Jump to content

Mi-am tras cotetz


tataeebmw

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
As avea nevoie de o parere. Ce ziceti daca as modifica capota in felul urmator? Eu zic ca ii ofera o agresivitate in plus. Tre sa ii pun spoilere de M si daca tot o dau la "mesteri", ma gandeam sa ii fac si treaba asta. Se merita? vooi ce ziceti?

 

Stai omule linistit .... nu strica masina ...

Link to comment
Share on other sites

destul de noua pielea, cum asa?

 

nu e interiorul original :) sa fim seriosi bleumarin cu alb.. si covoarele de velur bleumarin... a fost pusa dupa.

In loc sa-i modifici capota si sa-i tragi vopsea, mai bine vopsesti o componenta a masinii care are ceva zgarieturi, sa nu tinem cont rugina care-ti apare in locul unde se sudeaza..

Edited by Cristi.MD
Link to comment
Share on other sites

nu e interiorul original :) sa fim seriosi bleumarin cu alb.. si covoarele de velur bleumarin... a fost pusa dupa.

 

 

Nu stiu unde ai vazut tu alb. Pielea e crem iar covoarele sunt negre. Au iesit culorile altfel din cauza blizului.

In ceea ce priveste capota, cred ca am s-o las asa deocamdata.

Link to comment
Share on other sites

sincer, in cel mai bun caz, au fost retapisate ca pielea veche era uzata, dar eu zic ca nu a avut piele si posesoru din DE a pus piele..

 

Interioru crem, vine fie complet crem, adica scaune crem + fete de la usi crem+ restu plasticurilor, si mocheta in interior crem, in special sau de fiecare data, plasticurile din spatele sacunului, au aceeasi culoare ca si culoarea pielii de pe scaun, sau mai sunt, crem + negru la usi, dar fetele de usi nu sunt in 2 culori, daca e model din asta fetele de usi sunt negre...

 

Oricum Important este ca are acum piele.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
va inselat. totul e original pe ea,nu a schimbat nimeni nimic.dupa cum cred ca stiti orice piesa de pe masina are data de fabricatie.am desfacut si panourile si scaune si... si toate au data de fabricatie.Deci e original interiorul.si nici nu a fost retapitata,ca ar fi fost diferenta :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
va inselat. totul e original pe ea,nu a schimbat nimeni nimic.dupa cum cred ca stiti orice piesa de pe masina are data de fabricatie.am desfacut si panourile si scaune si... si toate au data de fabricatie.Deci e original interiorul.si nici nu a fost retapitata,ca ar fi fost diferenta :)

 

Nu vĂŁd cum poate fi interiorul original dacĂŁ tu ai coaja de bord neagrĂŁ Âşi plasticul de pe feĂžele de uÂşi tot negru.

La maÂşinile cu interior crem, coaja de bord Âşi feĂžele de uÂşi sunt tot crem.

 

Ma poate ajuta cineva cu jantele astea?

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...c=46218&hl=

Link to comment
Share on other sites

Am vopsit trim-urile, lemnul era cam "mosnegesc" zic eu. Sper pana la sfarsitul lunii sa reusesc sa pun si spoilerele de M. Ce de fata l-am luat putin rupt dar cu un pic de efort si ceva lipici revine la forma originala.

La jante inca ma mai gandesc. Nu m-am hotarat inca. Cele de M5 e39 nu gasesc diferentiate( 8 si 9,5). As vrea ceva cu buza mare(lata).

post-10778-1231165567_thumb.jpg

post-10778-1231165620_thumb.jpg

post-10778-1231165664_thumb.jpg

post-10778-1231165713_thumb.jpg

post-10778-1231165784_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mai toarna ceva crom pe ea! Sa-ti iasa in evidenta...e o masina cu greutate :) :) :) :)

Lemnul ala mai imbatraneste, ai facut bine ca ai turnat crom deasupra =))!

Pe urma daca o vinzi poti s-o pui si la 15.000 euro, ca e ...modificata

Edited by clau18
Link to comment
Share on other sites

Mai toarna ceva crom pe ea! Sa-ti iasa in evidenta...e o masina cu greutate :) :) :) :)

Lemnul ala mai imbatraneste, ai facut bine ca ai turnat crom deasupra =))!

Pe urma daca o vinzi poti s-o pui si la 15.000 euro, ca e ...modificata

 

 

Eu nu va inteleg ;) , cautati anturaj cu japca asa ...

 

A facut si omu' o greseala si gata (de fapt 2) , sariti de fund in sus de parca a facut pe banii vostri ce a facut ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.