Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salut dan as vrea pret pentru amortizor plus arc spate suspensie sport {nu m nu normala} pentru bmw 320d 12/2002 150cp

am nevoie de o serie sasiu ca sa vad exact ce suspensie ai

WBASS71010CH41178 SERIA DE SASIU

 

DA-MI TE ROG PRET SI PENTRU AMORTIZOARE SI ARCURI FATA SPATE PENTRU CE AM ACUM PE MASINA {CRED CA E SPORT OEM }SI PENTRU NORMALE

Link to comment
Share on other sites

salut dan. am revenit si vreau si eu ce este in lista de mai jos:

salut dan, niste preturi te rog pt 320d 150cp fl :

filtru motorina 110 lei mann- 1 buc

filtru habitaclu 90 lei/purflux carbon-1 buc

o-ring-urile de la stergatoare cred 51718233437 6 lei-2 buc

cleme de prindere praguri de caroserie cred ca asta este codul 51718184574 2 lei- 12 buc

cleme de prindere pt piesa 51138208499 5 lei/bucata - 3 buc

chederele inferioare de la geamurile laterale fata 51338194707 82 lei si 51338194708 82 lei- ambele

 

multumesc

in text

multumesc

Link to comment
Share on other sites

salut dan as vrea pret pentru amortizor plus arc spate suspensie sport {nu m nu normala} pentru bmw 320d 12/2002 150cp

am nevoie de o serie sasiu ca sa vad exact ce suspensie ai

WBASS71010CH41178 SERIA DE SASIU

 

DA-MI TE ROG PRET SI PENTRU AMORTIZOARE SI ARCURI FATA SPATE PENTRU CE AM ACUM PE MASINA {CRED CA E SPORT OEM }SI PENTRU NORMALE

suspensie ce ai acum:

amortizor fata 430 lei/buc/boge sau sachs 500 lei/buc sau monroe 375 lei/buc;

amortizor spate :250 lei/buc/boge sau 260 lei/buc/sachs sau 180 lei/buc/monroe;

arc normal spate 195 lei/buc/kilen;

arc fata normal 200 lei/buc/lesfojors;

arcuri originale 85 eur/buc/indiferent ca e spate sau fata,indiferent ca e normal sau ce ai acum;

arc spate si fata sport 220 lei/buc;

amortizor fata normal 285 lei/buc/boge sau 320 lei/buc/sachs iar spate 235 lei/buc/boge sau 140 lei/al sau 155 lei/buc/monroe sau sachs 230 lei/buc

 

 

 

salut dan. am revenit si vreau si eu ce este in lista de mai jos:
salut dan, niste preturi te rog pt 320d 150cp fl :

filtru motorina 110 lei mann- 1 buc

filtru habitaclu 90 lei/purflux carbon-1 buc

o-ring-urile de la stergatoare cred 51718233437 6 lei-2 buc

cleme de prindere praguri de caroserie cred ca asta este codul 51718184574 2 lei- 12 buc

cleme de prindere pt piesa 51138208499 5 lei/bucata - 3 buc

chederele inferioare de la geamurile laterale fata 51338194707 82 lei si 51338194708 82 lei- ambele

 

multumesc

in text

multumesc

ok,iti comand originalele; cand poti fa plata in cont si adauga 15 lei pt transport; o sa dureze o saptamana

Link to comment
Share on other sites

Da-mi te rog un pret pentru ulei cutie viteze original MTF-LT-2.

Cit am nevoie la masina mea: e46, 320d 136cp (vin:CF53019)?

Se vinde la 1 litru?

1.3 litri ai nevoie; vine la ambalaj de 5 litri dar pot sa-ti dau la litru (1.5 litri) ; 100 lei/litru/original

Link to comment
Share on other sites

Da-mi te rog un pret pentru ulei cutie viteze original MTF-LT-2.

Cit am nevoie la masina mea: e46, 320d 136cp (vin:CF53019)?

Se vinde la 1 litru?

1.3 litri ai nevoie; vine la ambalaj de 5 litri dar pot sa-ti dau la litru (1.5 litri) ; 100 lei/litru/original

Ai pe stoc?

Daca da, o sa te sun saptamina viitoare sa vin sa-l iau.

 

Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg ceva.....si te-as ruga sa-mi explici.

In primul post spui ca nu oferi discount chiar daca suntem membrii clubului + ca doresti sa promovezi preturi acceptabile.

Si acum am venit eu si ti-am cerut un pret pt furtun intercooler, si mi-ai dat un pret de 193ron/original.

Eu m-am interesat si la Bavaria Baneasa si mi-au dat un pret de 190ron ( tot pe acolo)

 

Deci, nelamurirea mea este: de ce le-as cumpara de la tine (unde probabil as plati si curier sau nu) si nu m-as duce direct la Bavaria sa il iau ?

La alte piese ai preturi mai mici ca in reprezentanta ?

 

Reply asta nu este cu rautate si nu vreau sa te superi.....doar ca nu inteleg ! :)

Mersi

Link to comment
Share on other sites

Da-mi te rog un pret pentru ulei cutie viteze original MTF-LT-2.

Cit am nevoie la masina mea: e46, 320d 136cp (vin:CF53019)?

Se vinde la 1 litru?

1.3 litri ai nevoie; vine la ambalaj de 5 litri dar pot sa-ti dau la litru (1.5 litri) ; 100 lei/litru/original

Ai pe stoc?

Daca da, o sa te sun saptamina viitoare sa vin sa-l iau.

 

Mersi.

da, este in stoc

 

Eu nu inteleg ceva.....si te-as ruga sa-mi explici.

In primul post spui ca nu oferi discount chiar daca suntem membrii clubului + ca doresti sa promovezi preturi acceptabile.

Si acum am venit eu si ti-am cerut un pret pt furtun intercooler, si mi-ai dat un pret de 193ron/original.

Eu m-am interesat si la Bavaria Baneasa si mi-au dat un pret de 190ron ( tot pe acolo)

 

Deci, nelamurirea mea este: de ce le-as cumpara de la tine (unde probabil as plati si curier sau nu) si nu m-as duce direct la Bavaria sa il iau ?

La alte piese ai preturi mai mici ca in reprezentanta ?

 

Reply asta nu este cu rautate si nu vreau sa te superi.....doar ca nu inteleg ! :)

Mersi

1.cel mai probabil e 190 lei+ tva la ei,cred ca au omis sa-ti spuna asta;

2.nu trebuie sa platesti curier poti sa-l ridici din bucuresti;

3.poate esti din simleu silvaniei si nu vrei sa faci 120 km pana la cea mai apropiata reprezentanta;

4.poate mai sunt repere la care ei au promotii ,habar n-am dar in general sunt sub ei (la unele si cu 30%)

5.dupa cum vezi suntem la pagina 222 ceea ce zice ca am vandut ceva piese,asta poate iti da de gandit de ce

6.piata e libera chiar te rog sa cumperi de la ei :)

7.e foarte putin probabil sa fiu ca pret peste pentru ca import direct din germania piesele originale

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.