Jump to content

E36 ! cate avem printre noi!


Lari

Recommended Posts

  • Replies 786
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deci pana la urma daca numarul de omologare se termina cu e1 se va plati taxa pentru euro1,daca se termina cu e2 se va plati taxa pentru euro 2, daca se termina cu e0 se va plati taxa pentru non-euro si asa mai departe. Sau cel putin asa am inteles eu.

 

Deci pana la urma daca numarul de omologare se termina cu e1 se va plati taxa pentru euro1,daca se termina cu e2 se va plati taxa pentru euro 2, daca se termina cu e0 se va plati taxa pentru non-euro si asa mai departe. Sau cel putin asa am inteles eu.

Link to comment
Share on other sites

Hai sa va prezint si eu matzu meu. e din 04/93, il am din noiembrie anul trecut si am facut de atunci 40.000km.

Modificari pan in prezent: suspensii sport WIETEC, jante ARTEC WEELS (pe care tre sa le duc la rectificat :) , k la drumurile din tara e greu).

Urmeaza saptamana viitoare interior sport original BMW, rosu cu negru de pe un 328. Si pe rand vine si kitul de Rieger... :)

post-15636-1224536686_thumb.jpg

post-15636-1224536701_thumb.jpg

post-15636-1224536713_thumb.jpg

post-15636-1224536725_thumb.jpg

post-15636-1224536740_thumb.jpg

post-15636-1224536761_thumb.jpg

Edited by Nick-TRT
Link to comment
Share on other sites

Ms ms,

E ok si kitul de M, dar parerea mea e k dak nu ai sub capota un M, devine chici.

Hai k va arat si bara de rieger care vreau sa o pun... pe spate ink sunt indecis ce spoiler da pun, dar oricum nu cel din acelasi kit cu bara fata.

Dak vreti sa vedeti katalogul de rieger puteti intra pe siteul meu http://www.transylvaniatuning.ro/RiegerKatalog.html si de akolo pe "Online Katalog"

Am uitat sa va zik, in plan intra si oglinzi stil M carbon cu semnalizator sau originale de M (dar astea sun mecanice :) )

post-15636-1224678851_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Deci pana la urma daca numarul de omologare se termina cu e1 se va plati taxa pentru euro1,daca se termina cu e2 se va plati taxa pentru euro 2, daca se termina cu e0 se va plati taxa pentru non-euro si asa mai departe. Sau cel putin asa am inteles eu.

am platit azi taxa, ce e cu /E2, este euro 2 :)

Link to comment
Share on other sites

voxtony75, raspund dupa ceva vreme. Becul galben era de la proiectoarele de ceata. Singurul lucru pe care trebuie sa il rezolv e senzorul pt airbag. In rest masina e stas. Daca aveti alte intrebari sau sugestii as fi fericit sa mi le impartasiti. Multumesc
Link to comment
Share on other sites

Si eu ma dau cu o pisicuta cu funda rosie. E mai micuta ca-i compacta si toarce mai finut ca are doar 1600, dar.. toarce tot in ton bavarez :) S-a nascut prin 95 si am mutat-o recent in romania, din Belgia. Poze inca nu am cu ea, dar vor fi in curand. Pana atunci... sa ne traiasca 'salbaticiunile' :)

 

Ah da... nu stie sa cante manele.. si capsunile nu ne plac :)

Link to comment
Share on other sites

:) cred ca ar fi interesant sa deschidem un topic si sa intrebam ce muzica se asculta in pisicute :), toti se feresc sa spuna ca asculta manele, oare asa sa fie? :)

eu deocamdata nu ascult nimic in pisicuta mea k nu am apucat sa imi montez muzica pe ea .. dar cel mai probabil in curand se va auzi minimal de la mine :))

Link to comment
Share on other sites

Lil jon and the eastside boyz-throw it up feat pastor ===> se aude tot bas inalte.... incercati care aveti muz de 3000 de euro in masina si o sa vedeti :)

 

daa ar fi perfect.. muzica de 3000 pe masina de 3800 :)) mie imi ajung 4 difuzoare si un dvd, nu imi place sa ies in evidenta prin zgomot (daca la mine se aude bine e perfect, nu tre sa imi bubuie masina )

 

PS : "bine" = clar , nu tare :))

Link to comment
Share on other sites

io prefer genurile tech house si hip hop, ascult rare ori tare, mai des vara pe racoare

ca sistem am 4 dif dls 2 statii jbl si magnat si un sub jblin total cam 700w rms, te misca de pe scaun si e o senzatie placuta

depinde de personalitatea fiecaruia, probabil daca aveam un 5 ar ma multumeam cu sistemul stoc al masinii

Edited by bigfoot17ro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.