Jump to content

My wife 645i


Marius29

Recommended Posts

S-o stãpâneºti sãnãtos!

 

Foarte frumoasĂŁ Âşi destul de rarĂŁ ĂŽn ĂžarĂŁ.

 

Mersi mult.

 

Mi am dorit mult masina asta.

Si uite ce se intampla daca indraznesti sa visezi intr o zi rasare soarele, totul e sa nu iti pierzi speranta.

Service-ul, taxele si benzina ma costa. Da pentru ce muncesc? inca is tanar si acuma e momentul sa ma bucur de ea, la 24.

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasĂŁ Âşi destul de rarĂŁ ĂŽn ĂžarĂŁ.

frumoasa da, da' rara... :)

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...ic=5023&hl=

 

 

si ce legatura are postul tau cu topicul omului ?

 

 

sa o stapanesti sanatos !

 

mersi mult :)

 

Manuala....Nice! :)

 

care e mai placut de condus? cea manuala sau cea tipronica?

mie unu imi place asta manuala pentru ca simti mai bine motoru, da am inteles ca nu ii asa buna sau ceva de genu. stii ceva despre asa ceva?

Link to comment
Share on other sites

Eu as fi mers pe Steptronic...dar e buna si asta :) .

Ma tenta intr-o vreme si pe mine modelul acesta...insa am zis ca sa mai astept si sa ma avant la un 335i E92...e ceva mai spatioasa in spate, chiar mult mai spatioasa.

 

Felicitari pt masinuta si s-o stapanesti sanatos...e o bijuterie. Cat despre taxe si benzina....da-le incolo ...o viata ai...! :)

Link to comment
Share on other sites

Nu e vorba numai de comoditate...daca mergi prin Bucuresti de-ti vine acru in gura atunci motorul va fi protejat mult mai bine.

Daca mai ai o sotie/prietena mai stangace si TREBUIE sa o mai conduca si ea...uneori...f rar...ocazional...iarasi ai avantaj.

Plus ca schimbarea vitezelor se face mai frumos cu o cutie Steptronic la un astfel de motoras, oricat de maestru al ambreiajului ai fi...

 

In rest e buna si cea manuala...depinde de gusturi...

 

PS: Traficul bucurestean si nu numai se datoreaza si majoritatii celor cu cutie manuala care atunci cand se face verde bajbaie schimbatorul si ambreiajul...etc...si dureaza secunde bune pana realizeaza ca trebuie sa o ia din loc...

Link to comment
Share on other sites

Se merita sa-mi pun geamuri fumurii, sau sa le ionizez? Sau nici una nici alta.

Care ma poate sfatui, nu ai problema noaptea cu vizibilitatea?

 

S-o stapanesti sanatos.Pune-i folie,e cea mai buna(LLumar sau 3M).Si oricum seria 6 negru si cu geamuri negre e superb!

N-ai nicio treaba noapte.O sa te obisnuiesti repede.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Pune-i folii, mie imi place cum arata.

 

eu am aproape negre pe luneta si geamuri spate, si mai deschise pe geamurile din fata, nu am nici o problema cu vizibilitatea noaptea:

 

 

 

am si eu o curiozitate, cat te-a dus, cat e impozitul, cam cat e o revizie normala..filtre si uleiuri

 

avand in vedere ca la M6, impozitul este 31 de milioane (5000 cmc) iar reviziile in jur de 40 mil, ma gandesc ca si la 645 tot pe aici se invart costurile.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.