Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Ambele, dreapta+stinga directie si antiruliu, oem, trw.

bieleta antiruliu fata 100 lei/oe

bieleta directie 160 lei/lemf/buc, 155 lei/trw , oe 381 lei/buc- dar pe oe vine impreuna cu cap bara

 

ok spune mi cum fac plata si piesa daca piesa ti o dau dupa ce o pun pe cea noua. service autorizat inseamna bmw? eu o fac la un service care nu e bmw.

avans minim 30%^in cont bancar. cand iti trimit piesa , pot sa pun ramburs piesa ta veche la schimb. serice autorizat RAR- nu neaparat bmw.

date cont SC Realoem SRL Cluj Napoca

Sediu Social Str Manastur 91/40

Telefon : 0745433734

CUI RO26926588

J12/771/2010

Banca Carpatica Cont RO39CARP013000686419RO02

 

ulei original bmw 5w-40 la ce pret ai ? si detalii privind plata si livrarea m-ar interesa

Ms frumos

27 lei/l. plata ramburs sau cont. livrare curier - 25 lei sau ridicare din sectorul 6 daca esti din bucuresti

 

piesa 5 / 178 lei/oe

 

Scuze ca intreb, dar nu ma pricep...Se schimba usor, mai e nevoie de cleme sau alte chestii similare? A fost zgariata "misterios" si acum as vrea sa o schimb pe Casco. Ca pret e ok, o sa le transmit celor de la service si sa il ia de la tine in cazul in care e o operatiune banala si nu dezmembreaza jumatate de masina :rolleyes:

 

cleme necesare (daca nu mai sunt cele vechi) 7* 51718234698/3 lei/buc= 21 lei, 1* 51718204864/6 lei/buc= 6 lei, 1*51718233437/6 lei/buc=6 lei

Link to comment
Share on other sites

amortizor fata sachs 515 lei/buc,330 lei/kayaba/buc sau 840 lei/buc/oe

amortizor spate 181 lei/kayaba sau 335 lei/sachs/buc sau 556 lei/oe/buc

 

Azi am fost la test ; Batai, jocuri nu are masina , doar o bieleta antiruliu fata dreapta cu un mic joc. S-a recomandat schimbarea ambelor de pe fata . Amortizoarele nu sunt nici excelente dar nici de aruncat ( interesant ca cele de pe stanga mi-au scos rezultate mai slabe ) .Apoi eu ma gandesc sa le mai las , ca mai merg , mai ales ca, daca totusi le-as schimba mi-a fost recomandat sa mai schimb in plus si rulmentii pe fata de la telescop si ceva bucsi turn telescop .

 

Deci Dane , sa nu o mai lungesc deocamdata m-ar interesa doar bieletele alea anti ruliu de pe fata ( stg si dreapta ), pentru care te rog sa-mi spui un pret.

Cred ca stii tu exact ce bielete sunt... eu repet seria sasiului : WBAVG91050VG50398

Edited by doru_bm
Link to comment
Share on other sites

Azi am fost la test ; Batai, jocuri nu are masina , doar o bieleta antiruliu fata dreapta cu un mic joc. S-a recomandat schimbarea ambelor de pe fata . Amortizoarele nu sunt nici excelente dar nici de aruncat ( interesant ca cele de pe stanga mi-au scos rezultate mai slabe ) .Apoi eu ma gandesc sa le mai las , ca mai merg , mai ales ca, daca totusi le-as schimba mi-a fost recomandat sa mai schimb in plus si rulmentii pe fata de la telescop si ceva bucsi turn telescop .

 

Deci Dane , sa nu o mai lungesc deocamdata m-ar interesa doar bieletele alea anti ruliu de pe fata ( stg si dreapta ), pentru care te rog sa-mi spui un pret.

Cred ca stii tu exact ce bielete sunt... eu repet seria sasiului : WBAVG91050VG50398

100 lei/talosa/buc sau 100 lei/oe/buc

Link to comment
Share on other sites

Atunci vreau doua bucati de bielete antiruliu ( stanga si dreapta ) originale ( oe ).

Plata , am s-o fac ori pe contul de mai sus ori numerar ( o s-o faca o cunostiinta din Cj ).( asta probabil maine sau poimaine -va sun eu sa va spun sigur )

Rugamintea mea este sa fie sigur bune ...

Link to comment
Share on other sites

Salut !!!

M-ar interesa si pe mine pentru un E39 525D M57 120kw 2001 :

~ tampon motor (si stanga si dreapta )

~ set placute frana (nu ceva anume ceva la calitate pret OK)

~ si informativ carcasa debitmetru (fara senzor)

Multumesc !

 

O zi buna !

Link to comment
Share on other sites

Ceau,

 

uite am nevoie de:

 

Pressure regulating valve 13517787537 sper sa fie ok codul, e vb de electrovalva de pe pompa de inalte ptr 530d 192cp.

 

Un pret sau mai multe si in cat timp mi-o poti aduce.

 

sanatate!

550 lei/bosch sau 759 lei/oe. producatorul in 2 zile, oe in 5 zile lucratoare

Link to comment
Share on other sites

Salut !!!

M-ar interesa si pe mine pentru un E39 525D M57 120kw 2001 :

~ tampon motor (si stanga si dreapta ) 335 lei/buc/lemf sau 295 lei/corteco sau 370 lei/oe/buc

~ set placute frana (nu ceva anume ceva la calitate pret OK)placuta fata 192 lei/ate, 130 lei/rh, spate 92 lei/rh sau 112 lei/ate

~ si informativ carcasa debitmetru (fara senzor) da-mi un cod, nu stiu la ce te referi , iti pun o schema cu debitmetru http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=DL91&mospid=47540&btnr=13_0652&hg=13&fg=20

Multumesc !

 

O zi buna !

in text

 

salut. pentru un e87 118d din 2008 143 cp:

-kit ambreiaj

-volanta

pret separat, producatori, termen livrare.multumesc.

serie sasiu

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

la un E90 2005 120KW ku38041 zi-mi te rog preturile pt:

 

bieleta directie stanga 160 lei/lemf

brate superioare fata 230 lei/buc/lemf

bucsa bascula dr spate

selecteaza din link daca e aici http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=33_1230&hg=33&fg=30

brat inferior stanga spate la care te referi?

placute frana fata 270 lei/textar sau 297 lei/ate , 406 lei/oe spate 166 lei/ate, 155 lei/textar sau 260 lei/oe

 

Mersi.

Link to comment
Share on other sites

salut un pret pentru sonda lambda cea inainte de catalizator,care influenteaza si consumul pentru 318i e46 din 2000 118cp, eventual bosch?

405 lei/bosch sau 410 lei ngk ambele NEuniversale

 

sticle de far pt e46 fl ce producatori ai si ce pret? merci!

210 lei/buc/depo

Link to comment
Share on other sites

FC61346 - ma intereseaza o oferta de preturi la placute de frana fata 150 lei textar sau fata+spate qwp 160 sau fata+spate ate 255 lei si discuri fata 233 lei/buc/oe sau 150 lei/buc/ate sau brembo iar spate 140 lei/buc/ate sau 100 lei/buc/rh sau 120 lei/buc/brembo , diferiti producatori.

 

mersi

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.