Jump to content

putoarea mea


blue6

Recommended Posts

asta-i a mea... nu-i cine ºtie ce, da' io's mulÞumit de ea. are minimum de extrase ce-mi trebuiesc, adicã xenon, trapã, Încãlzire-n scaune, PDC, senzor ploaie, tempomat, comenzi În volan, cd-player... mi-ar fi plãcut sã mai fie o cotierã, niºte trimuri de lemn negru, ºi eventual scaune sport, da' nu neapãrat. aaa, ºi M-tech 1, mie ãla-mi place mai mult decât 2-ul. :)

o am de la 133tkm, Âşi acum are 148tkm.

post-4494-1227540532_thumb.jpg

post-4494-1227540539_thumb.jpg

post-4494-1227540545_thumb.jpg

post-4494-1227540551_thumb.jpg

post-4494-1227540557_thumb.jpg

post-4494-1227540563_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ce vrei sa-i faci, in viitor ?

 

s-o fac S-type type R. :) m-am dat azi cu un S-type 4,2 V8, ºi m-am hotãrât deja la urmãtoarea maºinã. :)

 

 

merci mult. :)

 

De ce zici ca-i putoare ? :) ... Vroiai una cu vreo 400 de cai ? ;)

 

da, vezi mai sus. :) aia urmeazĂŁ. 398CP. :D

Link to comment
Share on other sites

Fotografu e de nota 10... in a 3-a poza, blocu si stalpu sunt inclinate ? :) sau "urca masinile dealul cu motorul oprit" ;).

Frumos. Ma tot mir de prima poza, cata inspiratie a putut avea fotografu..

 

 

termină mă cu miştourile. :) e din cauza unghiului. :) dacă o lăsam aşa, era prea aplecată de bot, şi ziceai că am motor de trei mii..... diesel. :)

Edited by blue6
Link to comment
Share on other sites

FrumoasĂŁ maÂşina Âşi foarte frumoase pozele! :)

 

Eu am condus Jaguar S-type 4.2 V8 Âşi nu mi-a plĂŁcut.

Nu era varianta supraalimentatã Însã nu mi se pãrea la fel de solidã ca un BMW, nu frâna la fel de bine, dãdea un sentiment de nesiguranÞã.

ªi nu mi-au plãcut deloc scaunele. Interiorul este superb Însã scaunele faÞã sunt atât de masive Încât spaÞiul interior pare mai mic decât la E39.

Link to comment
Share on other sites

Eu am condus Jaguar S-type 4.2 V8 Âşi nu mi-a plĂŁcut.

Nu era varianta supraalimentatĂŁ

 

Ala nu-i motoru de pe S5? Intreb ca io am condus un S5 dar motoru ala chiar tragea bine.

Nici nu vreau sa ma gandesc cum ar trage masina lu sefu, el are un S5 modificat, biturbo. 500CP+ :)

Link to comment
Share on other sites

Ala nu-i motoru de pe S5? Intreb ca io am condus un S5 dar motoru ala chiar tragea bine.

Nici nu vreau sa ma gandesc cum ar trage masina lu sefu, el are un S5 modificat, biturbo. 500CP+ :)

 

Nu, e alt motor.

 

Motorul trăgea ĂŽnsă nu se compară cu un BMW similar ca putere la direcţie, frâne, stabilitate.

 

Motor V8 de 4.2 litri şi suspensia era de barcă...

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Motor V8 de 4.2 litri Âşi suspensia era de barcĂŁ...

 

aici ai dreptate, da' totuºi 4.2 v8 aspirat, e varianta de lux. typeR-ul, pe lângã cei 100 de cai În plus, are ºi suspensia ºi frânele schimbate, mai sport. :) s-type 4.2 v8, nu e chiar o maºinã de condus În stil sportiv, pe când type R, este. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

stăteam ĂŽntr-o parcare, aşteptam pe cineva, şi am făcut neşte poze de plictiseală, că era lumină mişto. noroc că era parcarea cam goală, şi nu se holba nimeni ca la nebuni. <_< btw, i-am făcut un mic upgrade, stopuri şi semnale albe, toate oem. :)

 

http://i41.tinypic.com/f18w5.jpg

 

-----

 

http://i44.tinypic.com/24phpqb.jpg

 

-----

 

http://i44.tinypic.com/343j2ir.jpg

Edited by blue6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.