Jump to content

Asta e tigaia mea


Radu530d

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

La ce anume te referi ?La inlocuirea pieselor defecte in garantie ?

Nu sunt nici un fel de probleme.Orice piesa defecta se inlocuieste fara discutie,inclusiv cele la care nu iti dai seama ca sunt probleme,dar sunt descoperite in timpul unei revizii,de ex.

Link to comment
Share on other sites

La ce anume te referi ?La inlocuirea pieselor defecte in garantie ?

Nu sunt nici un fel de probleme.Orice piesa defecta se inlocuieste fara discutie,inclusiv cele la care nu iti dai seama ca sunt probleme,dar sunt descoperite in timpul unei revizii,de ex.

67189[/snapback]

 

Da, la asta ma refeream.

Ma informez si eu inainte de a lua decizia pt un auto nou.

 

Merci :blink:

Florini

Link to comment
Share on other sites

Scuzati peisajul tipic romanesc.

 

post-11-1097880504_thumb.jpgpost-11-1097880526_thumb.jpgpost-11-1097880545_thumb.jpgpost-11-1097880559_thumb.jpg

37[/snapback]

 

Salut !

 

Cum e chestia cu CD-ul ?

Poti baga 1 sau mai multe CD-uri o data ?

sau

CD-changerul trebuie neaparat al lor ? - am vazut ca exista si o optiune de "pregatire" pt CD-changer in torpedo ..

 

Sau optiunea

676 Sistem audio Hi-Fi

 

include CD-changer. (sau numai ceva boxe in plus.)

 

Ai idee ce brand e acest sistem audio ?

 

Merci

Florini

Link to comment
Share on other sites

Salut !

 

Cum e chestia cu CD-ul ?

Poti baga 1 sau mai multe CD-uri o data ?

sau

CD-changerul trebuie neaparat al lor ? - am vazut ca exista si o optiune de "pregatire" pt CD-changer in torpedo ..

 

Sau optiunea

676 Sistem audio Hi-Fi

 

include CD-changer. (sau numai ceva boxe in plus.)

 

Ai idee ce brand e acest sistem audio ?

 

Merci

Florini

67507[/snapback]

Vezi ca pentru intrebarile astea, acest topic nu este cel mai potrivit. Am sa fac o exceptie si am sa incerc sa-ti raspund eu.

 

cu CD-ul... Sunt doua modele diferite. Unul care are unitate DVD pe bord si unul care are doua unitati DVD pe bord. Eu am modelul care are doar o unitate. E folosita pentru audio, navigatie (DVD) sau mp3. Am si CD-Changer in bord, dar poate sa citeasca doar formatul audio CD.

 

Pregatirea CD-Changer ajuta doar in caz ca vrei sa montezi ulterior CD-Changer in bord. Nu se pot monta alte modele, decat originale BMW.

 

Sistemul audio HiFi include 10 boxe daca nu ma insel. CD-Changer nu e inclus in nici o alta optiune.

 

Sistemul Logic7 este Harmann/Kardon, dar nu sunt sigur ca si cel HiFi este acelasi producator. De obicei BMW lucreaza mult cu Siemens si a lucrat cu VDO/Dayton.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.