Jump to content

S-a pus o asa navi mare pe E46 sedan din fabrica?


alinutza

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu va mai contraziceti , nu are rost . Exista un gen de asemenea navi originala , dar cea de pe masina care ne-a fost aratata in primul link nu este.

si mai exact, care este acest "gen" original, dar asta nu e original? :)

 

 

ce original sunt :blink:

 

Exact ce spuneam si eu.

exact nu.

Link to comment
Share on other sites

confirm si eu opinia lui Bobo;am eu un catalog original cu e46 din 2004 si exista o imagine in el cu un model cu un astfel de model de navigatie(adevarul e ca nici eu n-am mai vazut altundeva asta).

 

 

tot eu vreau sa corectez ce-am scris mai sus;poza din catalog este identica cu cea postata de Bobo,dar nu cu cea de la masina de vanzare de la inceputul topicului;cred acum si eu ca modelul de navigatie al masinii de vanzare e aftermarket.

 

confirm si eu opinia lui Bobo;am eu un catalog original cu e46 din 2004 si exista o imagine in el cu un model cu un astfel de model de navigatie(adevarul e ca nici eu n-am mai vazut altundeva asta).

 

 

tot eu vreau sa corectez ce-am scris mai sus;poza din catalog este identica cu cea postata de Bobo,dar nu cu cea de la masina de vanzare de la inceputul topicului;cred acum si eu ca modelul de navigatie al masinii de vanzare e aftermarket.

 

scuze! m-am grabit si iar am gresit(in exprimare);mai sus de fapt am vrut sa zic ca modele de navigatie din poze(cea din catalogul meu si cea din poza postata de Bobo)sunt identice,nu pozele in sine.

Link to comment
Share on other sites

Pai ce legatura are ce spune proprietarul cu realitatea ? Poate omul nici nu stie sau nu vrea sa spuna.

 

Acea navigatie nu este OEM . PUNCT .

 

Cine nu crede sa caute pe net poze cu navigatii OEM amflasate acolo sa vedeti ca nu are absolut nici o legatura cu ceea ce are omul pe masina.

Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar, nu prea seamana cu niciuna din sistemele de pe realoem. Insa pe mine ma deruteaza faptul ca in stanga monitorului, butoanele respective par a fi originale :blink: . Singura navigatie color 4:3 pe care am gasit-o este cea din poza alaturata, insa nu se potriveste nici ca pozitie, nici ca modalitate de afisare a butoanelor.

post-1921-1197792182_thumb.jpg

post-1921-1197792204_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Du-te vezi masina live si atunci iti dai seama daca e pusa sau nu ... Cred ca se poate face o verificare la BMW si iti vor spune imediat ... Dar nu m-ar mira faptul sa fie originala si incompetentii de la noi sa zika ca e Aftermarket. Oricum am vazut mai demult un anunt pe mobile si era pe un E46 o astfel de navigatie si scria in anunt ca e Navi facuta pe Comanda dar parca nu arta la fel ca asta din imaginea de pe autovit.
Link to comment
Share on other sites

Buuun. Am lamurit cu bara si cu navigatia (???). Revenim la casetofon: are 2 display-uri - unul sus si unul jos. Nu am mai vazut asa. :blink:

este modelul de cass "Professional", nu business, nu reverse

 

 

p.s. too slow for BoBo...:)

Edited by verssatu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.