Jump to content

E46 - Coupe


Manolo_Blahnik

Recommended Posts

  • Replies 625
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu cred ca asta-i printre cele mai reusite poze...:)

 

dar nici printre cele mai proaste. :)

 

 

 

inca una...

 

:D

http://s3.directupload.net/images/user/091216/zi2chxqd.jpg

ai fost la furat ?ai pus si vreun sac de ala de ciment in masina?ca sa nu pleci si tu cu mana goala din depozitul ala. :)

frumoase poze.

 

 

am bagat vreo 3 saci in masina... ca sa para mai joasa!!! :lol:

 

bot de felina !

 

 

ce e aia felina??? :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

hmmm....

 

Familie de animale mamifere carnivore, cu corpul zvelt, mlãdios, gâtul scurt, capul rotund, coadã lungã, cu gheare, din care fac parte pisica, leul etc

 

PISICA!!! daaa... imi plac pisiclie.

 

:lol:

 

 

dar daca bag la google "felina" vin tot felu de poze cu gagici!!!! :)

Edited by Manolo_Blahnik
Link to comment
Share on other sites

poate sa fie si murdara si plina de noroi zapada etc, cum e la noi in constanta acum, ca tot frumoasa e...PS : haideti la aqua sa ne dam :)....15 cm de zapada and counting...

 

 

 

vin si eu in romania... maine...

 

dar nu cu BMWul. el ramine curat in garaj.

 

vreau si eu sa ma dau la aqua.

 

am vazut niste videos cum se distreaza lumea prin zapada.

 

SENZATIE!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Superba masinuta,plina de bun gust si rafinament.

Eu am un 330cd si vreau sa-ti spun ca e foarte greu sa intretii o astfel masina aici, adica sa o ti impecabila cum o faci tu, tocmai din cauza oamenilor,drumurilor si prafului. :)

 

 

da. a mea sta cam 90% din timp in garaj. iarna nu o scot deloc... (acum) inainte mai mergeam.

 

appropos intretinut.

 

sint acum in america. sa vezi aici masini intretinute. mam decis ca dupa ce o vand cu siguranta urmatoarea masina o cumpar de aici!!!

 

au mai multe optiuni, sint mai ieftine si mult mai bine intretinute. nu exista sare nici praf si nici ploaie...

Link to comment
Share on other sites

Pai de ce sa o vinzi, sunt printre cele mai reusite caroserii de bmw realizate vreodata.Asta doar daca nu te-ai plictisit de ea.

Daca ai sti cum e acum in Bucuresti ,nici cu un Jeep nu tii vine sa iesi.Topirea ghetii a scos la iveala o gramada cratere si nu numai.NIci nu-mi vine sa scot masina.

Link to comment
Share on other sites

Pai de ce sa o vinzi, sunt printre cele mai reusite caroserii de bmw realizate vreodata.Asta doar daca nu te-ai plictisit de ea.

Daca ai sti cum e acum in Bucuresti ,nici cu un Jeep nu tii vine sa iesi.Topirea ghetii a scos la iveala o gramada cratere si nu numai.NIci nu-mi vine sa scot masina.

 

 

nici nu vreau sa aud... urasc iarna asta mai mult ca pe dracu!

 

de ce vreau sa o vand? pt ca miam pus ochii pe ceva mai frumos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.