Jump to content

vand,Dezmembrez E46 320 d Touring 110 kw/150 ps


Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut! parbrizul il mai ai??daca da,la ce pret il ai?ps eu am senzori de ploaie si de lumini...nu stiu daca are vre-o relevanta...dar am auzit ca are!

am parbriz dar fara senzor de ploaie .numai nou daca vrei pot sa iti aduc.sunt in germania acum.dar numai original bmw.

Link to comment
Share on other sites

Am mai cumparat de la tine una alta si mi-ai spus ca mergi prin germania des.

Caut un interior de piele negru sport pt e46...poti face rost?

am unul de limuzina negru cu piele intoarsa pe margine 600 euro cu fete de usi cu tot.bancheta nerabatabila.da la unul cu m pachet interior.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Am mai cumparat de la tine una alta si mi-ai spus ca mergi prin germania des.

Caut un interior de piele negru sport pt e46...poti face rost?

am unul de limuzina negru cu piele intoarsa pe margine 600 euro cu fete de usi cu tot.bancheta nerabatabila.da la unul cu m pachet interior.

imi pui si mie niste poze pe p.m. cu interiorul de piele neagra, care zici ca il ai, ca sunt si eu interesat.

Link to comment
Share on other sites

Salut in pozele din prima pagina din topicul cu dezmembrarea se vede o antena pe cupola masinii in spate.M-ar interesa daca o mai ai si un pret.Am vrut sa-ti dau pm dar ai inbox plin <_< .Daca poti sa-mi raspunzi pe pm te rog...Mc mult! Edited by dextercos320d
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Aripa fata dreapta de BMW 320 model facelift cat costa la tine, cu tot cu lucas si bandou daca se poate.

 

Un pret si la manerul de portiera dreapta fata si macaraua electrica daca se poate

manerul 10 euro.macara nu mai am,aripa doar noua 186,53 euro.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.