Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut

Da-mi un pret te rog pentru ulei cutie manuala(OEM)115 lei/litru (ai nevoie de 1.3 litri - daca vrei se poate livra exact cantitatea asta), simering cutie manuala(OEM) 67 lei, capat de bara(mai multe variante daca ai)63 lei talosa/85 lei moog/150 lei lemforder si set kit protectie amortizoare fata standard 64 lei/sachs. VIN WBAVA71090PR93898

Multumesc

salut, raspuns in text

 

buna seara. Pentru VIN PJ50275, ma intereseaza filtru epurator cu decontare din plastic nu din pasla, fara capac cod 11127799367 156 lei/oe, garnitura metalica turbosuflanta cod 11422246091 5 lei/oe, garnituri cod 07119905041 2 lei și 11627795266 27 lei/elring, filtru ulei 43 lei mann, 5 litri ulei 5w40 28 lei/litru oe bmw. OEM sau producatori

buna seara, preturi in text

Link to comment
Share on other sites

salut, raspuns in text

 

 

buna seara, preturi in text

 

Salut

 

Nu am mentionat simeringul e cel de la cardan(nu stiu daca mai exista si altele). Ulei e OK 1.3L si imi trebuie capeti de bara stanga si dreapta MOOG + kit-ul de protectie.

Spune-mi te rog cum facem sa-mi trimiti piesele. E prima oara cand iau de la tine.

Link to comment
Share on other sites

Salut

 

Nu am mentionat simeringul e cel de la cardan(nu stiu daca mai exista si altele). Ulei e OK 1.3L si imi trebuie capeti de bara stanga si dreapta MOOG + kit-ul de protectie.

Spune-mi te rog cum facem sa-mi trimiti piesele. E prima oara cand iau de la tine.

salut, garantie la capetele de bara ofer doar la lemforder.

imi lasi pe pm adresa de livrare. semeringul va dura o saptamana/original, nu-l am in stoc

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

CR27498 te rog preturi pentru:

 

- filtru combustibil (l-am schimbat acum 2000km si azi am constatat ca am erori pe el)

 

- 1 bujie

 

- filtru epurator gaze

 

- conducta intercooler - e un tub de cauciuc, a mea e crapata

 

- senzor de presiune (cel dinainte de filtrul de particule)

 

De asemenea, te rog sa ma ajuti daca poti sa identific un reper: este vorba piesa care prinde de caroserie materialul izolant de la motor. Nu stiu cum sa iti explic mai bine...

 

Merci!

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Inca ceva, nituri (piesa 15) de aici http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=41_1098&hg=41&fg=10

ai cumva?

 

Stii cumva de ce difera de cele originale de pe masina? Ca nu par a fi expanding rivet - piesa 15

sunt 2 lei/buc, pe comanda intr-o zi; nu au voie sa difere de cele care sunt pe masina, daca difera inseamna ca nu te uiti bine la piesa 15, o fi alta

 

ok. Atunci vreau un set dreapta + stinga cu garnituri.

Cind pot sa vin dupa ele?

m-am mai documentat, nu vin cu garnituri. le vrei totusi ?

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

CR27498 te rog preturi pentru:

 

- filtru combustibil (l-am schimbat acum 2000km si azi am constatat ca am erori pe el) , filtrul nu are senzor, eu cred ca e de la piesa 13328512369 (preincalzitor)

 

- 1 bujie 60 lei

 

- filtru epurator gaze complet 250 lei/original sau doar cartusul din plastic 158 lei

 

- conducta intercooler - e un tub de cauciuc, a mea e crapata ,care din ele, piesa 1 sau 6 de aici :

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NC51&mospid=47751&btnr=11_3468&hg=11&fg=40

 

- senzor de presiune (cel dinainte de filtrul de particule) 276 lei/original

 

De asemenea, te rog sa ma ajuti daca poti sa identific un reper: este vorba piesa care prinde de caroserie materialul izolant de la motor. Nu stiu cum sa iti explic mai bine...

cred ca e una de aici,dar nu am cum sa-ti zic care e exact :

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NC51&mospid=47751&btnr=51_5196&hg=51&fg=80

Merci!

salut, preturi in text

Link to comment
Share on other sites

- filtru combustibil (l-am schimbat acum 2000km si azi am constatat ca am erori pe el) , filtrul nu are senzor, eu cred ca e de la piesa 13328512369 (preincalzitor)

 

- 1 bujie 60 lei

 

- filtru epurator gaze complet 250 lei/original sau doar cartusul din plastic 158 lei

 

- conducta intercooler - e un tub de cauciuc, a mea e crapata ,care din ele, piesa 1 sau 6 de aici :

http://www.realoem.c...468&hg=11&fg=40

 

- senzor de presiune (cel dinainte de filtrul de particule) 276 lei/original

 

De asemenea, te rog sa ma ajuti daca poti sa identific un reper: este vorba piesa care prinde de caroserie materialul izolant de la motor. Nu stiu cum sa iti explic mai bine...

cred ca e una de aici,dar nu am cum sa-ti zic care e exact :

http://www.realoem.c...196&hg=51&fg=80

Merci!

 

 

 

 

Probabil este preincalzitorul. Pret?

 

Piesa 6. practic e furtunul care intra in intercooler, adica partea de sus.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sunt 2 lei/buc, pe comanda intr-o zi; nu au voie sa difere de cele care sunt pe masina, daca difera inseamna ca nu te uiti bine la piesa 15, o fi alta

 

 

m-am mai documentat, nu vin cu garnituri. le vrei totusi ?

 

Vreau sticlele de far, 6 nituri (piesa 15 de mai sus) si 2 hex-uri piesa 07119905529

Garniturile de far se gasesc separat? Ma gindeam sa le inlocuiesc si alea odata cu sticla - dar poate nu e nevoie...

Link to comment
Share on other sites

Vreau sticlele de far, 6 nituri (piesa 15 de mai sus) si 2 hex-uri piesa 07119905529

Garniturile de far se gasesc separat? Ma gindeam sa le inlocuiesc si alea odata cu sticla - dar poate nu e nevoie...

07119905529 3 lei/buc

am comandat 51161881149 + 07119905529 +stuclele far, te astept luni dupa ele

garnitura far separat 94 lei/buc = nu am comandat ma anunti tu daca vrei

Link to comment
Share on other sites

07119905529 3 lei/buc

am comandat 51161881149 + 07119905529 +stuclele far, te astept luni dupa ele

garnitura far separat 94 lei/buc = nu am comandat ma anunti tu daca vrei

E bine asa. Sper sa fie ok garniturile existente.

O sa te sun luni...

Link to comment
Share on other sites

Salut ,un pret pentru kit ambreiaj1435 lei oe sau 999 lei /luk ,volanta masa dubla 1900 lei luk sau 866 euro oe,placa de presiune,disc ambreiaj ambele sunt incluse in kitul ambreiaj pentru un bmw e91 320 d din 2008

WBAUX31030A206076 ,aftermarket si original .MS

salut, preturi in text

Link to comment
Share on other sites

salut, raspuns in text

 

 

buna seara, preturi in text

buna seara , as vrea sa fac si eu comanda pieselor de mai sus cu specificatia ca as vrea 6 litri ulei si garnituri cod 07119905041 4 bucati

ma intereseaza cand pot fi trimise

Edited by ianism
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

As vrea niste preturi te rog pentru:

 

WBAAX71010JW84622

E46 320d 2001, manual.

 

Filtru polen carbon activ

 

Pompa de apa

 

Termostat lichid racire

 

3 litri antigel

 

Convertor presiune Pierburg pt turbina(electrovalva) (chiar si second hand)

 

Rulment roata spate.

 

Multumesc.

Edited by Dev
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.