Jump to content

E46 325I


boby2108

Recommended Posts

merita toti banii daca nu faci multi km pe an.2004 16300e fara tva 48000 km full (tv,dvd)fara( xenon,incalzire scaune)

 

excelenta alegere: aspect incantator,km putini si o motorizare serioasa;bine ca mai exista si unii care cumpara BMW punand undeva in plan secund consumul de dragul unor 6 cilindrii benzina;apropo,cum e condusul cu cutia SMG? bafta si sa te bucuri de ea!

Link to comment
Share on other sites

foarte misto :twoup: ...cutia e rara,chiar as fi curios cum se comporta

 

intrebare: se mai punea pachet M TECHNIK I in 2004? :twoup:

nu stiu daca se mai punea pachetul de care spui dar cert este ca pe asta il are,cutia se comporta super misto numai ca ma enerveaza citeodata ca trosneste ceva pe sub ea pe acolo cind nu prea sincronizez eu acceleratia cu viteza cred.numai uneori ,alt aspect care nu-mi place deloc este faptul ca eu ma obisnuisem cu steptronicul si plecarile alea line iar acum trepideaza citeodata cind plec de pe loc,este chiar super naspa treaba asta.

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa!

S-o stapanesti sanatos! :twoup:

va multumesc mult pt aprecieri ,eu unul cind am vazut-o am inebunit de tot,aveam tot o masina frumoasa dar asta mi-a luat mintile ca m-am imprumutat de aproape toti banii sa nu o pierd iar acum tre sa o vind pe cea dinainte

 

Frumoasa!

S-o stapanesti sanatos! :twoup:

va multumesc mult pt aprecieri ,eu unul cind am vazut-o am inebunit de tot,aveam tot o masina frumoasa dar asta mi-a luat mintile ca m-am imprumutat de aproape toti banii sa nu o pierd iar acum tre sa o vind pe cea dinainte

http://www.autovit.ro/html/8/7/1/1/938711.php

Link to comment
Share on other sites

Foarte misto masina!

S-o stapanesti sanatos!

multumesc mult dar sa stii ca sunt f dezamagit de ea,trepideaza cind plec de pe loc si bate ceva pe dedesupt pe acolo in timp ce trepideaza,toata lumea spune ca este volanta dar am tot citit pe aici si toti au schimbat tot chitul si degeaba.pur si simplu sint dezamagit.

Link to comment
Share on other sites

f f f probabil sa fie volanta. nu-ti face griji, mai devreme sau mai tarziu oricum trebuia schimbata... e o cheltuiala dar una care puteai sa o ai oricand. mergi la service sa vezi exact, totusi.

tot citesc de vreo doua zile pe forum pe aici si nimeni nu spune domne am schimbat volanta si nu mai face ,cu toate ca se duce pe la 1000e,nu mi se pare in regula ca o masina (mai ales bmw)sa faca la 50k in halul ala si cei de la bmw sa nu ia nici o masura in acest sens(sunt 90% din ele cu aceeasi problema)

Link to comment
Share on other sites

Frumos 325ul, ii lipsesc unele optionale dar compenseaza motorul! Mi-a placut f mult fosta masina, cam scumpa dupa mine dar are de toate! :twoup:

Stiam ca SMGurile mai fac figuri si se blocheaza, sper sa nu patesti si tu asta! Bafta

 

P.S: multi de pe forum si-au vandut optionalele inainte sa "marite" masina, sunt unii care vor BMW coaja, mai ales cand e vorba de diesel...de ce nu-ti pastrezi unele chestii de pe fosta masina? De genul interiorul cu scaune incalzite, farurile xenon cu tot cu spalatoare, poate chiar si geamurile electrice spate...eu unul asa as proceda, stiu pe cineva care n-a vandut o masina cu scaune sport pt ca respectivul cumparator a zis ca-i greu de coborat din ea... :twoup:

Edited by Nony
Link to comment
Share on other sites

Frumos 325ul, ii lipsesc unele optionale dar compenseaza motorul! Mi-a placut f mult fosta masina, cam scumpa dupa mine dar are de toate! :twoup:

Stiam ca SMGurile mai fac figuri si se blocheaza, sper sa nu patesti si tu asta! Bafta

 

P.S: multi de pe forum si-au vandut optionalele inainte sa "marite" masina, sunt unii care vor BMW coaja, mai ales cand e vorba de diesel...de ce nu-ti pastrezi unele chestii de pe fosta masina? De genul interiorul cu scaune incalzite, farurile xenon cu tot cu spalatoare, poate chiar si geamurile electrice spate...eu unul asa as proceda, stiu pe cineva care n-a vandut o masina cu scaune sport pt ca respectivul cumparator a zis ca-i greu de coborat din ea... :twoup:

eu as fi luat decit xenonul dar masina este arvunita de un prieten si nu pot lua nimic,iar in legatura cu clientii fiecare masina are clientul ei ,eu nici nu ma asteptam sa o vind unuia ce nu a mai avut bmw pt ca ei spun (ce-mi trebuie aia sau aia sau aia )iar dupa ce-si cumpara o coaja si-ar dorii si de-aia si de-aia si fac exact ce am facut eu ,am dat oricit sa am de toate .masina nu este scumpa pt ca nu stiu daca gasesti una cu atitea optiuni,eu am dat acum 18 luni 23000 pe ea si am mai bagat 1500(tv ,dvd,camera)+ca se deduce tva.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.