Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salutare,

 

vreau si eu un pret pentru un set de 6 bujii 33 lei/buc/ngk, garnitura capac culbutori 100 lei v reinz si 4 litri de ulei Castrol 5W40 125 lei.

 

Masina: BMW E39, 520i, 150 CP, an fabricatie 1999, sase cilindri.

 

Multumesc

salut,preturi in text

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

pt un 525dA din 2003,sasiu: GY14705

Ulei motor BMW OEM 5W30, 7 litri 35 lei/l

FILTRE: Filtru ulei 35 mann, Filtru aer 105 mann sau 85 sct, Filtru combustibil 125 mahle sau 145 mann sau 50 alco, Filtru polen 65 lei/4f carbon set sau 175 mann, Filtru ulei cutie viteze automata 305 lei oe

Bieleta bara stabilizatoare stanga fata: 31351095661 100 lemforder sau 55 talosa.

Multumesc!

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Probabil daca, claudiubwr nu le aduce...nu cred ca am sanse,dar poate imi incerc norocul ... cine stie:

"

63261387047- nu mai aduc piese originale daca nu sunt in stoc in Romania

63131384032 - nu mai aduc piese originale daca nu sunt in stoc in Romania

"

 

VIN: EJ69970

 

Mersi pentru deranj :)

Link to comment
Share on other sites

Dan, "Lichid spalat parbriz oe bmw 50 m" cu ce apa se foloseste:

apa de chiuveta

apa dedurizata

apa de baut de la magazin

apa distilata

apa nu mai stiu de care.

Mersi :)

 

Legat de stergatoare, revin pe luni cu seria corecta, mi-a transmis asociatul tatalui seria nevestei in loc de a lui.

Edited by flo_sb
Link to comment
Share on other sites

Dan, "Lichid spalat parbriz oe bmw 50 m" cu ce apa se foloseste:

apa de chiuveta

apa dedurizata

apa de baut de la magazin

apa distilata

apa nu mai stiu de care.

Mersi :)

 

Legat de stergatoare, revin pe luni cu seria corecta, mi-a transmis asociatul tatalui seria nevestei in loc de a lui.

ideal ar fi apa distilata sau apa dedurizata ca sa nu ramana in timp depuneri,ca la masina de spalalat(reclama cu calgon)

 

sticla

340 lei oe sau 110 lei/alkar

 

salut!

 

exista cumva un kit de reparatie timonerie pt e90 320d, 6 trepte, manual, in cazul in care schimbatorul are putin joc? daca da, pretul please. ms!

nu exista asa ceva,doar piesele separat bucata cu bucata

Link to comment
Share on other sites

Salut !

Imi poti spune te rog cat m-ar costa ornamentul acela de prag, ca o banda nichelata subtire, pt un E46 berlina 320i din 1999 ? Ma intereseaza pt pragul de la usa fata stanga, dar banuiesc ca vin la set. Multumesc !

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AM11&mospid=47636&btnr=51_3253&hg=51&fg=55 pozitia 1 sdaca de asta ai nevoie 137 lei

Link to comment
Share on other sites

Salut.

Pret pentru ulei BMW Longlife 4 5W30?

Ma intereseaza cati litri de ulei imi trebuie pentru BMW E46 320 DA 150 CP (an 2003, VIN EM08643)? - pentru revizie normala, schimbat inclusiv filtru de ulei.

Ar fi recomandat alt ulei decat cel indicat de mine?

Daca doresc sa fac comanda unde iti scriu datele? (am mai comandat de la tine mai demult, dar mi-am schimbat adresa intre timp)

Multumesc.

Edited by Dany_Arad
Link to comment
Share on other sites

Salut.

Pret pentru ulei BMW Longlife 4 5W30?

Ma intereseaza cati litri de ulei imi trebuie pentru BMW E46 320 DA 150 CP (an 2003, VIN EM08643)? - pentru revizie normala, schimbat inclusiv filtru de ulei.

Ar fi recomandat alt ulei decat cel indicat de mine?

Daca doresc sa fac comanda unde iti scriu datele? (am mai comandat de la tine mai demult, dar mi-am schimbat adresa intre timp)

Multumesc.

5.5 litri,deci 6,e ok uleiul asta; 35 lei/litru,eu personal as pune 0w40 42 lei/litru ; imi lasi datele pe pm

Edited by grozadan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.