Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut

Zi-mi si mie un pret la termostat pt egr e46 320d nfl

Mersi

150 lei/original

 

pe furnizor n-ai?

am daca vrei dar e de facelift,behr cod 11717787870 oe si cod behr 1.425.70 la 80 lei dar eu nu imi asum raspunderea pt garantie sau daca se strica ceva

 

Dan,un pret pentru cele doua curele: alternator/compresor clima?

BMW E46 316i NFL

serie sasiu te rog

Link to comment
Share on other sites

salut!am primit piesele totul e ok.ai uitat doar sa imi trimiti antigelul,da nu e problema ca am rezolvat.

mi-ar mai trebui bratul asta de pe spate dreapta 33326768791 pret oem lemforder si ceva mai ieftin

pe cand ar ajunge la mine?

370 lei/lemforder sau 180 lei topran pe vineri ambele,da am uitat de antigel...

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

da-mi te rog un pret pentru senzor impulsuri arbore cotit si curea cu caneluri 60 lei/dayco sau 65 lei/contitech care e pe alternator. Masina este un e39 520i (M52) din 1997.06. Merci mult.

salut,preturi in text

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=11&fg=15 pozitia 17 dar ar trebui o serie sasiu

 

Dan,te mai stresez si eu asta seara cu o ultima intrebare.

Cand reusesti sa trimiti colegul meu? Nu de alta,dar peste cateva zile plec din localitate.

nu cred ca expediez nici un coleg de-a tau :twoup:) dar curelele ti le trimit maine si iti ajung joi

Link to comment
Share on other sites

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

 

Telefon : 0745433734

spune-mi si mie te rog ce imi trebuie am un 730d e65.pe computer la service imi scrie cu rosu REAR BRAKES, BRAKE FLUID, ENGINE OIL, STATUTORY EMISSIONS TEST, STAT. PERIODIC INSP., iar cu verde scrie FRONT BRAKES, MICROFILTER. masinuta aceea din dreptul la TMC este rosie.ms frumos

Link to comment
Share on other sites

salut un pret pentru set bandouri usi si aripi cu tot ce trebuie la ele e46 fl

aripa fata 74 lei/bucata +usa fata 149 lei +usa spate 141 lei/bucata

 

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

 

Telefon : 0745433734

spune-mi si mie te rog ce imi trebuie am un 730d e65.pe computer la service imi scrie cu rosu REAR BRAKES, BRAKE FLUID, ENGINE OIL, STATUTORY EMISSIONS TEST, STAT. PERIODIC INSP., iar cu verde scrie FRONT BRAKES, MICROFILTER. masinuta aceea din dreptul la TMC este rosie.ms frumos

probabil ca trebuie sa faci inspectia 1,adica schimb ulei etc+schimb placute frane dar cel mai bine e sa consulti un mecanic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.