Jump to content

inele aluminiu E34


cotti

Recommended Posts

Are cineva asa ceva pe masina , si cum vi se pare. Pe mine ma intereseaza in mod special dimensiunile si profilul ca as vrea sa imi fac inele ca parca nu as da 1mil pe ele cand le pot face gratis.(daca am cotele). maner pentru frana de mana e in lucru si va arata ca acesta (tot gratis :blink: ), apoi urmeaza butonii de la usi si gata

post-23-1122019436_thumb.jpg

post-23-1122019460_thumb.jpg

Edited by cotti
Link to comment
Share on other sites

Are cineva asa ceva pe masina , si cum vi se pare. Pe mine ma intereseaza in mod special dimensiunile si profilul ca as vrea sa imi fac inele ca parca nu as da 1mil pe ele cand le pot face gratis.(daca am cotele). maner pentru frana de mana e in lucru si va arata ca acesta (tot gratis :blink: ), apoi urmeaza butonii de la usi si gata

34543[/snapback]

 

sigur sunt putini care au, da'mai bine fa si tu un pret pt ele k vreau si eu(daca o sa arate p-aroape de alea din poza) si sunt sigur ca nu sunt singuru' kare vrea...

 

Merci!

Link to comment
Share on other sites

sigur sunt putini care au, da'mai bine fa si tu un pret pt ele k vreau si eu(daca o sa arate p-aroape de alea din poza) si sunt sigur ca nu sunt singuru' kare vrea...

 

Merci!

34628[/snapback]

 

manerul de frana de mana e pe masina, azi o sa vina de la atelier si butonii dar cu cerculetele de bord nu stiu cum sa fac ca nu am dimensiuni la ele, iar daca mai fac rost de material adica bara de alu trasa mai fac cateva si pentru club la preturi derizori.

Link to comment
Share on other sites

manerul de frana de mana e pe masina, azi o sa vina de la atelier si butonii dar cu cerculetele de bord nu stiu cum sa fac ca nu am dimensiuni la ele, iar daca mai fac rost de material adica bara de alu trasa mai fac cateva si pentru club la preturi derizori.

34837[/snapback]

 

ia-o in ordinea cererii!lol...

Link to comment
Share on other sites

manerul de frana de mana e pe masina, azi o sa vina de la atelier si butonii dar cu cerculetele de bord nu stiu cum sa fac ca nu am dimensiuni la ele, iar daca mai fac rost de material adica bara de alu trasa mai fac cateva si pentru club la preturi derizori.

34837[/snapback]

 

Hai ca avem tabelu'' cu primii patru:

-oxide

-florin

-darren

-mas

 

cum si cand vedem ,,marfa,,? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Hai ca avem tabelu'' cu primii patru:

-oxide

-florin

-darren

-mas

 

cum si cand vedem ,,marfa,,? :)

35312[/snapback]

 

bai nebunilor :blink: am zis ca daca mai fac rost de material o sa fac pentru voi manere pentru frana de mana si probabil butonii de la usi dar de cerculete nu era vorba ca nu stiu dimensiuni, cel mai bine mi-ar prinde o schita si o sa fac (tata e strungar de meserie si nu ar fi o prb).Am intrebat daca are cineva pe aici unele originale ca sa pot face dupa ele unele la fel(inele)

Link to comment
Share on other sites

ce inseamna "ptrturi derizorii" ? pentru butoane si frana de mana....

35349[/snapback]

 

tata =strungar, mama = marochiner, io din SIBIU pretul nu stiu dar ne intelegem, (posta si curentul la strung) :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
Guest nt02wvx
nici eu n-am chef sa caut la firmele de tuning prea mult; unde se gasesc cerculetele cromate pt instrumentele de bord si butonii de la usi tot cromate

53481[/snapback]

daca afli cotele la inele si te apuci de ele si le si reusesti vreau si eu.serios.uite id-ul mei de mess: alexoble18 ms

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.