Jump to content

E46 - Coupe


Manolo_Blahnik

Recommended Posts

  • Replies 625
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai avand in vedere ca un M3 care sa arate impecabil si cu km putini ca a mea( sau ca a ta) nu gasesti sub 30.000, transplantul de motor cutie devine mai tentant.SI nu ma refer la masinile de aici,

Plus ca am avantajul de a-mi cunoaste masina, tot istoricul ei s.a.m.d .

In cel mai "rau" caz am am decis sa o duc la alpina,hamman, schnitzer in germania si sa o fac pe la 300 cp.320 merge pana la 250 cu stage 3 turbo.

Performantele la 320 ajung la performantele 330-ului fiind chiar mai brutala .Iar 330 ajunge la performantele M3-ului.

Era un link 330d tuned vs M3.seriile e46.ceva in genu ala imi doresc.

 

 

 

acum am vazut ca era vorba de 330... SORRY!!!

Link to comment
Share on other sites

Se desface bordu si compartimentu celorlalte butoane ce au lumini incoporate (ocazie cu care pot apare noi greierasi sau sa dispara) si in locul ledurilor care lumineaza portocaliu-rosu se pun unele bleu. SImple as that.

 

Manolo era frumoasa masina si cand era "virgina".Capota de carbon cat cantareste si jantele ce model sunt?

Link to comment
Share on other sites

Se desface bordu si compartimentu celorlalte butoane ce au lumini incoporate (ocazie cu care pot apare noi greierasi sau sa dispara) si in locul ledurilor care lumineaza portocaliu-rosu se pun unele bleu. SImple as that.

 

Manolo era frumoasa masina si cand era "virgina".Capota de carbon cat cantareste si jantele ce model sunt?

 

plus ca trebuie cositorite si rezistente... munca dureaza cam 10-15 ore. material: ca 150 LEDuri

 

 

Jantele sint barracuda voltec t6

 

UITE AICI sau contacteazama!!!

 

capota nu stiu cit cantareste. nam cantarito dar cel mult jumate cit aia originala!

 

Manolo era frumoasa masina si cand era "virgina".

 

eu cred ca era foarte fumoasa, nu doar frumoasa :)

 

asa mata ii ia mult din personalitate :lol:

 

 

da, ai mai zis... deocamdata ramine asa! dar nu stiu cit pentru ca se umple viena de masini negre mat. deja ma enerveaza!

Edited by Manolo_Blahnik
Link to comment
Share on other sites

deci frate masina asta ma impresionat atat de profund incat merita primul meu com de pe acest forum

 

 

felicitari maxime ... si o intrebare cat a costat portbagajul de carbon ? daca imi poti da si mie un PM ca mai multe detalii ti-as fi recunoscator

 

 

multumesc anticipat si respect tuturor

Link to comment
Share on other sites

deci frate masina asta ma impresionat atat de profund incat merita primul meu com de pe acest forum

 

 

felicitari maxime ... si o intrebare cat a costat portbagajul de carbon ? daca imi poti da si mie un PM ca mai multe detalii ti-as fi recunoscator

 

 

multumesc anticipat si respect tuturor

 

 

ooo.... :) ce onoaareee!!!

 

uite AICI gasesti toate preturile.

 

ai un PM!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.