Jump to content

5 Tone de piese numai BMW.


Recommended Posts

florica, un alternator pt un benzinar E34 520i in 24 valve dar care sa scoata 14 volti sau in plaja 13.8-14.4 (nu 13.4 cum scoate al meu) si care sa nu prezinte intreruperi in functionare ....ms anticipat...si niste jante aliaj pe 16 ceva in genul la alea fagure...sau tabla..daca nu aliaj...ms...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evacuare e34 520 sau 525 partea din spate,exista

-Nu am dar intre ele este diferenta , 2.0 un singur traseu , 2.5 are 2 trasee. Deasemeni diferenta intre cele de 12 v si respectiv 24 v.

 

sal. volan pt e30 de M?

-Nu este.

 

Am si eu nevoie urgent de un Alternator pt e46 320 diesel din 2001 daca ai ... am cautat toata tara dar nimic .. Astept raspuns ... multumesc

-De curand amcumparat un motor diesel de la Buzau. Alternatorul a ramas acolo . Daca doresti i ti pot da un nr de telefon sa vb direct cu oamenii.

 

florica, un alternator pt un benzinar E34 520i in 24 valve dar care sa scoata 14 volti sau in plaja 13.8-14.4 (nu 13.4 cum scoate al meu) si care sa nu prezinte intreruperi in functionare ....ms anticipat...si niste jante aliaj pe 16 ceva in genul la alea fagure...sau tabla..daca nu aliaj...ms...

-Nu te pot ajuta cu nimic.

 

da este funcionala vascocupla care o ai u ,are joc la rulmenti .daca mio atrebuie mi trimiti prin fan curier? atept raspuns! iti multumesc

-Am verificat o ieri pt altcineva si este trecuta deja la fier vechi. Nu era pt a fi vanduta.

Link to comment
Share on other sites

Ai bandourile de pe bara din spate la e36(cele 2 de pe colturile barii)Multumesc.

-Sunt la 30 lei amandoua.

 

si nu ai alta vascocupla ca mie imi trebuie :blink: .da pe un element de far pt e34 cat vrei ? mersi

-Nu am altul si nici faruri e 34.

 

Salut,

 

Pentru un e21 (rechin 318is din 1982) ai ceva piese?

Directia m-ar interesa in mod special. Daca mai ai si altceva e ok.

Astept un raspuns.

 

Multumesc.

-Numai noi piesele si in 5 zile.

 

panoul cu butoane de faruri ,proectoare si ceata pentru un e36 este? la ce bani? merci

-Panoul cu grila de aerisire si comanda de la lumini la 50 lei , butonul de projectoare si ceata daca l gasim intra in pret.

Link to comment
Share on other sites

Ai bandourile de pe bara din spate la e36(cele 2 de pe colturile barii)Multumesc.

-Sunt la 30 lei amandoua.

 

si nu ai alta vascocupla ca mie imi trebuie :blink: .da pe un element de far pt e34 cat vrei ? mersi

-Nu am altul si nici faruri e 34.

 

Salut,

 

Pentru un e21 (rechin 318is din 1982) ai ceva piese?

Directia m-ar interesa in mod special. Daca mai ai si altceva e ok.

Astept un raspuns.

 

Multumesc.

-Numai noi piesele si in 5 zile.

 

panoul cu butoane de faruri ,proectoare si ceata pentru un e36 este? la ce bani? merci

-Panoul cu grila de aerisire si comanda de la lumini la 50 lei , butonul de projectoare si ceata daca l gasim intra in pret.

bun, cand pot sa vin sa-l ridic?

Link to comment
Share on other sites

-Doar motorasul de inchidere de la combustibil este disponibil. Si pompa de apa este disponibila , supapele nu le am.

Da-mi te rog pret pentru motorasul de inchidere si pentru pompa de apa. Ramane sa verific eu la mine daca pompa de apa e buna sau nu, sa vad cum reusesc sa fac asta...

Link to comment
Share on other sites

Sal pt E30 ma intereseaza motor 1.8 M40 fara anexe , ochelar dreapta , amorizoare fatza spate , bari fatza spate (eu am de tabla nichelate si vreau d plastic sau fibra daca ai) , faruri de 90 , prelungirea de la capota , scaune de 4 usi sau de 2 usi dak merg montate. Cred ca ajunge!! :blink: daca poti sa dai si niste pretzuri ar fi super.
Link to comment
Share on other sites

Salutare, o sonda lambda pentru E34 520i 12v ai?

-Este la 40 lei

 

salut cutie manuala e34ix ai? si la ce pret?

-Raritate....de cand lucrez am vazut doar 3 bucati. I mi pare rau.

 

Sal pt E30 ma intereseaza motor 1.8 M40 fara anexe , ochelar dreapta , amorizoare fatza spate , bari fatza spate (eu am de tabla nichelate si vreau d plastic sau fibra daca ai) , faruri de 90 , prelungirea de la capota , scaune de 4 usi sau de 2 usi dak merg montate. Cred ca ajunge!! :blink: daca poti sa dai si niste pretzuri ar fi super.

-Duminica plec in Germania si cred ca vin si cu un urs. Multe vor fi disponibile.

 

brate stanga e34,se mai gasesc?

-Stiu ca am perechi dar nu stiu daca sunt e 34 sau e 28. Ma uit si te anunt.

Link to comment
Share on other sites

O oglinda stanga de E36, poate sa fie si fara capac sau sticla, diuze de spalat parbrizul ?!?

-Am oglinda completa la 80 lei.

 

multumesc! deci in principiu sa nu mai caut ca degeaba caut

-Cu siguranta sansele sunt extrem de mici. I ti recomand sa o faci tractiune spate , in acest mod te poti folosi de masina.

Link to comment
Share on other sites

O oglinda stanga de E36, poate sa fie si fara capac sau sticla, diuze de spalat parbrizul ?!?

-Am oglinda completa la 80 lei.

 

multumesc! deci in principiu sa nu mai caut ca degeaba caut

-Cu siguranta sansele sunt extrem de mici. I ti recomand sa o faci tractiune spate , in acest mod te poti folosi de masina.

 

 

 

???? De cand florica NSL e incepator ???? Parca aveai sute de posturi.... ce s-a intamplat?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.