Jump to content

VAND OGLINZI E46,E39


Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pt e46 coupe mai aduci? .. nu sunt heliomate si nu sunt incalzire

n-am mai auzit sau vazut asa ceva.pe coupe stiu ca numai heliomate cel putin,daca nu chiar si incalzite...

dar in fine..daca imi aduc aminte bine, tot ce mai avem de e46 coupe e una de dreapta..cum am zis..heliomata si incalzita, daca e, vorbim pe PM.

Link to comment
Share on other sites

FIRMA DE DEZMEMBRARI, VINDE ELEMENTE DE CAROSERIE DE BMW E46!

PRINTRE ALTELE AVEM SI OGLINZI (DOAR GEAM) PENTRU E46 HELIOMATE SI INCALZITE SI E39.

 

 

Ma intereseaza oglinzi sticle ptr e39 incalzite, electrice si un maner de usa interior (cel din plastic nichelat).

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

FIRMA DE DEZMEMBRARI, VINDE ELEMENTE DE CAROSERIE DE BMW E46!

PRINTRE ALTELE AVEM SI OGLINZI (DOAR GEAM) PENTRU E46 HELIOMATE SI INCALZITE SI E39.

 

 

Ma intereseaza oglinzi sticle ptr e39 incalzite, electrice si un maner de usa interior (cel din plastic nichelat).

Multumesc

ti-am raspuns pe PM.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
de e60 ai sticle oglinzi???

cam rar asa ceva pe la dezmembrari ca totusi..e60 e model destul de nou...

dar in orice caz, ma interesez, si daca aud ceva ..te anunt.

lasa-mi un nr de telefon pe PM. si eventual cat esti dispus sa dai pe ele maxim .

 

geamuri de coupe?e46?cel din drepta ma intereseaza

am, exact de dreapta ( o singura bucata incalzita si heliomata, nu am set), dar din ce imi aduc aminte pe tine te intereseaza neheliomata, si eu nu am asa ceva.

Edited by essergio
Link to comment
Share on other sites

geamuri de coupe?e46?cel din drepta ma intereseaza

am, exact de dreapta ( o singura bucata incalzita si heliomata, nu am set), dar din ce imi aduc aminte pe tine te intereseaza neheliomata, si eu nu am asa ceva.

nunu,eu vroiam heliomata si incalzita.zi-mi un pret.o vreau.

Link to comment
Share on other sites

geamuri de coupe?e46?cel din drepta ma intereseaza

am, exact de dreapta ( o singura bucata incalzita si heliomata, nu am set), dar din ce imi aduc aminte pe tine te intereseaza neheliomata, si eu nu am asa ceva.

nunu,eu vroiam heliomata si incalzita.zi-mi un pret.o vreau.

inseamna ca te-am confundat, scuze.

vorbim pe PM.sa-mi lasi un nr de tel.

Link to comment
Share on other sites

FIRMA DE DEZMEMBRARI, VINDE ELEMENTE DE CAROSERIE DE BMW E46!

PRINTRE ALTELE AVEM SI OGLINZI (DOAR GEAM) PENTRU E46 HELIOMATE SI INCALZITE SI E39.

salut. mi s-a furat sticla de la oglinda de pe partea dreapta la un e39 din 1996. m-ar interesa un pret pentru aceasta. nu prea conteaza daca merge incalzirea sau daca e heliomata, ideea e sa se potriveasca la masina mea. astept urgent un pret. mersi mult.

Link to comment
Share on other sites

FIRMA DE DEZMEMBRARI, VINDE ELEMENTE DE CAROSERIE DE BMW E46!

PRINTRE ALTELE AVEM SI OGLINZI (DOAR GEAM) PENTRU E46 HELIOMATE SI INCALZITE SI E39.

salut. mi s-a furat sticla de la oglinda de pe partea dreapta la un e39 din 1996. m-ar interesa un pret pentru aceasta. nu prea conteaza daca merge incalzirea sau daca e heliomata, ideea e sa se potriveasca la masina mea. astept urgent un pret. mersi mult.

daca erai din bucuresti faceam proba direct.fa-mi o poza la oglinda ta...ca sa imi dau seama despre ce vorbim.

 

 

 

Salut vreau si eu oglinda stanga cu totul pt e46ci

nu am. sorry

Link to comment
Share on other sites

am comandat-o noua de la un magazin din cluj. dar fara incalzire si fara sa fie heliomata. mersii mult de oferta. poate mai incolo dupa ce-mi revin financiar o sa-mi iau una cu incalzire si heliomata. mersii inca odata pt. mesaj.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.