Jump to content

My e60


benarcis

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 11 months later...
Fa-i un topic nou la M3!

Merge si aici...sa ramana impreuna!

Cateva detalii despre E36: a fost achizitionata acum 2 saptamani, fabricat in 1996, motor 3,2 321cp, ceva optiuni , interior in stare buna, exteriorul destul de ok dar se putea si mai bine desi culoarea Estoril blue imi place f mult...

Planuri...sa o pastrez cat mai originala si ca urmare voi inlocui stopurile(inca nu am gasit unele oem), ceasurile plasma, sa montez bandourile de M care sunt la reconditionat...ca si performanta urmeaza sa-mi ajunga kitul de ambreiaj sport cu volanta usurata si o suspensie sport insa nu sunt hotarat: KW CLUBSPORT sau BILSTEIN B16.

Link to comment
Share on other sites

oricare ar fi, e frumos! sa-l stapanesti sanatos! asteptam mai multe poze dupa ce-o schimbi stopurile alea, chiar nu se potrivesc pe masina :twoup:

Ms! Crede-ma ca fac eforturi considerabile sa gasesc un set de stopuri oem...am comandat chiar un set nou pe nu stiu ce producator, insa erau turnate prost! Am ajuns sa vreau le dau pe astea cu led care sunt noi la schimb cu unele oem in stare f buna, dar se pare ca nici asa nu merge!

Link to comment
Share on other sites

la e60 usa sofer este revopsita?

Superbe masinile, sa te bucuri de ele !

Relax, dude...e un topic de prezentare a masinii nu de vanzare!!! ma mir ca nu ai observat ca senzorii de parcare fata nu sunt vopsiti...waw, nimic nou pe forumul asta!

btw: vreau sa iau o suspensie sport pt M3 si nu sunt decis intre KW Clubsport si Bilstein B16...daca este cineva care poate sa-mi ofere un sfat in cunostiinta de cauza, as fi recunoscator! Multumesc!

Edited by benarcis
Link to comment
Share on other sites

Dude, stiu ca nu e topic de vanzare, d-asta e si o simpla intrebare si se termina in (?). Nu e o exclamatie, nu te trag de maneca sa-ti zic ca e vopsita, pur si simplu vreau doar sa ma conving daca e vopsita sau nu si sa-mi spui daca ai vopipsit-o la vreo reprezentanta sau nu.

PS.: Vazusem si senzorii fata, dar nu am postat sa-ti scot in evidenta "defectele" masinii. Pur si simplu nu eram sigur daca a fost sau nu vopsita usa. Atat. Bafta si ms de raspuns.

Link to comment
Share on other sites

Dude, stiu ca nu e topic de vanzare, d-asta e si o simpla intrebare si se termina in (?). Nu e o exclamatie, nu te trag de maneca sa-ti zic ca e vopsita, pur si simplu vreau doar sa ma conving daca e vopsita sau nu si sa-mi spui daca ai vopipsit-o la vreo reprezentanta sau nu.

PS.: Vazusem si senzorii fata, dar nu am postat sa-ti scot in evidenta "defectele" masinii. Pur si simplu nu eram sigur daca a fost sau nu vopsita usa. Atat. Bafta si ms de raspuns.

 

Dupa asemenea posturi, chiar imi pare rau ca am revenit pe acest forum...dar probabil ca nu e locul meu aici printre atatia ''pasionati''! Nu vreau sa fiu interpretat gresit, insa parca nu mai e ce-a fost acest forum...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.