Jump to content

Suporturi numar personalizate


Remus R.

Recommended Posts

Salut Alex.Mai ai suporti ca as dori un set daca se poate. :) Astept pe PM un nr. de tel. pentru a stabili locul de intalnire. :lol: Merci.

Salut. Mai am cateva seturi. Ai PM.

 

parca era cineva aici care vroia un singur suport...

sunt in aceeasi situatie din cauza de caine

Salut. Mai am un set descompletat. Lasa-mi te rog adresa pe PM si iti trimit. Bafta

Link to comment
Share on other sites

Au venit azi....dar cam scump zic io, 89 de lei doua perechi.... :lol:

Cu placere. Din pacate nu fac eu preturile de la curier :)

 

Iar asta ma face fericit ?! :lol: Eu am platit 80 ron , per total , 55 ron transportul , dar Alex nu are nici o vina . Din contra ; el a fost foarte amabil in a ne servii . Ca am platit eu 55 ron transportul , asta e ..... can-can , nu e vina lui !

 

Oricum , multumesc , si de data asta, Alex !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Iar asta ma face fericit ?! :lol: Eu am platit 80 ron , per total , 55 ron transportul , dar Alex nu are nici o vina . Din contra ; el a fost foarte amabil in a ne servii . Ca am platit eu 55 ron transportul , asta e ..... can-can , nu e vina lui !

What the... :) Fan Courier parca aveau cele mai mici preturi. 55 de ron mi se pare foarte mult. Clar, trebuie sa ma apuc sa caut alt curier. Sorry :lol:

Link to comment
Share on other sites

Iar asta ma face fericit ?! :lol: Eu am platit 80 ron , per total , 55 ron transportul , dar Alex nu are nici o vina . Din contra ; el a fost foarte amabil in a ne servii . Ca am platit eu 55 ron transportul , asta e ..... can-can , nu e vina lui !

What the... :) Fan Courier parca aveau cele mai mici preturi. 55 de ron mi se pare foarte mult. Clar, trebuie sa ma apuc sa caut alt curier. Sorry :lol:

 

iti recomand eu un curier mai ieftin

urgent curier

Edited by 4ucom
Link to comment
Share on other sites

What the... :lol: Fan Courier parca aveau cele mai mici preturi. 55 de ron mi se pare foarte mult. Clar, trebuie sa ma apuc sa caut alt curier. Sorry :lol:

 

Stai linistit ; pretul este in functie de niste zone , in care esti prins ca destinatar . Se pare ca atunci cand se face plata la ramburs , eu platesc drumul de dus si de intoarcere , a banilor care vin la tine .Asta mi-a explicat lucratorul de la ghiseu . :) Conteaza si locatia unde se duce coletul ; e ceva cu zonele de destinatie.

Pentru cei care nu locuiesc in oras , recomand ca expeditorul sa nu mai treaca adresa de destinatie , ci doar numele si numarul de telefon , cu mentiunea " Ridicare de la sediul .... " , automat ca amandoua partile sa fie de acord cu asta .

 

Eu conosc "povestea" , asta e , nu ma plang : am vrut - am platit . Sa-i multumim lui Alex ca si-a rupt din timpul lui si ne-a servit cu amabilitate .

Edited by cris2dum
Link to comment
Share on other sites

la curier exista o optiune de plata in care acestia nu mai aduc banii cash, urmand ca tu ca si vanzator sa mergi sa ii ridici de la sediul lor ci banii se vireaza direct in contul tau ca si vanzator...produsul se plateste cand ajunge la destinatar, dar prin metoda asta de plata prin banca probabil ca risca mai putin la transport si de asta este mai ieftin, din cate stiu eu la fancourier costa doar 5 ron/ramburs daca se plateste prin cont bancar.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.