Jump to content

Vand piese noi/second bmw


Recommended Posts

nu prea ma pricep..dar banuiesc ca cea mare... ca nu mai am servo la directie ..si din cate am inteles e posibil sa raman si fara baterie in scurt timp.. deci cred ca cea mare.. dar cum facem ca eu sunt din constanta?

mergi la un mecanic si vezi care e....sau da mi codul ei...prin curier dupa o zi pe alta o ai acolo:)

 

 

ok .. m`am interesat.. este cea mare... inca ceva : piesa este noua ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu prea ma pricep..dar banuiesc ca cea mare... ca nu mai am servo la directie ..si din cate am inteles e posibil sa raman si fara baterie in scurt timp.. deci cred ca cea mare.. dar cum facem ca eu sunt din constanta?

mergi la un mecanic si vezi care e....sau da mi codul ei...prin curier dupa o zi pe alta o ai acolo:)

 

 

ok .. m`am interesat.. este cea mare... inca ceva : piesa este noua ?

da este noua...da mi datele pe pm unde sa ti o trimit

Link to comment
Share on other sites

salut

 

ai cumva radiator de e36 ca in acest link? m-ar interesa cam tot ce e acolo mai dar in loc de switch-ul de temperatura de 90-99 de grade unul de 80-88 de grade

si as mai vrea sa stiu daca ai un ventilator electric de 318 e46, cel de la radiatorul de apa ca asta si termostat de 80 de grade sau ceva de genu nu stiu exact cat are

 

si binenteles niste preturi pentru ele nu conteaza daca sunt noi sau sh :twoup:

Link to comment
Share on other sites

salut

 

ai cumva radiator de e36 ca in acest link? m-ar interesa cam tot ce e acolo mai dar in loc de switch-ul de temperatura de 90-99 de grade unul de 80-88 de grade

si as mai vrea sa stiu daca ai un ventilator electric de 318 e46, cel de la radiatorul de apa ca asta si termostat de 80 de grade sau ceva de genu nu stiu exact cat are

 

si binenteles niste preturi pentru ele nu conteaza daca sunt noi sau sh :twoup:

de ce vrei radiator de 2,8 si ventilator de 1,8?

 

vand aproape orice piesa de bmw noua sau second....

 

 

Dolly,un set de stopuri pe spate la un 320 D din 2004 din alea albe noi sau second la ce pret ai?(in stare buna doar)

luni pretul pt cele noi

 

dolly, m-ar interesa toba mijlocie si ccea finala la un bmw 320 din 2000.....zi-mi cat costa si noua si sh

590 lei noua...sh nu am

Link to comment
Share on other sites

vand aproape orice piesa de bmw noua sau second....

salut!

bucsa de la bratul principal , adica ala mare debascula pt un e 39/530 d/2002? daca da , la ce pret?

si bucsele de la torsiune, rigidizare?

uite si codurile: bucse rigidizare 31351094145

bucsa principala brat fata 31129068753

ms

astept pm

Link to comment
Share on other sites

de ce vrei radiator de 2,8 si ventilator de 1,8?

 

pai vreau sa elimin vascocuplajul cu ventilatorul si sa-i pun un radiator mai mare ala de tropice si ventilator electric + termostat si switch cu temperaturi mai mici :twoup:

Link to comment
Share on other sites

sal

am nevoie de: airbag volan sport

oglinda dreapta

 

Pt E90 amandoua.

Ma poti ajuta?

 

Mersi anticipat!

nu am...

 

Salut,

 

Spune-mi si mie un pret pentru un scut E46 320d 2004 (facelift, pachet M - daca are importanta). Nu trebuie sa fie neaparat nou, ci intreg.

 

Merci!

240 lei nou -pe producator

 

salut

ma intereseaza si pe mine daca ai chestia din spate de la capota care are incadrate pe ea butonul de deschidere al capotei si luminile de pozitie..Astept un reply de la tine

nu o am

 

tampoane pentru motor la un bmw 320 din 2000 hidramat?

benzina,diesel?

 

de ce vrei radiator de 2,8 si ventilator de 1,8?

 

pai vreau sa elimin vascocuplajul cu ventilatorul si sa-i pun un radiator mai mare ala de tropice si ventilator electric + termostat si switch cu temperaturi mai mici :twoup:

nu prea are treaba radiatorul mare.....iar ventilatorul ala electric e vreo 1400 lei nou :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Salut! Am nevoie de motoras stergator luneta pt un E46 compact, sh sau nou...Mersi

un cod oem?

 

compresor ac? e46 320d 2000

350 euro sh

 

vand aproape orice piesa de bmw noua sau second....

praguri al x5 2002 si un pret

macara usa stanga sau rupt cablurile la a mea doar macaraua cu rola cu cabluri

eventual 2 aripi pt model2004

dami si preturile mersi mult

sh nimic...noi te intereseaza?

 

375 lei

Link to comment
Share on other sites

Salut! Am nevoie de motoras stergator luneta pt un E46 compact, sh sau nou...Mersi

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=61&fg=45 este vorba de piesa nr-ul 1 din poza, noua sau sh daca exista...m-ar mai interesa cablurile pt trapa... http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=54&fg=05 in poza de pe RealOem nu le gasesc...Mersi

Link to comment
Share on other sites

Salut! Am nevoie de motoras stergator luneta pt un E46 compact, sh sau nou...Mersi

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=61&fg=45 este vorba de piesa nr-ul 1 din poza, noua sau sh daca exista...m-ar mai interesa cablurile pt trapa... http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=54&fg=05 in poza de pe RealOem nu le gasesc...Mersi

713+tva in 4 5 zile

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.