Jump to content

Inca un 320d....


padrez

Recommended Posts

S-o satpanesti sanatos! Foarte frumoasa masina.

Cand am vazut prima data modelul E90, sincer nu prea mi-a placut. Eram (si sunt) indragostit de E46. Dar din ce vad mai multe E90-uri, parca din ce in ce imi plac mai mult.

Parca n-am vazut pe nimeni sa te fi intrebat "how much"? :) Cat te-a costat? Daca nu e secret... :)

Link to comment
Share on other sites

Nu e secret :)) pe masina am dat 26000EUR cu jantele Hamann, am cumparat si jantele de iarna de la neamtz, inca 1000 de eur, si cu cheltuielile administrative (drum, cazare 2 nopti acolo, inmatriculat) 28500, p'acolo. Stiu ca multora li se pare scump, pentru un seria 3 la mana a doua, dar tinand cont ca noua a fost 54000eur si eu o iau cu 19500km la bord, mi s-a parut mai afacere decat sa cumpar una la 23-24000 cu 80000km sau mai mult (luand in considerare si optiunile de pe masina evident).....
Link to comment
Share on other sites

Stiu d0ru, dar atunci cand iti propui sa faci o investitie (Cazul de fata, o masina) vrei sa plasezi banii cat mai bine. Iti doresti un bmw seria 3 foarte mult (cazul meu) si te duci la reprezentanta. te uiti la scorurile masinilor noi, ai putea sa-ti iei, dar in nici un caz cu optiunile pe care ti le doresti, ca nu-ti ajung banii. si atunci faci un compromis, second hand-ul. :)
Link to comment
Share on other sites

Mie mi se pare putin cat ai dat,nu-mi vine sa cred ca poti lua o masina cu 19000km la mai putin de jumate de pret ,tva-ul l-ai socotit,sau asta era pretul final dincolo????

nu am luat-o pe firma, deci n-am avut cum sa scap de tva din pacte...

 

In rest superba masina....cat mai multi km.

multzam tzucul!

Link to comment
Share on other sites

Mie mi se pare putin cat ai dat,nu-mi vine sa cred ca poti lua o masina cu 19000km la mai putin de jumate de pret ,tva-ul l-ai socotit,sau asta era pretul final dincolo????

nu am luat-o pe firma, deci n-am avut cum sa scap de tva din pacte...

 

In rest superba masina....cat mai multi km.

multzam tzucul!

 

mam lamurit acum!

Edited by E90
Link to comment
Share on other sites

Nu v-am prezentat-o inca. Tractorica - meet everyone. Everyone - meet tractorica!

Cu ce se lauda:

Bara fata Breyton

Jante Hamann 19''

In rest nimic mai iesit din comun.. Sa ne traiasca!

Foarte frumoasa masina,sa ai parte de ea fara incidente,apropo ce an de fabricatie are masina?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.