Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

un pret pentru 61316989557 165lei si/sau 32306777641 72lei...

ma intereseaza suportul cu arc pt airbag si partea electrica intre steering column si airbag ...

sper ca m-am facut destul de clar

ai in text preturile

 

ok, si ele sunt piese diferite ?

 

post-1145-1240519752_thumb.jpg

 

adica 61316989557 165lei e suportul cu arc,

si 32306777641 72lei e instalatia electrica ?

 

 

 

mersi,

adi

Link to comment
Share on other sites

e aproape identic programul de original cu bmwfans-adica proportie de 99,99%

p.s. e 1485lei o fata de usa-dc te gandesti ca le vrei la banii astia iti caut exact ce iti trebuie..iar de aici zi-mi care difuzoare vrei http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=65&fg=20

 

1485 lei o singura fata de usa ? De ce e asa de mult ? Vine echipata cu tot ce-i trebuie sau cum... ?

Mie imi trebuie, doar chestia aia de lemn acoperita cu negru (ca m-am saturat sa umblu pe la dezmembrari si sa nu gasesc macar 2, ca sa fie pereche, in buna stare)

Pe pagina aia, nu apar toate difuzoarele ! Ce vreau eu se afla aici (piesele 5 si 8) !

Merci !

Link to comment
Share on other sites

ma intereseaza si pe mine pt E39 520d filtre polen (aveai unele parca ziceai la 90) si filtru motorina

am drum in 2 sapt la CLuj si ma pregatesc pt urmatorul schimb :)

filtru polen cu carbon activ pe clean 80lei;pe bosch 125lei;

filtru motorina:120/mahle; 115/bosch; 85lei/champion

 

Salut,

 

Presupun ca filtrele astea sunt bune si pentru E46 din 2002 Facelift? Astea sunt preturile? In cat timp poti sa le trimiti in Bucuresti si cat costa curierul? Lasa-mi un numar de telefon pe pm si te sun.

 

Merci!

 

ma intereseaza si pe mine pt E39 520d filtre polen (aveai unele parca ziceai la 90) si filtru motorina

am drum in 2 sapt la CLuj si ma pregatesc pt urmatorul schimb :bashwall:

filtru polen cu carbon activ pe clean 80lei;pe bosch 125lei;

filtru motorina:120/mahle; 115/bosch; 85lei/champion

 

Salut,

 

Presupun ca filtrele astea sunt bune si pentru E46 din 2002 Facelift? Astea sunt preturile? In cat timp poti sa le trimiti in Bucuresti si cat costa curierul? Lasa-mi un numar de telefon pe pm si te sun.

 

Merci!

Scuze am dat replay la altceva <_<

Zi-mi si mie preturile la filtre pentru BMW 320D 2002 Facelift - ulei, polen, aer, motorina; si un pret la set bucse bascula fata - marca.

 

Merci!

Link to comment
Share on other sites

Scuze am dat replay la altceva <_<

Zi-mi si mie preturile la filtre pentru BMW 320D 2002 Facelift - ulei, polen, aer, motorina; si un pret la set bucse bascula fata - marca.

 

Merci!

nr meu de tlf e chiar in fata ta,imi apare in semnatura;f aer mann 90;f aer purflux 70;f ulei mann 43 sau 15 champion;f poeln carbon mann 115;purflux 100; f motorina 125lei mann sau 100 purflux; bucsi set 240 qwp,lemforder 340;transport 15 lei prin curier cu plata in avans sau 30 la ramburs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.