Jump to content

Din ce an s-a introdus EURO 4 ?


Andrei92

Recommended Posts

Salut !

 

 

Tot caut raspunsul la intrebarea din titlul, si nu-l gasesc nicaieri. Ma gandeam ca poate este cineva pe-aici care si-a inmatriculat recent un E46 320i coupe.

 

Daca este, il\i rog sa-mi dea un raspuns corect.

 

 

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

La RAR vei afla un raspuns corect.

 

vei afla pe naiba...

Doar daca le dai VIN-ul te pot ajuta aia si chiar si atunci e discutabil ce iti spun ei. O spun din proprie experienta.

Cercetarea pe cont propriu, si ajutorul forumistilor care detin modele asemanatoare este important. Insista Andrei, sau lasa PM pe la membrii care vezi ca au masina respectiva.

Link to comment
Share on other sites

La RAR vei afla un raspuns corect.

 

vei afla pe naiba...

Doar daca le dai VIN-ul te pot ajuta aia si chiar si atunci e discutabil ce iti spun ei. O spun din proprie experienta.

Cercetarea pe cont propriu, si ajutorul forumistilor care detin modele asemanatoare este important. Insista Andrei, sau lasa PM pe la membrii care vezi ca au masina respectiva.

 

E mai relevant un raspuns primit de la RAR decat unul primit de la cineva care poate a dat spaga sau cunoastea pe cineva la RAR si astfel masina lui a iesit cu o normal de poluare superioara.

Link to comment
Share on other sites

Ştii cumva din ce lună a lui 2003 s-a introdus facelift la coupe ?

Pe Wikipedia zice că : Then in 2004 the coupe and convertible had a facelift which included [...].

 

http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_E46

 

Pe mine mă intereseaza dacă exista coupe-uri fără facelift cu EURO 4.

Edited by Andrei92
Link to comment
Share on other sites

M54 e sigur euro 4

 

Ar fi perfect sa fie asa. Poate cineva sa confirme sau sa infirme ?

 

infirm;nu stiu cum a fost pt. cazul coupe-cabrio,dar la limuzine aparitia modelelor facelift(septembrie 2001) nu a coincis cu introducerea normei euro4;totusi modelele e46 berlina produse dupa primul trimestru al anului 2002 cred ca indeplinesc normele euro4.

Edited by crtir
Link to comment
Share on other sites

E mai relevant un raspuns primit de la RAR decat unul primit de la cineva care poate a dat spaga sau cunoastea pe cineva la RAR si astfel masina lui a iesit cu o normal de poluare superioara.

 

cunosti pe cineva care a procedat asa? Eu am vb cu mai multi care se ocupau cu masini, din 3 judete diferite, si nimeni nu a auzit sau putut face asa ceva...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.