Jump to content

M6


Guest Pole

Recommended Posts

...

 

Calitatea pozei nu este una foarte buna, deoarece pt poza HDR aveam nevoie de 3 poze in original si oricum poza este facuta cu ISO mare etc... asa m-am descurcat numai cu una cum am putut.

 

La prima sedinta foto am sa fac si poze pt HDR, inca invat chestia asta, multumesc mult colegului de forum, se stie el care :lol:

 

POLEPOSITION.....DE CE MAI EDITEZI POZELE? :)

ESTE M6 COLEGA!!!!!!!!!!!!!!!SILENT:)

BAFTA

Link to comment
Share on other sites

Datorita acestor BMW-uri au reputatie bune toate BMW-urile, de aici isi formeaza lumea parerea pe care o spune cand vede oricare BMW cand zice"astea is masini puternice'' :) Sa ai noroc de ea , a da si inca ceva, cum e sa sti ca esti proprietarul unui M6 ? :lol: Edited by HUNI
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

TEFF, e crima GT2-ul, motor in 6 cilindri, numai 3.6 litri, 530 de CP, 330 V max si 3,7 secunde 0-100...si cutie PDK dublu ambreiaj :)

 

Si da, alb mi-ar placea si mie. :lol:

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

TEFF, e crima GT2-ul, motor boxer in 6 cilindri, numai 3.6 litri, 530 de CP, 330 V max si 3,7 secunde 0-100...si cutie PDK dublu ambreiaj :)

 

Si da, alb mi-ar placea si mie. :lol:

ai mai uitat un cuvant :lol:

eu l-as vrea in orice culoare. Sa fie si ca vaca Milka, si tot l-as conduce

Edited by TEFF
Link to comment
Share on other sites

TEFF, e crima GT2-ul, motor boxer in 6 cilindri, numai 3.6 litri, 530 de CP, 330 V max si 3,7 secunde 0-100...si cutie PDK dublu ambreiaj :lol:

 

Si da, alb mi-ar placea si mie. :lol:

ai mai uitat un cuvant :)

eu l-as vrea in orice culoare. Sa fie si ca vaca Milka, si tot l-as conduce

 

 

ar fi ceva.... mov cu picadungi :D) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Mda, dupa 3 ore de trafic prin Bucurestiul imputit (ca de obicei, bara la bara si cate o forja pe unde s-a putut), am reusit sa ma holbez peste masura cand am vazut consumul meu: 37,2 l/100km :lol:

 

Pe care mai aud ca ii consuma 6% in oras, ma jur ca-i invinetesc ochii :)

post-669-1255607844_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mda, dupa 3 ore de trafic prin Bucurestiul imputit (ca de obicei, bara la bara si cate o forja pe unde s-a putut), am reusit sa ma holbez peste masura cand am vazut consumul meu: 37,2 l/100km :lol:

 

Pe care mai aud ca ii consuma 6% in oras, ma jur ca-i invinetesc ochii :)

 

Sa fim seriosi...nu potzi sa iei in calcul consumul din bucuresti... pei bucurestiul nu e oras e JUNGLA, fac pariu ca acealsi consum il ai si in jungla :lol:

Edited by godzillax
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
de ce nu porti centura ? sau asta e la sfarsit cand te-ai dat jos din masina?:lol:

 

sa ma dau jos din masina la 50 la ora ? :)

 

nu purtam atunci, ca abia plecasem de la Mikenn, eu merg cu centura pusa in mod regulat.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
pole.. cum draq iti consuma tie atat??... fostul propietar spunea ca ii consuma 17 in bucuresti :)

 

 

 

 

 

 

 

:lol:

 

da... cred ca am stricat-o :lol:

 

16% a consumat o singura data de cand am masina, extra-urban consumul mediu, cand am mers cat de cat potolit pana la Tulcea. In mod normal in afara, la cum merg eu, adica foarte tare, consumul nu scade sub 22%

Link to comment
Share on other sites

pole.. cum draq iti consuma tie atat??... fostul propietar spunea ca ii consuma 17 in bucuresti :)

 

 

 

 

 

 

 

:lol:

 

da... cred ca am stricat-o :lol:

 

16% a consumat o singura data de cand am masina, extra-urban consumul mediu, cand am mers cat de cat potolit pana la Tulcea. In mod normal in afara, la cum merg eu, adica foarte tare, consumul nu scade sub 22%

 

 

era poweru activat? ca teoretic v8 ar trebuii sa consume cat a mea...si a mea consuma 17-17,5 hai 18 p buc..bara la bara wtf ...la mine la "cucuietii din deal"(alexandria) nu sare de 14,5-15 mers usor batraneste

Link to comment
Share on other sites

era poweru activat? ca teoretic v8 ar trebuii sa consume cat a mea...si a mea consuma 17-17,5 hai 18 p buc..bara la bara wtf ...la mine la "cucuietii din deal"(alexandria) nu sare de 14,5-15 mers usor batraneste

hmm.. 17-18 iti consuma tie 645i in bucuresti bara la bara? :lol:

 

 

:) ft mica diferenta fata de 330i-ul meu care e si mai usor.. are si cilindree mai mica.. si cilindrii mai putin dar daca stau sa ma gandesc daca circul bara la bara tot atat imi consuma :lol:

Link to comment
Share on other sites

era poweru activat? ca teoretic v8 ar trebuii sa consume cat a mea...si a mea consuma 17-17,5 hai 18 p buc..bara la bara wtf ...la mine la "cucuietii din deal"(alexandria) nu sare de 14,5-15 mers usor batraneste

hmm.. 17-18 iti consuma tie 645i in bucuresti bara la bara? :lol:

 

 

:) ft mica diferenta fata de 330i-ul meu care e si mai usor.. are si cilindree mai mica.. si cilindrii mai putin dar daca stau sa ma gandesc daca circul bara la bara tot atat imi consuma :lol:

 

 

nu inteleg??e mult sau putzin

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.