Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salut Dan.. un pret pentru un tweeter top hifi Hk http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VG91&mospid=50492&btnr=65_1529&hg=65&fg=20 piesa 3 ma intereseaza ms mult

pentru piesa 3 TOP-HIFI LOUDSPEAKER TWEETER pt vehicule cu HiFi System Professional DSP 265 lei iar pt vehicule cu HiFi speaker system Hifi Tweeter 172 lei/bucata

 

au ajuns si stergatoarele , mersi inca odata ;)

cu placere!

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

Am montat azi (in sfarsit) amortizoarele/arcurile/flansele...alta viata :thumbsup:

 

Insa...la sfarsit...stupoare! Am mai primit o "lista de cumparaturi"... :blink:

 

Asa ca as mai avea nevoie de un pret pentru aceeasi masina (E36 - JE31478) pentru:

 

  • Bucse oscilante fata (stanga-dreapta)
  • Pivoti inferiori fata (stanga-dreapta)
  • Bucsa cap amortizor spate (stanga-dreapta)

 

Multumesc,

SORIN

Edited by Sorinescus
Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

Am montat azi (in sfarsit) amortizoarele/arcurile/flansele...alta viata :thumbsup:

 

Insa...la sfarsit...stupoare! Am mai primit o "lista de cumparaturi"... :blink:

 

Asa ca as mai avea nevoie de un pret pentru aceeasi masina (E36 - JE31478) pentru:

 

 

Multumesc,

SORIN

salut,raspuns in text

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Salut Dan!

te rog un pret pentru 51 16 7 065 081

VIN CN38449

poti sa-ti dai seama daca este sticla de oglinda cu marginea neagra? si are 2 pini pentru mufa, are doar incalzire.

Eu nu-mi pot da seama din desen, ci doar dupa criterii: este doar incalzita, nu si electrocroma.

Edited by IulianC
Link to comment
Share on other sites

Salut Dan!

te rog un pret pentru 51 16 7 065 081

VIN CN38449

poti sa-ti dai seama daca este sticla de oglinda cu marginea neagra? si are 2 pini pentru mufa, are doar incalzire.

Eu nu-mi pot da seama din desen, ci doar dupa criterii: este doar incalzita, nu si electrocroma.

asta e codul bun ; 360 lei/buc/oe sau 130 lei/producator

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

Am montat azi (in sfarsit) amortizoarele/arcurile/flansele...alta viata :thumbsup:

 

Insa...la sfarsit...stupoare! Am mai primit o "lista de cumparaturi"... :blink:

 

Asa ca as mai avea nevoie de un pret pentru aceeasi masina (E36 - JE31478) pentru:

 

* Bucse oscilante fata (stanga-dreapta)

http://www.realoem.c...1&fg=05&lang=en piesa 6,adica bucsele de la brate?

* Pivoti inferiori fata (stanga-dreapta) cei dinspre roata sau din interior ?

* Bucsa cap amortizor spate (stanga-dreapta) asa stiu ca am schimbat flansele de la amortizor,la ce bucsa se refera,vezi

http://www.realoem.c...1&fg=10&lang=en ,cumva la piesa 10 ?

 

 

 

Multumesc,

SORIN

 

salut,raspuns in text

 

  • Bucse oscilante fata -> da, bucsele de la brate (cu sau fara inelul exterior, cum consideri mai OK)
  • Pivoti inferiori fata -> sunt cei exteriori, dinspre roata
  • Bucsa cap amortizor spate -> conform mecanicului nu imi trebuie toata flansa, doar bucsa de cauciuc/rulmentul din mijloc. Da-mi eventual si un pret pt. toata flansa. Ma gandesc ca e mai sanatos s-o schimb cu totul..:)

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

[*]Bucse oscilante fata -> da, bucsele de la brate (cu sau fara inelul exterior, cum consideri mai OK) 70 lei/set/lemforder fara inel ;

[*]Pivoti inferiori fata -> sunt cei exteriori, dinspre roata 95 lei/buc/lemforder sau 65 lei/buc/talosa

[*]Bucsa cap amortizor spate -> conform mecanicului nu imi trebuie toata flansa, doar bucsa de cauciuc/rulmentul din mijloc. Da-mi eventual si un pret pt. toata flansa. Ma gandesc ca e mai sanatos s-o schimb cu totul..:)

te intreb din nou,nu ti le-am trimis deja la comanda precedenta?

oricum nu gasesti decat cu toata flansa 75 lei/buc/lemforder

 

Multumesc!

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan!

te rog un pret pentru 51 16 7 065 081

VIN CN38449

poti sa-ti dai seama daca este sticla de oglinda cu marginea neagra? si are 2 pini pentru mufa, are doar incalzire.

Eu nu-mi pot da seama din desen, ci doar dupa criterii: este doar incalzita, nu si electrocroma.

 

ai ramas fara oglinzi? :)

Link to comment
Share on other sites

 

Salut! Poti aduce bara asta: http://cgi.ebay.de/Domstrebe-Alu-poliert-BMW-E46-325i-DOM015-/140518286042?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item20b78ae2da?

Daca da, la ce pret?

Un set retus culoare+lac pt jx26292 la ce pret ar fi? codul de culoare e 668 parca..

Edited by B-490-RZV
Link to comment
Share on other sites

un pret pt

61668374367 (stropitoare neincalzita) 37 lei/oe

61668374368 (stropitoare neincalzita) idem

51218160959 (frana usa fata stanga) 111 lei

 

 

un timp de livrare pana la bucuresti = pe marti

si pretul curierului = 0 daca ridici din sectorul 6 sau 15 lei pt livrare la adresa

 

 

Merci mult!

preturi in text

 

Salut! Poti aduce bara asta: http://cgi.ebay.de/Domstrebe-Alu-poliert-BMW-E46-325i-DOM015-/140518286042?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item20b78ae2da?

Daca da, la ce pret? 50 euro

Un set retus culoare+lac pt jx26292 la ce pret ar fi? codul de culoare e 668 parca.. 72 lei

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

13621433565 Debitmetru bosch. 13621433565 250 lei/autlog sau 680 lei bosch sau 300 euro oe

11781247406 420 ngk,410 lei bosch NEuniversale,delphi 315 lei sau daca vrei variante universale mai ieftine zi-mi

11781739845 415 lei ngk sau 405 lei bosch + ca si mai sus

Zimi si mie pretul la astea te rog.

Stima.

in text

p.s. am vazut,nu uit pe nimeni,doar rabdare

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

asta e codul bun ; 360 lei/buc/oe sau 130 lei/producator

ce producator e? ideea e sa fie la fel si sa aiba marginea exterioara pentru unghiul mort. Daca tu-mi recomanzi pe producator as lua pe producator.

Ai putea sa faci rost de o poza reala?

Mersi frumos.

 

ai ramas fara oglinzi? :)

Din pacate da. Am avut noroc ca mi-au luat doar una, pe cealalta n-au putut ca parcasem foarte aproape de o masina si era incomod.

Am avut ghinion ca eu o tin in garaj, dar am fost seara prin oras.

Edited by IulianC
Link to comment
Share on other sites

ce producator e? ideea e sa fie la fel si sa aiba marginea exterioara pentru unghiul mort. Daca tu-mi recomanzi pe producator as lua pe producator.

Ai putea sa faci rost de o poza reala?

Mersi frumos.

nu prea poza,dar am comandat-o si vad eu cum e cand imi ajunge,te anunt

Link to comment
Share on other sites

salut Dan.imi spui si mie te rog preturile pentru urmatoarele:

64116917001 AUC oem

31126783367 Bucsa oem si pe producator

31126777852 oem

32106774221 sau 32106777504

64118370992

07119901515

07219901746

51718242741

07147154227

51161881149

31356780847 oem

mersi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.