Jump to content

Un alt 320d


Pitbul

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Beton masina.Sa o folosesti sanatos!!

Multumesc mult

 

Foarte frumoasa masina :) referitor la praguri nu prea se observa diferenta doar cunoscatorii o vad ...

Pragurile vreau sa le schimb cu unele de coupe, dar sa vad daca merge

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am implinit 166.000Km si am primit un Kit complet de ambreiaj si o volanta noua. Se simte diferenta, masina trage mult mai bine.

Multumesc baietilor de pe Oltenita.

 

Urmeaza zilele astea sa montez oglinzile rabatabile.

Link to comment
Share on other sites

Am implinit 166.000Km si am primit un Kit complet de ambreiaj si o volanta noua. Se simte diferenta, masina trage mult mai bine.

Multumesc baietilor de pe Oltenita.

 

Urmeaza zilele astea sa montez oglinzile rabatabile.

hehe, si tu o pregatesti de intalnire? volanta si rulmentul le-a primit si-a mea acum 2 saptamani! :thumbsup:

maine primeste si-un revopsit

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Frumoasa masina, spor la vanzare!

Multumesc

Maine primeste o noua revizie, a implinit 167100 Km.

Se schimba cele 4 filtre si uleiul - Mobil 1 ESP Formula.

Brandex ai loc si pentru mine pentru o revizie ;-)

Edited by pitbul
Link to comment
Share on other sites

Chiar vreau sa te intreb... cum e cu noul ulei, ceva diferente in bine/rau fata de castrol?

Un amic pune asa ceva la un e-klasse, sunt dedicate celor cu DPF...nu stiu acum in cazul nostru E4/E3 fara DPF cum se comporta...

Edited by flavius.paul
Link to comment
Share on other sites

Chiar vreau sa te intreb... cum e cu noul ulei, ceva diferente in bine/rau fata de castrol?

Un amic pune asa ceva la un e-klasse, sunt dedicate celor cu DPF...nu stiu acum in cazul nostru E4/E3 fara DPF cum se comporta...

Eu pun acest ulei de 3 ani si sunt foarte multumit, nu consuma 1 gr si se comporta foarte bine in timp

Chiar nu recomand Castrol, dar e o parere proprie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Si a venit si ziua asta. Da acum jumatate de ora a plecat cu noul proprietar. Ce sa spun in momentul in care am vazut ca pleaca ...

Sper sa aibe grija cum am avut si eu de ea, si la cati mai mult km fara probleme si accidente.

Masina asta a reprezentat mult pentru mine, mi-a adus un sentiment care nu cred ca o sa mai iasa din mine, BMW este o masina care stie sa faca mult mai mult decat sa te duca de la punctul A la B.

Am cunoscut multi oameni cu ajutorul ei, multi devenit nu prieteni, ci foarte buni prieteni.

Ma rog nu vreau sa devin siropos.

 

Oricum urmatoare o sa fie tot BMW, un E60, singurul lucru pentru care am schimbat-oo este necesitatea e spatiu.

Sa vedem ce o sa gasesc, stiu doar ca o sa fie diesel.

 

 

Topicul se poate inchide.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.