Jump to content

Sfaturi achizitie E60


L.E.S.

Recommended Posts

... in seara asta am reusit sa ma plimb mai mult cu masina pe oras... sunt foarte multumit de ea... chestia cu socul ala nu e tot timpul... acum doar stau si ma gandesc la cum as putea gasi un service serios in zona mea... astia de aici din oras i-am cam testat si... m-am convins de ei, de cat pot sau cum pot... :)

 

... o sa ma repet poate... tare imi place masina asta si numai 1 zi am umblat cu ea... :)

Si eu am una exact ca a ta .... din fericire :) dar sa stii ca la mine nu face asa sau cel putin nu am simtit eu si o am de vreo luna deja si merg cu ea in fiecare zii mai ales prin oras.

Iti doresc sa ai bafta de ea si sa nu ai parte de evenimente cu ea ca parerea mea personala este ca BMW mai bun decat 35-ul cu motor diesel nu este DEOCAMDATA.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... astazi am spalat-o, asa ca sa arate frumos pentru pozele de maine :) , numai ca a inceput o ploaie in satu mare in seara asta :) ... va promit ca incerc cat mai repede sa postez niste poze... pai... am masina de marti... nu e asa mult :) ... va asigur ca e frumoasa :) ...
Link to comment
Share on other sites

... asa ca sa nu va mai tin asa, pt ca stiu ca e cam neplacut, i-am facut azi niste poze cu telefonul si deseara le postez... poate ca nu o sa fie cea mai buna calitate dar... o sa intelegeti ceva din ele... :)

... a mai iesit si soarele azi pe-aici :)

 

... asa imi place masina asta... :)

Link to comment
Share on other sites

... asa ca sa nu va mai tin asa, pt ca stiu ca e cam neplacut, i-am facut azi niste poze cu telefonul si deseara le postez... poate ca nu o sa fie cea mai buna calitate dar... o sa intelegeti ceva din ele... :)

... a mai iesit si soarele azi pe-aici :)

 

... asa imi place masina asta... :)

 

vezi sa faci si la interior :)

Edited by Jee
Link to comment
Share on other sites

... 67900 km... a avut undeva la 64700 km in germania... deci, pe romania undeva la 1800 pana acum... 1 saptamana si cateva zile... e super masina... nici o problema... :)

 

... pe oras un consum mediu de 10%... deocamdata... :)

 

Nu regret deloc pentru alegerea facuta... Multumesc baieti... :)

Link to comment
Share on other sites

... 67900 km... a avut undeva la 64700 km in germania... deci, pe romania undeva la 1800 pana acum... 1 saptamana si cateva zile... e super masina... nici o problema... :)

 

... pe oras un consum mediu de 10%... deocamdata... :)

 

Nu regret deloc pentru alegerea facuta... Multumesc baieti... :)

 

reseteaza comp, si ne zici dupa aia de consum!!

ca de maine toti care avem 530da vindem si ne luam 535 :)

Link to comment
Share on other sites

... l-am resetat la ultimul plin... :)

... oi fi eu mai tanar dar nici... :)

Oricum conteaza foarte mult stilul de condus... si unde il conduci... nu uita ca eu locuiesc in satu mare si... e mic... e chiar foarte mic orasul ;)

Asta e consum rezultat in urama unui condus "cu grija"... la ce gropi avem prin oras nu poti sa... mare mare grija... :)

 

Am avut si 12% cand am folosit calutzii mai mult... nu uita ca asta e un consum mediu... deci... 100% mai inghite si 14 si 15... dar nu mediu... cel putin la mine nu... inca...

eu va spun din mica mea experienta... atata am reusit eu sa scot cu "motorasul" asta... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.