Jump to content

5 Tone de piese numai BMW.


Recommended Posts

salut

 

ma intereseaza si pe mine instalatia de geamuri electrice fatza si spate pt E34 mai ai ?

 

Este poasibil sa te ajut cu partea din fata. Dar.....trabuie sa verifici daca sub "calul" dintre scaunele din fata ai mufele pt geamuri asta insemnaand ca masina ta este preechipata pt geamuri electrice. Daca nu exista acele mufe este problema pt ca nu ai nici firele pt modulul de geamuri.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

salut

 

ma intereseaza si pe mine instalatia de geamuri electrice fatza si spate pt E34 mai ai ?

 

Este poasibil sa te ajut cu partea din fata. Dar.....trabuie sa verifici daca sub "calul" dintre scaunele din fata ai mufele pt geamuri asta insemnaand ca masina ta este preechipata pt geamuri electrice. Daca nu exista acele mufe este problema pt ca nu ai nici firele pt modulul de geamuri.

 

eu fix alea caut, firele care se duc de la buton in computer

Link to comment
Share on other sites

ai asa ceva ,un pret?

 

 

-Cel din dreapta costa 100 lei cel din stanga(sofer) 50 lei

 

arcuri spate pt e34

un pret

 

 

-150 lei perechea.

 

catalizator e36 motor 2000 ce bani poriector deapta semnalizare stanga aripa

 

-Doar semnal stg aripa alb la 25 lei sh.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
-Stiu ca pot contravine unor reguli de postare pe acest forum.

-In scurt timp eu voi incheia activitatea de mecanica si dezmembrari BMW.

-In ajutorul membrilor acestui forum vin cu o oferta in greutate de peste 5 TONE de piese numai BMW la preturi derizorii.

-Majoritatea modelelor dezmembrate sunt : E30, E28, E32, E34, E36.

-Stiu ca ar trebui sa pun preturi dar nu stiu cu ce sa incep si cu ce sa termin asa ca daca admini nu vor sterge topicul meu voi incerca ca in fiecare seara sa raspund cererilor facute peste zi.

-Preturile sunt FFFFF MICI !!!!!......si bonusuri la achizitionarea a mai multe piese....Va multumesc.

-Tel:0721731111

mar interesa un electromotor de 316 i anul 2000

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 tampoane motor cat mai inalte posibil in forma rotunda ca de urs ,daca mai sunt si la ce pret multumesc

 

 

-Daca ai nevoie de tampoane mai inalte poti folosi de la E34 cu motoarele de M20. Nu te pot ajuta cu tampoanele dar poate te ajuta sfatul meu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
-Stiu ca pot contravine unor reguli de postare pe acest forum.

-In scurt timp eu voi incheia activitatea de mecanica si dezmembrari BMW.

-In ajutorul membrilor acestui forum vin cu o oferta in greutate de peste 5 TONE de piese numai BMW la preturi derizorii.

-Majoritatea modelelor dezmembrate sunt : E30, E28, E32, E34, E36.

-Stiu ca ar trebui sa pun preturi dar nu stiu cu ce sa incep si cu ce sa termin asa ca daca admini nu vor sterge topicul meu voi incerca ca in fiecare seara sa raspund cererilor facute peste zi.

-Preturile sunt FFFFF MICI !!!!!......si bonusuri la achizitionarea a mai multe piese....Va multumesc.

-Tel:0721731111

 

ma intereseaza si pe mine pretul, daca ai piesele urmatoare, de la torperou, consola centrala de plastic cu tot cu suport de scrumiera+bricheta, mansonul de plastic de pe maneta de frana de mana si eventual alte piese de genu pentru un e30 320. multumesc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.