Jump to content

VAND OGLINZI E46,E39


Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut, astea sunt oglinzile. Numai bine!

 

Salut si La Multi Ani tuturor.

Exact asa ceva ma intereseaza si pe mine, o sticla electro-cromatica si incalzita pentru oglinda din stanga.

Sau daca nu se gaseste electro-cromatica, e ok sa fie doar incalzita, DAR prinderea sa fie ca la cele electro-cromatice, deci nu din cea simpla, cu cele 4 locasuri in care intra cele 4 "sfere" din suportul oglinzii, ci prindere cu inel de plastic mare, ce se roteste pentru a putea demonta sticla.

 

Daca exista ceva variante... astept un raspuns.

Merci,

Laurentiu

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Ma intereseaza si pe mine o oglinda stanga (doar geamul) pentru modelul din poza.

Spune-mi, te rog daca e suficienta poza.

post-14988-1263469321_thumb.jpg

salutare.

pentru toti cei care cauta modelul de mai sus de oglinda pe e39( adica cea rotunjita, electrocroma) va spun ca se gasesc foooarte greu modelul asta de oglinzi si sunt muult mai scumpe decat cele fara senzor de heliomatare.in jur de 400 lei o bucata second iar noua peste 1000 lei.

Stiu persoane care si-au schimbat oglinzile cu totul si si-au pus din cele normale (patrate, fara heliomatare automata) din cauza asta.

Eu am o sticla de oglinda rotunjita ramasa de mai demult care are un defect in sensul ca e heliomata permanent.(culoarea aceea cafenie) si nu mai reactioneaza la comanda senzorului de lumina.in afara de chestia asta cu nuanta sticlei oglinzii, ea este in stare buna, incalzirea merge, sistemul de prindere e ok.

daca e cineva interesat de ea, da-ti-mi un mesaj pe PM si faceti o oferta de pret.

Link to comment
Share on other sites

Am incercat sa iti raspund la pm pentru lampi dar nu am putut. Ai doar lampile din spate sau o ai si pe cea din fatza? Astept PM

am doar lampile pe spate.

 

Imi pare rau dar nu am ce sa fac doar cu cele din spate, mi-ar trebui si cea din fata dar totusi lasa-mi un nr de tel si daca ma hotarasc te sun. Mai sterge din inbox ca sa poti sa primesti PM

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Un set de oglinzi de e60 (doar geamurile) ai?

mai rar din dezmembrari asa ceva.dar lasa-mi un numar pe PM si daca aflu ceva, te anunt.oricum, ca pret sunt ceva mai scumpe in caz ca le scot de pe niste oglinzi complete care stiu ca le are cineva de vanzare.cred ca in jur de 300 lei o sa fie setul.sa ma anunti daca ma mai interesez.

Link to comment
Share on other sites

scz ca bag, am eu o oglida electrica, model rotunjit, pt e39, completa, nu se rabateaza electric

o dau la 250 lei, daca intereseaza pe careva sa-mi dea un pm, si o sa le pun la dispozitie si poze.

scz celui care a deschis topic-ul ca m-am "introdus" si eu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
sal

cat costa o pereche de oglinzi pt E46 heliomate si incalzite.

180 lei perechea.100 lei bucata.

 

si eu caut exact asa ceva pt e46..ironic nu?dar nimeni nu descompleteaza oglinzile..nici chiar eu pt mine:D ca nu am cui sa vand restul.bafta la cautari.sa ma anunti si pe mine unde ai gasit..

Link to comment
Share on other sites

salutare. si eu am ramas fara geamuri, dar cand le-au scos nenorocitii au scos-o cu totul. imi lipseste bucata asta de plastic pe care am incercuit-o in poza, si banuies ca geamurile nu vin cu ea. Gasesc sa cumpar doar elementele alea doua, sau imi pot lua ramas bun de la ele si trebuie sa mi le iau cu totul. Va multumesc, si scuze de offtopic.

http://img22.imageshack.us/img22/210/imag0056vd.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

salutare. si eu am ramas fara geamuri, dar cand le-au scos nenorocitii au scos-o cu totul. imi lipseste bucata asta de plastic pe care am incercuit-o in poza, si banuies ca geamurile nu vin cu ea. Gasesc sa cumpar doar elementele alea doua, sau imi pot lua ramas bun de la ele si trebuie sa mi le iau cu totul. Va multumesc, si scuze de offtopic.

http://img22.imageshack.us/img22/210/imag0056vd.th.jpg

sal.nasol moment, imi pare rau pt tine.din ce vad eu in poza aia..chestia aia de plastic se gaseste pe mai multe tipuri de oglinzi e46,e39, si desi eu nu o am separat, cred ca daca mai intrebi pe la dezmembrari sau gasesti o oglinda stricata/rupta, poti sa iti rezolvi problema..bafta

Link to comment
Share on other sites

salutare. si eu am ramas fara geamuri, dar cand le-au scos nenorocitii au scos-o cu totul. imi lipseste bucata asta de plastic pe care am incercuit-o in poza, si banuies ca geamurile nu vin cu ea. Gasesc sa cumpar doar elementele alea doua, sau imi pot lua ramas bun de la ele si trebuie sa mi le iau cu totul. Va multumesc, si scuze de offtopic.

http://img22.imageshack.us/img22/210/imag0056vd.th.jpg

acelasi lucru l-am patit si eu, insa ceea ce au rupt nenorocitii cand au smuls oglinda nu este numai banda aia alba din mijloc ci mai lipseste un cerc alb in care se prind piciorusele de la suportul oglinzii.

eu in lipsa de solutii am lipit oglinzile intr-o pozitie convenabila, insa nu este ceva permanent

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.