Jump to content

Am comandat azi e92 - 320d


oSerX

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hehe ... m'am intors de la predeal ... am vazut masina .....

 

Misterul volanului in poza 1 .... poza facuta cu telefonul cu senzor care nu lua detaliile :twoup:

 

Si alte poze .... jantele ma minunez dar arata chiar bine pe masina din lateral ....

Edited by oSerX
Link to comment
Share on other sites

sunt ok jantele ..merg un sezon doua ....sa o stapanesti sanatos !

Eu cred ca sunt superbe jantele; Mie mi se par cele mai reusite jante de la BMW seria3(coupe si berlina); Imi caut de 3 luni sa-mi pun pe e90-ul meu dar nu gasesc nicaieri, decat la Bavaria(numai ca e 1400ron janta fara cauciuc.....deci...pas);

Link to comment
Share on other sites

trebuia sa ma duc sa iau masina dar sunt in urcia acu.....2 sapt o sa stea pe bara mititica......

greu se mai intra in posesia masinii in ziua de azi , cred ca o sa-mi iau si una asa ,dar 335i :twoup: :D :twoup:

eu zic sa ne faci si noua o poza doua cand te urci in ea , in ziua in care o ridici desigur!!

Edited by baronu25
Link to comment
Share on other sites

sincer sa fiu nici nu ma prea deranjeaza ca va intarzia .... nu stau asa in loc de ea .... daca ar pune xdrive si pe coupe 2l diesel pana in martie-aprilie parca as mai astepta un pic ....

 

Nu am asteptat, nu stiam ca baga xdrive, ... Credeam ca tocmai la facelift introduc toate astea...

Daca treceti pe la mhs, postati si voi despre masina..era la intrare in showroom..ca mi'e dor de ea...

Edited by oSerX
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

am luat ieri masina ..... este dementiala ..... cutia automata este un vis..... m'am obisnuit cu ea cam in 5-10 minute ... si nici nu am calcat pana acum pe "ambreiaj" ... pe autostrada la 120 la ora cu cruise control ia intre 4 si 5 l/suta asta in primii km ....acum are 460km ..... consum mediu oras/autostrada ... 300km - autostrada - 6.1l/% .... masina e de vis ..... suspensia este perfecta ( comparativ cu seria 1 care este un pic mai rigida ) ...

 

LE: motorul nici nu prea se aude in habitaclu..... nu simt nici o trepidatie...... masina e fenomenala .....sincer e complet complet altceva fata de seria 1.... seria 1 ... e mai zgomotos etc......

Edited by oSerX
Link to comment
Share on other sites

am luat ieri masina ..... este dementiala ..... cutia automata este un vis..... m'am obisnuit cu ea cam in 5-10 minute ... si nici nu am calcat pana acum pe "ambreiaj" ... pe autostrada la 120 la ora cu cruise control ia intre 4 si 5 l/suta asta in primii km ....acum are 460km ..... consum mediu oras/autostrada ... 300km - autostrada - 6.1l/% .... masina e de vis ..... suspensia este perfecta ( comparativ cu seria 1 care este un pic mai rigida ) ...

 

LE: motorul nici nu prea se aude in habitaclu..... nu simt nici o trepidatie...... masina e fenomenala .....sincer e complet complet altceva fata de seria 1.... seria 1 ... e mai zgomotos etc......

 

sa o stapanesti fara incidente

baga si tu cateva poze sa te observam daca iti sta bine in ea!! :)

Link to comment
Share on other sites

nu se poate comanda crem ...... singura mea durere e ca nu am putut comanda partile superioare ale portierei negre ..... de fapt se poate dar, doar la individual ..... asa ca am toata masina beige .... mai putin partea superioara a bordului ....

 

eu cred ca nici nu e bine sa fie deschis .... adu'ti aminte daca pui o foaie pe bord cand e soare afara ?? nu ti se pare ca se reflecta in parbriz si nu vezi bine ?? cred ca tocmai asta e motivul pentru care poate fi doar..... negru ...

 

pana acum in 690km am consum mediu de 6.8l/% din care ~260km pe autostrada ... dintr'un plin mai am motorina pentru ~140km ...... sunt super super multumit de consum in oras ..... inca ma chinui sa mai butonez logic 7 sa gasesc solutii optime .... dar ba le fac ok pentru o melodie, ba pt alta .... so c'est la vie ;) dar o rezolv eu --

 

baronu25 - poze o sa pun cateva, nu are rost mai multe :) masini similare se pot vedea peste tot :lol: :lol: am vazut ca s'au inmultit in draci coupe-urile astea noi ..

 

Acum am luat si seria 1 de la vopsit, am avut o zgarietura in parcare de la usa din fata pana pe aripa spate .... si le'am asezat una langa alta ..... 2 masinici albe foarte frumoase :lol:

Edited by oSerX
Link to comment
Share on other sites

nu se poate comanda crem ...... singura mea durere e ca nu am putut comanda partile superioare ale portierei negre ..... de fapt se poate dar, doar la individual ..... asa ca am toata masina beige .... mai putin partea superioara a bordului ....

 

eu cred ca nici nu e bine sa fie deschis .... adu'ti aminte daca pui o foaie pe bord cand e soare afara ?? nu ti se pare ca se reflecta in parbriz si nu vezi bine ?? cred ca tocmai asta e motivul pentru care poate fi doar..... negru ...

 

pana acum in 690km am consum mediu de 6.8l/% din care ~260km pe autostrada ... dintr'un plin mai am motorina pentru ~140km ...... sunt super super multumit de consum in oras ..... inca ma chinui sa mai butonez logic 7 sa gasesc solutii optime .... dar ba le fac ok pentru o melodie, ba pt alta .... so c'est la vie :) dar o rezolv eu --

 

baronu25 - poze o sa pun cateva, nu are rost mai multe :) masini similare se pot vedea peste tot :) ;) am vazut ca s'au inmultit in draci coupe-urile astea noi ..

 

Acum am luat si seria 1 de la vopsit, am avut o zgarietura in parcare de la usa din fata pana pe aripa spate .... si le'am asezat una langa alta ..... 2 masinici albe foarte frumoase :)

 

poze ca suntem curiosi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.