Jump to content

Vand Jante 19 inci Star Spoke 230 stare excelenta


Recommended Posts

ai ceva timp de cand le dai...eu zic sa umblii la pret destul de mult...nu isi face nimeni poamana cu tine sa ti le cumpere.pune un ulltim pret pt toti sa stim,sau negociezi pt fiecare in parte?mai ai anuntul si pe al forum...ti-am facut o oferta si nu ai rapsun de mai bine de juma de an.

 

 

pretul foarte exagerat luand in considerare pretul de achizitie ai dreptate trebuie sa mai umble la pret, indulgent ti-as da pe ele 800.

Edited by Mario Marius
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ai ceva timp de cand le dai...eu zic sa umblii la pret destul de mult...nu isi face nimeni poamana cu tine sa ti le cumpere.pune un ulltim pret pt toti sa stim,sau negociezi pt fiecare in parte?mai ai anuntul si pe al forum...ti-am facut o oferta si nu ai rapsun de mai bine de juma de an.

 

Nu isi face nimeni pomana nu e problema , jantele raman pe masina mea . Daca mi-ai facut o oferta de vreo 500e e posibil sa nu iti fi raspuns.

 

ai ceva timp de cand le dai...eu zic sa umblii la pret destul de mult...nu isi face nimeni poamana cu tine sa ti le cumpere.pune un ulltim pret pt toti sa stim,sau negociezi pt fiecare in parte?mai ai anuntul si pe al forum...ti-am facut o oferta si nu ai rapsun de mai bine de juma de an.

 

 

pretul foarte exagerat luand in considerare pretul de achizitie ai dreptate trebuie sa mai umble la pret, indulgent ti-as da pe ele 800.

 

Tu zici sa umblu la pret destul de mult ? Eu zic ca nu . Negociez cu fiecare in parte.

 

Pretul e exagerat luand in considere pretul de achizitie ? Ce pret de achizitie ? Cu indulgenta ai da 800e pe ele......te inteleg , strugurii sunt acrii.

 

Pentru cei care vor sa ofere 700-800e pe jante pe 19 ORIGINALE BMW , cu cauciucuri in stare excelenta ii invit sa isi cumpere replici de pe net , tot pe 19 cu 200e bucata . Cu cei 800e pe care ii ai iti poti luat 4 replici ..... mai strangi si de gume si ai roti :)

 

Sanatate !

Link to comment
Share on other sites

cel putin daca vrei sa pari atat de corect ....pune un pret rezonabil,nu sa ceri mai mult decat face si in plus ar trebui sa ne spui care janta este sudata.....

daca era pretul corect erau vandute pana acum,poate chiar eu le luam.pune poza cu janta sudata te rog....

Link to comment
Share on other sites

cel putin daca vrei sa pari atat de corect ....pune un pret rezonabil,nu sa ceri mai mult decat face si in plus ar trebui sa ne spui care janta este sudata.....

daca era pretul corect erau vandute pana acum,poate chiar eu le luam.pune poza cu janta sudata te rog....

 

Ce janta sa fie sudata amigo ?

 

Cer mai mult decat face ? Tocmai am raspuns mai sus , cui i se pare mult 1300e un set de jante originale pe 19 cu gume beton , sa isi cumpere replici pe 19 cu 800-900e setul si de restul gume SH.

 

Sanatate !

Link to comment
Share on other sites

cel putin daca vrei sa pari atat de corect ....pune un pret rezonabil,nu sa ceri mai mult decat face si in plus ar trebui sa ne spui care janta este sudata.....

daca era pretul corect erau vandute pana acum,poate chiar eu le luam.pune poza cu janta sudata te rog....

 

Ce janta sa fie sudata amigo ?

 

Cer mai mult decat face ? Tocmai am raspuns mai sus , cui i se pare mult 1300e un set de jante originale pe 19 cu gume beton , sa isi cumpere replici pe 19 cu 800-900e setul si de restul gume SH.

 

Sanatate !

nu e nici o janta sudata??!?!?!?!?!!

am o sursa sigura;)

oricum nu ma mai intereseaza anuntul tau...am luat alte jante,dar nu esti corect

Link to comment
Share on other sites

cel putin daca vrei sa pari atat de corect ....pune un pret rezonabil,nu sa ceri mai mult decat face si in plus ar trebui sa ne spui care janta este sudata.....

daca era pretul corect erau vandute pana acum,poate chiar eu le luam.pune poza cu janta sudata te rog....

 

Ce janta sa fie sudata amigo ?

 

Cer mai mult decat face ? Tocmai am raspuns mai sus , cui i se pare mult 1300e un set de jante originale pe 19 cu gume beton , sa isi cumpere replici pe 19 cu 800-900e setul si de restul gume SH.

 

Sanatate !

nu e nici o janta sudata??!?!?!?!?!!

am o sursa sigura;)

oricum nu ma mai intereseaza anuntul tau...am luat alte jante,dar nu esti corect

 

Foarte sigura sursa. Nu e nici o janta sudata . Daca nu te intereseaza anuntul , de ce tot postezi ? Eu nu sunt corect ? Cred ca tu esti magar ...... te bagi unde nu iti fierbe oala , nu esti interesat si mai si aduci acuze false pe deasupra . Sa iti fie rusine !

Link to comment
Share on other sites

pai nu mai sunt interesat....am avut intentia sa le cumpar dar nici in momentul de fata nu mi-ai raspuns,nu pot da link-ul aici ca este alt forum.

de aceea zic ca nu vrei sa le vinzi.pretul mai este un motiv pt care iti tot scriu si in plus si faptul ca este sudata.

eu ti-am vorbit frumos si nu te-am facut magar.....cu toate ca tu esti ala care minte...

am incheiat ce am avut de spus aici.

bafta la vanzare :)

Link to comment
Share on other sites

pai nu mai sunt interesat....am avut intentia sa le cumpar dar nici in momentul de fata nu mi-ai raspuns,nu pot da link-ul aici ca este alt forum.

de aceea zic ca nu vrei sa le vinzi.pretul mai este un motiv pt care iti tot scriu si in plus si faptul ca este sudata.

eu ti-am vorbit frumos si nu te-am facut magar.....cu toate ca tu esti ala care minte...

am incheiat ce am avut de spus aici.

bafta la vanzare :)

 

Amice , tie chiar nu iti este un pic rusine ? Cat tupeu sa aici ? Tu imi spui mie si afirmi aici pe forum lucruri despre niste jante pe care nu le-ai vazut in viata ta , pe o masina care nu ai vazut-o in viata ta si imi spui mie ca sunt sudate ? Ai un tupeu fantastic . Pe cuvant , asta e nesimtire pe fata , fara nici o suparare . Nu faci altceva decat sa minti cu nerusinare si sa insisti in prostie . Tu chiar NU INTELEGI ca jantele astea nu au fost sudate NICIODATA ? Vrei sa ne intalnim sa le vezi LIVE sa te convingi ? Sau si atunci o sa zici ca a disparut sudura ca prin minune ? Esti aberant !

 

Rostul pentru care tu postezi aici este pretul jantelor ? Pe cuvant daca nu esti penibil ...... chiar crezi ca ma intereseaza despre parerea ta despre pret ? Arata-mi altele ca astea , in aceiasi stare jante/cauciucuri la un pret mai mic si discutam . Pana atunci , strugurii sunt acrii si tot romanu se pricepe la masini/politica/fotbal si preturi.

Link to comment
Share on other sites

ceau,detin un bmw e90...am inteles k se potrivesc jantele dupa cate am citit pe forum...sa inteleg ca le mai ai la vanzare...eu sunt interesat de jante dar spune-mi te rog ultimul pret i-ar daca spui k le ai date jos de pe masina trimite-mi te rog cate o poza cu fiecare janta pe mail pt a vedea si eu daca are vreo zgarietura..iti multumesc ..o seara placuta..ceau...........mail piu.cristi@yahoo.com
Link to comment
Share on other sites

ceau,detin un bmw e90...am inteles k se potrivesc jantele dupa cate am citit pe forum...sa inteleg ca le mai ai la vanzare...eu sunt interesat de jante dar spune-mi te rog ultimul pret i-ar daca spui k le ai date jos de pe masina trimite-mi te rog cate o poza cu fiecare janta pe mail pt a vedea si eu daca are vreo zgarietura..iti multumesc ..o seara placuta..ceau...........mail piu.cristi@yahoo.com

 

Pretul este cel afisat.

 

ca offtopic , ale altcuiva de pe forum erau sudate :) nu cred ca ale lui stefann

 

Foarte corect ceea ce spui , dar stii cum e , surdu nu le aude , dar le potriveste :)

 

 

 

Jantele se retrag de la vanzare . Maine pleaca la vopsit in fumuriu lucios cu perla si vor venii in 2 saptamani la mine pe masina !

Link to comment
Share on other sites

atunci la ce le-ai mai pus la vanzare,doar sa faci reclama sau de ce??eu nu te inteleg mai omule,esti ft ciudat si ft bizar...credema nici tu nu sti ce vrei de fapt......le vinzi,nu le mai vinzi,apoi le pui la vara,nu le mai pui la vara pe masina ta,acum le duci la vopsit.....eu cred k tu cand ai vreun client la jante spui ca nu le mai dai fiindca nu le ai sau sunt sudate cum spunea si celalalt coleg pe forum..hai paaaaaa :)
Link to comment
Share on other sites

atunci la ce le-ai mai pus la vanzare,doar sa faci reclama sau de ce??eu nu te inteleg mai omule,esti ft ciudat si ft bizar...credema nici tu nu sti ce vrei de fapt......le vinzi,nu le mai vinzi,apoi le pui la vara,nu le mai pui la vara pe masina ta,acum le duci la vopsit.....eu cred k tu cand ai vreun client la jante spui ca nu le mai dai fiindca nu le ai sau sunt sudate cum spunea si celalalt coleg pe forum..hai paaaaaa :)

 

Corect , asa este . Nu vand jantele pe nimic ! Jantele costa 1500 EUR ! Esti dispus sa le cumperi ? Sau incepi sa o dai in diverse si sa negociezi ?

 

Asa ma gandeam si eu !

 

Jantele pleaca asta la b86DTM de la noi de pe forum , pentru vopsire cu nuanta fumurie si perla aurie.

 

P.S. Cat despre faptul ca nu le am , cred ca confunzi personajele , nu ma cunosti sa iti dai cu parerea despre ceva ce imi apartine !

 

Thread Closed !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
atunci la ce le-ai mai pus la vanzare,doar sa faci reclama sau de ce??eu nu te inteleg mai omule,esti ft ciudat si ft bizar...credema nici tu nu sti ce vrei de fapt......le vinzi,nu le mai vinzi,apoi le pui la vara,nu le mai pui la vara pe masina ta,acum le duci la vopsit.....eu cred k tu cand ai vreun client la jante spui ca nu le mai dai fiindca nu le ai sau sunt sudate cum spunea si celalalt coleg pe forum..hai paaaaaa :)

 

Ba baiatule si toti astia care comenteaza ca e pretul mare, voi dupa ce cumparati sa zicem aceste roti si consumati cauciucurile ce va faceti, ca o bucata cauciuc nou costa 400 de euro ???

Link to comment
Share on other sites

atunci la ce le-ai mai pus la vanzare,doar sa faci reclama sau de ce??eu nu te inteleg mai omule,esti ft ciudat si ft bizar...credema nici tu nu sti ce vrei de fapt......le vinzi,nu le mai vinzi,apoi le pui la vara,nu le mai pui la vara pe masina ta,acum le duci la vopsit.....eu cred k tu cand ai vreun client la jante spui ca nu le mai dai fiindca nu le ai sau sunt sudate cum spunea si celalalt coleg pe forum..hai paaaaaa :)

 

Ba baiatule si toti astia care comenteaza ca e pretul mare, voi dupa ce cumparati sa zicem aceste roti si consumati cauciucurile ce va faceti, ca o bucata cauciuc nou costa 400 de euro ???

 

Cred ca problema e alta,e greu sa vinzi niste jante scumpe Sh,mai ales ca cine isi permite sa-si cumpere jante de 1500E SH, se gandeste ca mai bine da 2000E(salesafter.de-de exemplu) si le cumpara NOI cu tot cu anvelope RFT.Sa nu mai punem la socoteala faptul ca jantele au fost vopsite(deci nu mai sunt in starea originala) iar cauciucurile au deja cativa ani vechime si dupa cum bine stim cu totii niste anvelope imbatranesc cu timpul...si cum ai zis si tu costa vreo 400E bucata de nou.

In concluzie,daca vanzatorul nu ia in calcul si aspectele astea risca sa mai prelungeasca acest topic cu inca cativa ani buni pana se convinge singur.No hard feelings. :)

Link to comment
Share on other sites

Daca ati fi citit , ati fi vazut ca nu se mai vand .

 

Cauciucurile de pe spate au 1 vara , 10k km MAXIM .

 

Jantele au fost vopsit gri carbon cu perla si vor sta pe masina mea de luni incolo.

 

Thread Closed :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.