Jump to content

Vand piese noi/second bmw


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

volan piele in 4 spite ?

nu am....

 

aripa fata stanga - e46 facelift

290 de lei-noua-producator..garantez ca vine bine pe masina

 

Vreau nou.

1700 lei

i-ai taiat pofta de nou :blink:

el a vrut..fata de 28 eu zic ca suna mai bine 17 :)

 

vand aproape orice piesa de bmw noua sau second....

 

ma intereseaza mai multe piese pt E 36 coupe, second hand- aripi fata stg dr, capota, usi, fete usi.

nu am nimic de e36 coupe sh..te pot ajuta cu ele noi mai putin fetele de usi...

Link to comment
Share on other sites

Am nevoie de rulment fata dreapta, geam oglinda dreapta, nari capota, scut motor si aparatorile de noroi cu tot cu canale de aer. Da-mi un Pm te rog cu preturi si un nr de tel sa te sun. Le vreau SH daca nu sunt noi, mai putin rulmentul pe care il vreau nou. Edited by CatalinE
Link to comment
Share on other sites

Am nevoie de rulment fata dreapta, geam oglinda dreapta, nari capota, scut motor si aparatorile de noroi cu tot cu canale de aer. Da-mi un Pm te rog cu preturi si un nr de tel sa te sun. Le vreau SH daca nu sunt noi, mai putin rulmentul pe care il vreau nou.

vezi pm....

Link to comment
Share on other sites

salutare.....am nevoie de:

 

-pompa benzina ( 520i din 1998)

-macara geam dreapta spate (520i din 1998)

 

Astept un rasp....

 

Bafta

 

 

ai cumva comenzile pe volan la un e48 ? volanu e ala in 3spite cu butoane rotunde ... e pe undeva pe aici o poza cu el ???mis sterse butoanele..

Link to comment
Share on other sites

salutare.....am nevoie de:

 

-pompa benzina ( 520i din 1998)

-macara geam dreapta spate (520i din 1998)

 

Astept un rasp....

 

Bafta

 

 

ai cumva comenzile pe volan la un e48 ? volanu e ala in 3spite cu butoane rotunde ... e pe undeva pe aici o poza cu el ???mis sterse butoanele..

nu am...

Link to comment
Share on other sites

am nevoie de un injector pt un 525 d E39 fabricatie 2002, o sa revin putin mai tarziu cu detalii, dar m-ar interesa daca ai sau daca-mi poti face rost unul nou sau sh, ms pa-pa

si nou si sh..fara probleme

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.