Jump to content

Vand piese noi/second bmw


Recommended Posts

ma intereseaza si pe mine o cutie manuala in 5 sau 6 trepte pt un V8

nu am cutia...

 

 

Salut ,

m-am uitat la diferential msi pe placuta scrie 4.45 1031

daca imi poti da un pret la un diferential ar fi tare fain cred ca acuma tu sti care s-ar potrivi mai bine ce tip de raport

Edited by yoyo2008
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ignition element pt faruri Xenon (un starter\ traf de la 85 la 85000W) ai ? Imi scapa acum nr de componenta, e in interiorul farului.

Masina(desi nu cred ca conteaza): BMW 318,N42, motor B20A (143CP), 2002, ce e important pt tine e faptul ca xenoanele sunt din fabrica, nu montate ulterior.

Edited by Assu
Link to comment
Share on other sites

Ignition element pt faruri Xenon (un starter\ traf de la 85 la 85000W) ai ? Imi scapa acum nr de componenta, e in interiorul farului.

Masina(desi nu cred ca conteaza): BMW 318,N42, motor B20A (143CP), 2002, ce e important pt tine e faptul ca xenoanele sunt din fabrica, nu montate ulterior.

da mi codul de oem...

Link to comment
Share on other sites

vand aproape orice piesa de bmw noua sau second....

salut. ma intereseaza un telefon pt e 39 dotat din fabrica cu acest lucru

cred ca ar tr sa fie motorola

nu am...

 

Cotiera E 36 coupe ? Multumesc...

nu am...

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza mecanismul ce permite rabatarea oglinzii la un E39...este defect cel de pe partea soferului! Ai asa ceva si la ce pret?

nu dar saptamana viitoare s ar putea sa fac rost de oglinda completa(150 euro-second)

 

 

 

kit geamuri electrice ptr bmw 316i compact 94 da mi un email al_draq_de_draq83@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza mecanismul ce permite rabatarea oglinzii la un E39...este defect cel de pe partea soferului! Ai asa ceva si la ce pret?

nu dar saptamana viitoare s ar putea sa fac rost de oglinda completa(150 euro-second)

 

 

 

kit geamuri electrice ptr bmw 316i compact 94 da mi un email al_draq_de_draq83@yahoo.com

nu am...

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Debitmetru e46 320ci / 2000cmc / 06.2000 / ce pret gasim ?

980 de lei siemens sau hella..450 de lei -producator

 

 

wow ... nu e diferenta cam mare? si cata incredere putem avea in hella... eu unu am avut unul siemens schimbat de vechiul proprietar nou nout ... si s-a facut varza in 5000km :twoup:

Link to comment
Share on other sites

macara pentru portiera stanga fata....pret??

ce masina?

 

Salut,

 

Debitmetru e46 320ci / 2000cmc / 06.2000 / ce pret gasim ?

980 de lei siemens sau hella..450 de lei -producator

 

 

wow ... nu e diferenta cam mare? si cata incredere putem avea in hella... eu unu am avut unul siemens schimbat de vechiul proprietar nou nout ... si s-a facut varza in 5000km :twoup:

5000 de km :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.