Jump to content

Vand piese noi/second bmw


Recommended Posts

gasesc la tine 2 mufe hb4 TATA pentru proiectoare ? e46 pre facelift (cred ca sunt identice cu cele de intra in soclu semnalizator)

si 2 relee de pus pe partea electrica la proiectoare

 

thx

nu am...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

am un E39 din 06/2001.

Mi s-a stricat modulul radio.

seria de pe al meu este 65126907130.

Asta sigur nu se mai fabrica.

Cumpar unul compatibil.

ba se fabrica 2630,44lei+tva..poate te ajuta dolly cu ceva pe second ca la pretul asta pe nou//

ti ai luat outze de 44+tva?? :twoup:

 

Pt un 320 din 2001

Scaune fata ca cele din poza ai si ce pret?

Si volan tot cel din poza.

 

Mersi

nu am...

Link to comment
Share on other sites

sa inteleg ca e turceasca? se potriveste macar ca stiu ca mai sunt pb cu piesele ca nu cad plus ca e mai subtire. sau spune ce origine are ca sa intreb despre ce e vb. nu de alta dar nu vreau sa o mai si chituiesc sau sa bat la ea, mai bine o indrept pe a mea, decat sa fac alte nebunii d astea
Link to comment
Share on other sites

salut Dolly :twoup: :twoup: :D am si u o problema .. cred ca imi vand masina MOKA cu drumurile din romania , am nevoie de Amortizor stanga fata pt 318 D Touring din `04 si rulment dreapta fata ..... :P :D :D :) DUPA CE INMATRICULEZ MASINA MA JUR ca dau in judecata pt orice groapa mai iau !
Link to comment
Share on other sites

pentru e 46 320 d 2001 ai cumva aparatoarea de sub masina care acopera o parte din toba de mijloc si cardanul? este din tabla , as fi interesat daca este in buna stare, adica nu e rupta sau stramba. si evident daca se poate un pret!
Link to comment
Share on other sites

salut Dolly :twoup: :twoup: :D am si u o problema .. cred ca imi vand masina MOKA cu drumurile din romania , am nevoie de Amortizor stanga fata pt 318 D Touring din `04 si rulment dreapta fata ..... :P :D :D :) DUPA CE INMATRICULEZ MASINA MA JUR ca dau in judecata pt orice groapa mai iau !

amortizor 280 de lei sau mai ieftin..depinde de tine ce vrei...rulment 230 de lei

 

pentru e 46 320 d 2001 ai cumva aparatoarea de sub masina care acopera o parte din toba de mijloc si cardanul? este din tabla , as fi interesat daca este in buna stare, adica nu e rupta sau stramba. si evident daca se poate un pret!

sh ..toate sunt rupte sau strambe...o sa incerc sa aflu cat costa nou daca vrei..

 

vand aproape orice piesa de bmw noua sau second....

Axa cu came pentru un E32 730i/M30?

_chiulasa_ completa 200 de euro...

Link to comment
Share on other sites

salut Dolly :twoup: :twoup: :D am si u o problema .. cred ca imi vand masina MOKA cu drumurile din romania , am nevoie de Amortizor stanga fata pt 318 D Touring din `04 si rulment dreapta fata ..... :P :D :D :) DUPA CE INMATRICULEZ MASINA MA JUR ca dau in judecata pt orice groapa mai iau !

amortizor 280 de lei sau mai ieftin..depinde de tine ce vrei...rulment 230 de lei

 

pentru e 46 320 d 2001 ai cumva aparatoarea de sub masina care acopera o parte din toba de mijloc si cardanul? este din tabla , as fi interesat daca este in buna stare, adica nu e rupta sau stramba. si evident daca se poate un pret!

sh ..toate sunt rupte sau strambe...o sa incerc sa aflu cat costa nou daca vrei..

 

vand aproape orice piesa de bmw noua sau second....

Axa cu came pentru un E32 730i/M30?

_chiulasa_ completa 200 de euro...

 

 

 

dolly urgent numar de telefon ! ;) zi`mi putin sunt sh daca nu ma insel nu ? si daca da zi`mi ce firme ai la ele !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.