Jump to content

Noua mea masina


Marius29

Recommended Posts

Salut baieti,

Tocmai am cumparatat un BMW 645i second din 2004 si as dori sa stiu mai multe despre masina asta. :)

Ce probleme pot aparea? De ce trebuie sa ma feresc?, si tot ce credeti ca mi ar fi de ajutor avand in vedere experienta pe care o aveti.

Masina e luata din tara de la AutoTransilvania, asa ca na deocamdata nu sunt probeleme, dar asa preventiv e bine de stiut dinainte la ce sa ma astept.

 

Cu respect,

Marius

Edited by BoBo
redenumire titlu 2
Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit si felicitari pt. achizitie! :) Super masina ce ai tu acolo. :)

 

Poate faci un topic de prezentare si la sectiunea "Masina mea" si ne bagi si niste poze, sa o admiram si noi.

 

Cat despre probleme, nu prea am auzit de ele la seria 6 (pe forum cel putin, ca experienta mea vis-a-vis de seria 6... I wish! :)). Daca ramai in parametri optimi cu reviziile si schimburile periodice de consumabile, si tii si la calitatea acestora, nu ar trebui sa ai probleme mult timp de acum incolo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am o intrebare pentru cei care au seria 6 dar nu numai.

Vreau sa-mi iau jante de 19' M6

Care ma poate sfatui in legatura cu jantele. Nu is prea mari? Nu o sa am probleme la viraje sau la aspecut masinii.

Astept opinii.

Link to comment
Share on other sites

Am o intrebare pentru cei care au seria 6 dar nu numai.

Vreau sa-mi iau jante de 19' M6

Care ma poate sfatui in legatura cu jantele. Nu is prea mari? Nu o sa am probleme la viraje sau la aspecut masinii.

Astept opinii.

 

Jantele mai mari dau mai mare stabilitate ĂŽn curbe, maÂşina va fi mai rigidĂŁ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.