Jump to content

5 Tone de piese numai BMW.


Recommended Posts

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NSL_Florica'

Ai carburator si filtru aer de Bmw E21 rechin 1600cm?????????????

-Nu am , dar i ti recomand sa te orientezi la un sistem de injectie pt acel M10.

 

ai cumva compresor de clima pt 524td 1990 da sa fie actionat de curea trapezoidala? mersi

 

 

-Am ceva , dar nu stiu daca merge la tine. As prefera sa mi trimiti o poza de la acel compresor sa vad daca te pot ajuta.

Link to comment
Share on other sites

florica, caut si eu pt cineva o bara cu spoiler cu tot (e o singura bucata tot ansamblul asta) pentru spatele unui E32, 7-ar...ma anticipat si bafta multa in noua viata ce ai inceput-o....

PS: un diferential autoblocabil pt cutia de viteze ce o am de la tine ai? Pt un E34, 520i in 24valve....ms inca odata... :blink:

Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

salut un motor de 3500 pt e32(simplu ... fara nimic pe el ) ?

 

 

Nu am M30B35.

 

florica, caut si eu pt cineva o bara cu spoiler cu tot (e o singura bucata tot ansamblul asta) pentru spatele unui E32, 7-ar...ma anticipat si bafta multa in noua viata ce ai inceput-o....

PS: un diferential autoblocabil pt cutia de viteze ce o am de la tine ai? Pt un E34, 520i in 24valve....ms inca odata... :blink:

 

-Nici pe tine nu te pot ajuta cu nimic.....blocant caut si eu de E36/....apropo....Multumesc !!

Link to comment
Share on other sites

calorifer pt e34 cu AC,ai?

 

 

-ar fi trebuit sa fie . ma uit astazi si te anunt.

Ninge,si nu avem calorifer.Ai gasit ceva?

 

 

-Accept injuraturile de rigoare.....dar azi ma calcat o masina si mi sa rupt si troliul la platforma......

Da-l dracului de calorifer,sper ca esti in regula,nu?

Link to comment
Share on other sites

calorifer pt e34 cu AC,ai?

 

 

-ar fi trebuit sa fie . ma uit astazi si te anunt.

Ninge,si nu avem calorifer.Ai gasit ceva?

 

 

-Accept injuraturile de rigoare.....dar azi ma calcat o masina si mi sa rupt si troliul la platforma......

Da-l dracului de calorifer,sper ca esti in regula,nu?

 

 

-Am fost astazi sa caut caloriferul tau......nu este....doar de E36 cu clima.

-Sunt bine.....doua degete la picior negre dar piciorul functioneaza.....am simtit si eu cateva sute de kg pe picior....

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza partea din portbagaj a triplei dreapta spate pe care se monteaza becurile si cu mufelecare sunt pe masina pt E46 din 2002 cu triple cu semnal alb. Si mai vreau lucasuri pentru ea si semnalizarile din far ambele si pe dreapta si pe stanga.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.