Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

da,dar trebuie sa ii cauti codul :rolleyes:

 

As vrea si eu o perdeluta. Ai dat deja comanda ptr colegul? Trebuie sa ma uit atent sa vad de care imi trebuie dar parca modelul scurt este.

uita-te si vorbim

 

Salut!

 

Un pret te rog pt 83212365949.

 

Multumesc

salut, 50 lei/l

 

salut. Pentru VM72638 te rog pret pentru

 

- senzori de parcare. Ma intereseaza 3 buc. 470 lei/buc

 

 

- placute spate OE. 290 lei

 

 

Merci!

salut, preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut ajuta-ma te rog cu preturi pentru urmatoarele (BMW E90 318iA benzina serie sasiu - VB02436)

 

amortizoare fata stanga dreapta (complet, inclusiv flanse, suruburi etc)

discuri de frana fata stanga dreapta

pachet revizie - benzina (filter + ulei Castrol 5w-30)

capace jante aliaj - cele mici centrale cu sigla BMW pe albastru, diametru 65mm interior cu 68 mm ext(set de 4 buc) Part Number 36136783536

Roata mica de rezerva R16, pachetul cu cric si chei - Spare tire system

 

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Salut ajuta-ma te rog cu preturi pentru urmatoarele (BMW E90 318iA benzina serie sasiu - VB02436)

 

amortizoare fata stanga dreapta 363 lei/buc/sachs (complet, inclusiv flanse 94 lei/buc/boge (lemforder), kit protectie 68 lei sachs

discuri de frana fata stanga dreapta 357 lei/buc/oe sau 215 lei/buc/zimermann

pachet revizie - benzina (filtru polen carbon mann 100, ulei 28 lei/mann, aer 57 lei mann + ulei Castrol 5w-30 oe bmw 36 lei/l)

capace jante aliaj - cele mici centrale cu sigla BMW pe albastru, diametru 65mm interior cu 68 mm ext(set de 4 buc) Part Number 36136783536 45 lei/buc

Roata mica de rezerva R16, pachetul cu cric si chei - Spare tire system 1625 lei/oe

 

Multumesc

salut, preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut ,

 

Ma intereseaza pentru WBAAL71020CA52683

 

Suporti cutie viteza Corteco .

 

Furtune vacuum daca ai (la metru) sau aftermarket (stiu ca OE sunt cam scumpe , sau ? ) ce recomanzi ? stiu ca sunt 3.5 x 2 mm Merg si cele de retur combustibil ? chiar daca sunt 3.2 x 7-8MM

 

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Salut ,

 

Ma intereseaza pentru WBAAL71020CA52683

 

Suporti cutie viteza Corteco .

 

Furtune vacuum daca ai (la metru) sau aftermarket (stiu ca OE sunt cam scumpe , sau ? ) ce recomanzi ? stiu ca sunt 3.5 x 2 mm Merg si cele de retur combustibil ? chiar daca sunt 3.2 x 7-8MM

 

Multumesc

salut, 35 lei/buc/suport cutie corteco.

furtunul vacuum vine la metru/oe oricum. eu iti recomand oe pret 73 lei/metru si 66 lei/metru ca nu-s la fel, vezi piesa 10,11 si 12 de aici http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=11_2230&hg=11&fg=45 .

aftermarket 20 lei/metru, cred ca e ok si asta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.