, INCALZITE, HELIOMATE SI CU UNGHI MORT.

Link to comment
Share on other sites

FIRMA DE DEZMEMBRARI, VINDE ELEMENTE DE CAROSERIE DE BMW E46!

PRINTRE ALTELE AVEM SI OGLINZI (DOAR GEAM) PENTRU E46 HELIOMATE SI INCALZITE SI E39.

 

Firma de dezmembrari sau ''Firma de dezmembrari'' ? cu angajati sau ''colaboratori'', gen :iau de-aici si vand dincolo...

Daca sunteti pe bune, atunci practicati niste preturi de dumping sa le mai taiati din elan hotilor care ne bantuie masinile seara de seara.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

nu prea iti inteleg nelamuririle...piesele chiar sunt din dezmembrari..iar preturile..nu au nicio legatura cu prietenii din vitan..tu pe aia cred ca ii cauti..iar preturi incat sa-i concurez pe ei..n-am cum..eu chiar dau bani pe marfa..in schimb ei...

imi pare rau daca te-or fi lasat fara oglinzi..dar eu chiar n-am nicio vina..

Link to comment
Share on other sites

Sunt din CJ, n-am treaba cu cei din Vitan, n-am ramas fara oglinzi(inca) dar am ramas fara altceva.

Stai linistit, n-ai nici o vina, am fost eu putin ironic. :)

 

Ca sa vad ca nu te-ai suparat, da-mi un pret bun la un intercooler de E39 525d facelift :)

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
FIRMA DE DEZMEMBRARI, VINDE ELEMENTE DE CAROSERIE DE BMW E46!

PRINTRE ALTELE AVEM SI OGLINZI (DOAR GEAM) PENTRU E46 HELIOMATE SI INCALZITE SI E39.

 

Cum se numeste firma ? adica, cu ce denumire este inregistrata la Camera de Comert ?

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
FIRMA DE DEZMEMBRARI, VINDE ELEMENTE DE CAROSERIE DE BMW E46!

PRINTRE ALTELE AVEM SI OGLINZI (DOAR GEAM) PENTRU E46 HELIOMATE SI INCALZITE SI E39.

 

Cum se numeste firma ? adica, cu ce denumire este inregistrata la Camera de Comert ?

 

Astept raspuns.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
FIRMA DE DEZMEMBRARI, VINDE ELEMENTE DE CAROSERIE DE BMW E46!

PRINTRE ALTELE AVEM SI OGLINZI (DOAR GEAM) PENTRU E46 HELIOMATE SI INCALZITE SI E39.

 

Cum se numeste firma ? adica, cu ce denumire este inregistrata la Camera de Comert ?

 

Astept raspuns.

 

Insist :)

Link to comment
Share on other sites

:) daca nu raspunde, e clar:

 

firma de dezmembrari: ~e f. 1) Indicație care cuprinde denumirea pe forumuri si site-uri de mica publicitate a unei organizații formate din 2-3 "boshi de boshi" si "cand ma fac mare, o sa ma fac Tony Montana, deci incep de p-acum sa port costume albe", ce se ocupa cu furtul elementelor decorative, a oglinzilor si stergatoarelor unui autoturism etc. /<germ. Firma

Edited by Catalin.
Link to comment
Share on other sites

wow...are rost sa va mai raspund?n=am intrat zi de zi pe forum..ca spre deosebire de unii...am si eu o viata..

deci vad ca va raspundeti singuri intre voi..ce rost are sa mai intervin eu..

oricum..firma nu e a mea..eu doar ii fac reclama si vand piese de acolo din cand in cand..am de fapt job..alte alea..ca daca traiam din asta...muream cu carcotasii de gat..

iar pentru cei inca neincrezatori..le recomand sa considere ca vand la negru si sa nu mai astepte nicio informatie despre firma...ca pe un forum nu suntem la magazin ..si nici la magazin nu cred ca te duci sa-i ceri aluia actele..

pentru cei seriosi..cati or mai fi..si real interesati de piese, astept mesaje PM, si bineinteles ca se poate emite si factura pentru cei interesati.

o seara buna.

 

:) daca nu raspunde, e clar:

 

firma de dezmembrari: ~e f. 1) Indicație care cuprinde denumirea pe forumuri si site-uri de mica publicitate a unei organizații formate din 2-3 "boshi de boshi" si "cand ma fac mare, o sa ma fac Tony Montana, deci incep de p-acum sa port costume albe", ce se ocupa cu furtul elementelor decorative, a oglinzilor si stergatoarelor unui autoturism etc. /<germ. Firma

mi se pare ca bate spre lipsa de bun simt sa acuzi in halul asta, doar pentru ca nu am fost online pe topic..nici nu stiam ca s-a scris pe el...astept sa-ti ceri scuze ..in caz ca ai vreo urma de constiinta.

Link to comment
Share on other sites

...vand la negru si sa nu mai astepte nicio informatie despre firma...ca pe un forum nu suntem la magazin...

wrong answer !

17. Pentru a nu incuraja furtul de bunuri de pe masini, sunt interzise topicurile care vor contine la vanzare/cumparare exclusiv elemente usor detasabile de pe autovehicule (gen oglinzi, bandouri, eleroane, etc)". Regula este valabila pentru elementele second-hand.

atata timp cat nu oferi documente de provenienta, se inchide !

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=75201

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.