Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

pai eu nu sunt tocmai in tara sunt in state momentan ... dar daca iti dau codul de real oem de la spoileru fata de m nu te ajuta?

 

uite aici codu: 51112233839 pt spoiler fata M

 

sau daca te ajuta ii vb de un e36 din 93 un 320i printre primele aparute cu vanos 150 de cai

Link to comment
Share on other sites

pai eu nu sunt tocmai in tara sunt in state momentan ... dar daca iti dau codul de real oem de la spoileru fata de m nu te ajuta?

 

uite aici codu: 51112233839 pt spoiler fata M

 

sau daca te ajuta ii vb de un e36 din 93 un 320i printre primele aparute cu vanos 150 de cai

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=51&fg=95

pret 349 euro (fata-adica bara fata+ tot ce mai e acolo),377 euro kitul de praguri piesa 3;spatele 380 euro+daca vrei si spoiler pe portbagaj piesa 5-390,400 euro

Link to comment
Share on other sites

33411131118 275 lei/original http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...;fg=40&hl=2 piesa 1

33411124358 doar rulmentul 85 lei/triscan

33411128346 4 lei/buc/original sant fuzetele cu rulmenti pe spate separate sau cu totul daca se poate sa-mi zici si mie un pret...mersi

ai preturi mai sus,in text

mersi am inteles....

sunt 2 bucati fuzetele sau 1 bucataa la 275 de lei ? si au si rulment?

Edited by vanilla
Link to comment
Share on other sites

33411131118 275 lei/original http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...;fg=40&hl=2 piesa 1

33411124358 doar rulmentul 85 lei/triscan

33411128346 4 lei/buc/original sant fuzetele cu rulmenti pe spate separate sau cu totul daca se poate sa-mi zici si mie un pret...mersi

ai preturi mai sus,in text

mersi am inteles....

sunt 2 bucati fuzetele sau 1 bucata la 275 de lei ? si au si rulment?

e foarte explicit in link,pozitia 1 e 275 lei/bucata,pe masina sunt 2 bucati respectiv stanga si dreapta;si nu contine pozitia 3 adica rulmentul,vezi ca e dat separat

Link to comment
Share on other sites

salut , dan!

 

imi poti spune,te rog, pretul pentru o aparatoare de noroi dreapta fata pentru 320d touring, e46(cod 51718193812 si 51717039678)? multumesc!

51718193812 145 lei/original sau 75 lei/producator;

51717039678 188 lei/orig sau 75 lei/prod

alea de producator nu arata foarte bine

Link to comment
Share on other sites

Salut, un suport de snowboard pentru E90 cu VIN VG14911

Ma intereseaza atat barele transvrsale cat si suportul ce fixeaza snowboard-ul.

M-ar interesa cat ar veni totul si cam in cat timp as putea sa-l ridic.

 

 

COD 82729405291

 

Merci

deocamdata e nelivrabil de la bmw,mi s-a raspuns ca in cateva saptamani probabil va fi,pana atunci nu stiu sa-ti zic nici pret;problema e ca in cateva saptamani nu cred ca te va mai interesa :)) pt ca nu va mai fi zapada..daca totusi te intereseaza intreaba-ma in 3 saptamani din nou

Link to comment
Share on other sites

deocamdata e nelivrabil de la bmw,mi s-a raspuns ca in cateva saptamani probabil va fi,pana atunci nu stiu sa-ti zic nici pret;problema e ca in cateva saptamani nu cred ca te va mai interesa :)) pt ca nu va mai fi zapada..daca totusi te intereseaza intreaba-ma in 3 saptamani din nou

 

 

da, merci, intr-adevar pana atunci nu mai are rost sa-mi iau original; probabil am sa-mi cumpar un Thule zilele astea.

Merci inca o data

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.