Jump to content

Vand Jante 19 inci Star Spoke 230 stare excelenta


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vand/schimb jante pe 19 inci , cele de pe masina mea , in stare excelenta , una din ele a fost vopsita recent deoarece era zgariata . Nu sunt indoite , nu bag . Au aprox 10k km.

 

Sunt modelul de pe E92 in 5 spite.

 

Sunt incaltate cu cauciucuri Bridgestone Potenza Runflat .

 

Roti fata : 8j - 225/35 ZR19Y - cauciucurile in comert costa circa 1500-1550 RON / bucata. Au aprox 10k km , odata cu jantele .

Roti spate : 9j - 255/30 ZR19Y - in comert costa circa 1900-1950 RON / bucata . Au aprox 5k km .

 

Pret pachet jante + anvelope : 1900e usor discutabil (dintr-un simplu calcul reiese ca numai gumele de noi sunt aprox 1800-1900e) , nu mai punem la socoteala si jantele care sunt minim 1000e.

 

M-ar interesa schimb cu niste jante pe 18 , un model frumos , ori de //M ori ceva frumos + diferenta .

 

Nu ma intereseaza comentarii de prost gust sau pareri neavizate asupra pretului.

 

 

daca te intereseaza am o pereche de jante 18' originale M5 e60 cu tot cu cauciucuri de vara,schimb pe schimb.sunt putin zgariate,le am acum pe un e39

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
daca te intereseaza am o pereche de jante 18' originale M5 e60 cu tot cu cauciucuri de vara,schimb pe schimb.sunt putin zgariate,le am acum pe un e39

 

exista "jante 18' originale M5 e60" sau sunt doar pe 19' ?

Edited by baronu25
Link to comment
Share on other sites

daca te intereseaza am o pereche de jante 18' originale M5 e60 cu tot cu cauciucuri de vara,schimb pe schimb.sunt putin zgariate,le am acum pe un e39

 

exista "jante 18' originale M5 e60" sau sunt doar pe 19' ?

 

Poate a vrut sa spun M-Paket omu'

Link to comment
Share on other sites

La ce pret au ajuns?

 

Pretul este acelasi . Astept o oferta concreta , de bun simt !

 

daca te intereseaza am o pereche de jante 18' originale M5 e60 cu tot cu cauciucuri de vara,schimb pe schimb.sunt putin zgariate,le am acum pe un e39

 

exista "jante 18' originale M5 e60" sau sunt doar pe 19' ?

 

Si eu stiam la fel , doar pe 19 originale de M5.

 

 

originalele sunt doar pe 19"

 

 

daca te intereseaza am o pereche de jante 18' originale M5 e60 cu tot cu cauciucuri de vara,schimb pe schimb.sunt putin zgariate,le am acum pe un e39

 

exista "jante 18' originale M5 e60" sau sunt doar pe 19' ?

 

Poate a vrut sa spun M-Paket omu'

 

 

Tu sigur vrei sa le vinzi? :)

 

Le vand doar daca se merita . Daca nu , raman la mine pe masina ca vine primavara . Daca nu se vand in max 2 luni , le pun pe masina si vara asta .

 

Nu tin mortis sa le vand , poate doar sa le schimb ca m-am plictisit !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
ai ceva timp de cand le dai...eu zic sa umblii la pret destul de mult...nu isi face nimeni poamana cu tine sa ti le cumpere.pune un ulltim pret pt toti sa stim,sau negociezi pt fiecare in parte?mai ai anuntul si pe al forum...ti-am facut o oferta si nu ai rapsun de mai bine de juma de an.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.