Jump to content

Taranism?


Ciupanezu

Maner frana de mana AC S  

199 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

parerea mea,nu-i taranism!!!ar fii taranism daca ai face upgrade cu piese estetice de la nea gheorghe din gradina!!!atat timp cat ai un bmw si skimbi la el niste bucatele de interior sau exterior cu altele facute de bmw sau de firma de tuning agreata de bmw exact pentru modelul tau,eu zic ca e de bun gust!!!si faptul ca ne dorim un M si nu-l putem obtine decat prin modificarea bmw-ului nostru standard,eu zic ca nu-i un lucru rau!!!eu pe a mea o s-o pastrez calsica,in afara de folie si tuning audio nu am de gand sa skimb altceva!!!
Link to comment
Share on other sites

exact ce-ti spuneam acum cateva posturi,daca nu avem un M5 si avem un cinciar de ce sa nu-l transformam??!!!!multa bafta

 

pentru ca risti sa ajungi cu 5-arul la rubrica "Taranisme" :twoup:

la acea rubrica, unii vor sa insele privirile altora, lipind diverse si modificand exteriorul masiniior...

dar aici este vorba de un interior, adica sa montez la interior elemente de ///M, pacalindu-ma ca conduc asa ceva?...

bate putin de tot spre taranism, apropo de titlul topicului....parerea mea...

Bafta.

Edited by dydysoft
Link to comment
Share on other sites

ce sa inteleg ca daca ai avea un M5 cu motor de 2000 de cmc,nu ti-ar place???eu asta discutam cu omu,daca nu avem bani de un m5 si facem un cinciar sa arate ca un m5 ce-i rau in asta,atat timp cat o faci cu elemete originale de bmw sau de firma de tuning specializata,nu vad ce-i taranism sau tiganism!!tu iti poti conduce bmw-ul stock daca asa iti place!!!o sa pun un post cu un e34 cu body kitt de m5 si sa te vad daca poti sa-mi zici ca k nu-ti place!!
Link to comment
Share on other sites

exact ce-ti spuneam acum cateva posturi,daca nu avem un M5 si avem un cinciar de ce sa nu-l transformam??!!!!multa bafta

 

pentru ca risti sa ajungi cu 5-arul la rubrica "Taranisme" :twoup:

la acea rubrica, unii vor sa insele privirile altora, lipind diverse si modificand exteriorul masiniior...

dar aici este vorba de un interior, adica sa montez la interior elemente de ///M, pacalindu-ma ca conduc asa ceva?...

bate putin de tot spre taranism, apropo de titlul topicului....parerea mea...

Bafta.

 

La ce te referi mai exact? :twoup:

 

Eu nu am lipit nimic de M pe masina, nu pretind ca as avea M5 E39.

 

Volanul de M este optiune pe orice E39 iar aceste pedale arata mult mai bine decat cele clasice din cauciuc negru.

 

Nu sunt deloc taranesti.

Link to comment
Share on other sites

nu la asta ma refeream

fiecare isi face masina cum crede de cuviinta

ma refeream doar la faza ca la rubrica "taranisme" sunt multe poze cu astfel de masini, nu ca nu ar da bine masinii sau ca ar fi taranism

pur si simplu poate iti face unul poza si te vezi cu masina acolo. strict la acest aspect m-am referit

Bafta si fara suparae, nu am vrut sa jignesc pe cineva

Link to comment
Share on other sites

am vazut ca ai e34 ca poza,uita-te la filmuletul asta si spune-mi daca iti place e34 525i transformat in M5!!si eu am e34 si in afara de usile lambo,care nu-mi plac,mi-as dorii ca e34=ul meu sa arate asa!!! http://uk.youtube.com/watch?v=qGNzCK5EoOc

 

inafara de lambo si sigla cu ///M de pe grila fata, masina arata bine :twoup:

 

nu m-ai inteles bine, sunt unele E34 care chiar arata bine, imi plac si atat

eu nu as investi sume uriase in tuning exterior-interior la E34

este prea frumos asa cum a iesit din fabrica, parerea mea...

masina oricum merge si cu spoilere si fara, iar eu am luat masina sa merg cu ea...

P.S. am mai vazut si eu cateva exemplare care chiar arata bestial, dar nu cred ca sunt tunate in Romania

Link to comment
Share on other sites

pei vezi,despre asta vorbeam eu si ciupanezu!!!adica daca le modificam o facem in stilul pro,nu tziganeala!!eu am un e34 super ingrijit a fost masina de fata,arata super mai ales interior,exterior are 2 bandouri muci,o oglinda zgriata,ca de a fost de fata si emblemele sunt c-am rascoapte,momentan asta schimb la ea,dar iti spun ca o sa arate exact ca acela pana in vara viitoare max!!bafta
Link to comment
Share on other sites

pei vezi,despre asta vorbeam eu si ciupanezu!!!adica daca le modificam o facem in stilul pro,nu tziganeala!!eu am un e34 super ingrijit a fost masina de fata,arata super mai ales interior,exterior are 2 bandouri muci,o oglinda zgriata,ca de a fost de fata si emblemele sunt c-am rascoapte,momentan asta schimb la ea,dar iti spun ca o sa arate exact ca acela pana in vara viitoare max!!bafta

 

sa o stapanesti sanatos, E34 este una dintre seriile cele mai reusite de la bmw,(caroserie mai ales), se tine bine pe sosea si nu te lasa la greu, asta daca ai grija de ea, binenteles.

sa fi constient ca tot ceea ce investesti in ea, este doar pentru tine.

la vanzare, nu iti va lua nimeni in calcul munca, banii si timpul alocat masinii, desi vad n anunturi cu mii de dotari aftermarket la msinile postate spre vanzare, cu preturi care includ modificarile... nu le baga nimeni in seama...

Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.