Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut Dan :hi:

 

Pentru FY08639, te rog un pret pentru intariturile de prag stanga + dreapta: 41127039693 + 41127039694. Partile din caroserie in care vin montate pragurile, cred ca astea sunt codurile. Vreau sa vad daca este mai rentabil sa le schimb sau sa taiem rugina si sa inlocuim doar bucata respectiva.

 

Mersi.

salut, 370 lei/buc/oe

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Vreau si eu un pret pentru rulmentii fata si spate pentru un E90 325I/2006 PS54572.

Vreau preturi pentru OE si inca o varinata, sa zicem urmatoarea cea mai buna calitativ (nu ca pret) dupa OE. Mersi frumos!

nu are rost oe, ia fag 414 lei/buc/fata si spate 140 lei/buc. ca idee,pt fata/oe pret 900 lei/buc

 

salut...pt a226604..preturi pt

ulei OEM 0w40 36 lei/l

filtru ulei mann 46 lei,aer 115 lei mann,polen MAN carbon 100 lei

placute frana spate 155 lei/ate+ placute frana de mana 115 lei/ate sau 75 starline sau 90 lei zimermann

 

merci...

salut, preturi in text

Link to comment
Share on other sites

nu are rost oe, ia fag 414 lei/buc/fata si spate 140 lei/buc. ca idee,pt fata/oe pret 900 lei/buc

 

 

salut, preturi in text

La preturile astea rulmentii FAG vin, ca si cei OE, si cu fuzeta (corpul in care este montat rulmetul si pe care se monteaza discul de frana) sau doar rulmentul si atat?

Edited by Ionuț_Cosmin
Link to comment
Share on other sites

La preturile astea rulmentii FAG vin, ca si cei OE, si cu fuzeta (corpul in care este montat rulmetul si pe care se monteaza discul de frana) sau doar rulmentul si atat?

sunt identici cu cei oe. fuzeta nu e inclusa la niciunul aia e altceva,dar am inteles ce ai vrut sa intrebi, vin in ambele cazuri cu acel corp

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Buna Ziua ,

 

 

 

E46 320D - 150cp ultimele 7 FY15565 .

 

Amortizoare fata 333 lei/buc/sachs, filtru ulei 43 lei mann, filtru motorina 105 mann, filtru aer 80 mann , filtru epurator (doar filtru) 140 lei/oe sau 64 lei/a.i.c. , set presuri fata+spate 130 lei/petex sau doar fata oe 153 lei +spate oe 84 lei .

buna ziua, preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut,

spune-mi te rog un pret pentru furtunul de la returul injectoarelor la un bmw 320d E46 din 2000 cu motorul de 1951cmc, 136cp,100Kw .

Vreau pe original 3x7mm si are codul 13532246959. Daca se aduce la metru vreau 2 metri. Am luat din comertul local dar mai mult de 6 luni nu rezista.

0728.899.732.

salut, eu cred ca 1 metru iti e suficient dar tu stii mai bine. e 157 lei/metru

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.