Jump to content

BMW E34


adi.dima

Recommended Posts

Daca ai linku-uri ceva cu astfel de info da-mi si mie pe PM, eu am cautat si nu am gasit mare lucru. Doar asa, aruncat pe un forum ici colo ca ar fi fragile si atat. Buba de fapt nu e de la caluti ci de la cuplu, mai ales daca e supra alimentat.

 

Sorry dar nu mai am linkurile.. mi-am pierdut toate datele de pe pc si nu le-am mai gasit...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Domnule poate nu cunosti ce masina ai in curte sau glumesti cu noi crezand ca o sa credem toate povestile astea.

 

Domnule ne vinzi frumos povestile astea cu masina Dumneavoastra, insa mai cunoastem si noi, mai ales cand este vb despre E34: masina asta a fost a cuiva de la Resita, eu personal am fost si am testat-o in feb 2008, masina a fost rasturnata , avea plafonul schimbat si usile spate, nici gand de piele , sa nu mai vb despre "excluzivitatile" de care povestesti Dumneata, masina nici macar piele nu a avut / standard / nu mai vb de interior de strutocamila " Serie 7" !!

 

PS: a avut nr de Inm CS 28 BMW - am chiar si anuntul de pe autovit din 09/2008 al Dlui din Arges // Mihai // si culmea poza cu motorul e idem cu cea pe care ai postat-o Dumneata aici !!!

 

Scuze daca te-ai ofensat insa parca stiam prea multe despre aceasta masina si povestile erau atat de frumoase ..... fiind un forum deschis discutiilor am exprimat si eu punctul de vedere.

Link to comment
Share on other sites

Domnule poate nu cunosti ce masina ai in curte sau glumesti cu noi crezand ca o sa credem toate povestile astea.

 

Domnule ne vinzi frumos povestile astea cu masina Dumneavoastra, insa mai cunoastem si noi, mai ales cand este vb despre E34: masina asta a fost a cuiva de la Resita, eu personal am fost si am testat-o in feb 2008, masina a fost rasturnata , avea plafonul schimbat si usile spate, nici gand de piele , sa nu mai vb despre "excluzivitatile" de care povestesti Dumneata, masina nici macar piele nu a avut / standard / nu mai vb de interior de strutocamila " Serie 7" !!

 

PS: a avut nr de Inm CS 28 BMW - am chiar si anuntul de pe autovit din 09/2008 al Dlui din Arges // Mihai // si culmea poza cu motorul e idem cu cea pe care ai postat-o Dumneata aici !!!

 

Scuze daca te-ai ofensat insa parca stiam prea multe despre aceasta masina si povestile erau atat de frumoase ..... fiind un forum deschis discutiilor am exprimat si eu punctul de vedere.

 

 

what the fuck???????? :) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Domnule poate nu cunosti ce masina ai in curte sau glumesti cu noi crezand ca o sa credem toate povestile astea.

 

Domnule ne vinzi frumos povestile astea cu masina Dumneavoastra, insa mai cunoastem si noi, mai ales cand este vb despre E34: masina asta a fost a cuiva de la Resita, eu personal am fost si am testat-o in feb 2008, masina a fost rasturnata , avea plafonul schimbat si usile spate, nici gand de piele , sa nu mai vb despre "excluzivitatile" de care povestesti Dumneata, masina nici macar piele nu a avut / standard / nu mai vb de interior de strutocamila " Serie 7" !!

 

PS: a avut nr de Inm CS 28 BMW - am chiar si anuntul de pe autovit din 09/2008 al Dlui din Arges // Mihai // si culmea poza cu motorul e idem cu cea pe care ai postat-o Dumneata aici !!!

 

Scuze daca te-ai ofensat insa parca stiam prea multe despre aceasta masina si povestile erau atat de frumoase ..... fiind un forum deschis discutiilor am exprimat si eu punctul de vedere.

 

 

:) :lol: eu o am din 05/08.. deci nu cred ca o vindea nimeni in 09/08.. dar iti pot garanta ca nu a fost atinsa caci am revopsit-o acum o saptamana pentru ca am fost nevoit deoarece mi-a dat cineva cu acid pe ea..

Masina a fost dezmembrata total si ghici ce, nici urma de suduri sau plafoane schimbate si pe langa asta avea si vopseaua originala si asta o stiu pentru ca am smilgheruit-o si nu mai era nicic o alta tenta de vopsea sub primeru de fabrica....so.. sry dar, chiar imi pare rau ca nu am facut mai multe poze... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Incep sa regret ca am postat daca te-ai supy, insa crede-ma ca nu stii ce masina ai in curte. Ma abtin din comentarii insa adaug pozele poate iti recunosti masina !!!

 

Ps: am si anuntul de pe autovit // postat de un Domn Mihai 0754........ // 0728...... in 09/2008. Poate Dumneata intelegi mai bine ce si cum // nu am dispozitie acum sa suspectez sau sa dovedesc ceva.

 

Ms, te rog nu te supara pentru cele spuse de mine mai sus !!! Ai platit bani pe ea - esti proprietar - sa o stapanesti sanatos !!!

post-10739-1254680825_thumb.jpg

post-10739-1254680831_thumb.jpg

post-10739-1254680837_thumb.jpg

post-10739-1254680844_thumb.jpg

post-10739-1254680849_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cateva poze..

 

Cam asa arata stalpii mei, sudurile plafonului care zic eu nu au fost "cosmetizate" de nimeniu de la bavarezi incoace, ce se poatre vedea din aripi pe spate si luneta originala.. parbrizul este olimpia da, pentru ca.. l-am schimbat cand am luat masina caci era foarte zgariat...de, sunt vechi.

 

post-7715-1254686253_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

10X :)

Controversata sau nu, eu stiu ca atunci cand m-am pus cu smilgheru pe ea dupa ce mi-au dat-o laba*** aia cu acid avea vopseaua originala.. Oricum, de la mine nu mai pleaca, mai am de vopsit spoilerul si de imbracat consola din spate in piele si gata pentru moment ca am bagat destui bani in ea si plus de asta are un nou prieten de garaj de vreo luna asupra caruia trebuie sa-ncep sa ma focusez, e vorba de un Ford Galaxie Fairlane 500 din 1959. Cat despre E34 poate in vara daca ma descurc cu banii o sa primeasca un compresor si o sa fie un vis complet.

 

 

Link to comment
Share on other sites

cat de grav arata e34 :)

 

ai adus`o pe linia de plutire....mult succes cu ea in continuare fratelo....suntem putini cei pasionati de e34...toata lumea stie doar ursulet si pisicuta :)

 

spor la birjalit soseaua cu ea :lol:

Edited by last_don
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.