Jump to content

Vreau si eu 2 grile fata cromate ptr un bmw 316 TI E46 COMPACT


Recommended Posts

Eu am luat cu 50 ron o grila cromata non originala, dar identica ca aspect, ca mi sa furat acum 2 luni una din grile de pe masina <_< am luat-o prin cineva, un amic, sa il intreb pe el de unde a luat daca te intereseaza. nu e originala dar e identica, aia originala cred ca sare de 150 ron la reprezentanta :)
Link to comment
Share on other sites

k multam fain

 

 

K si mie mi se pare ca sunt identice dar nu stiu sigur daca vor fi bune, iar in legatura cu ce ai zis tu daca sunt sigur ca nu se potrivesc eu asta ziceam ca nu stiu sigur daca se potrivesc sau nu ca nu ma pricep la asa ceva.Oricum din poza ce o vad eu aici mi se pare a fi identice cu ale mele grilele.

 

k multam

 

Inca ceva te rog spune-mi simie te rog de unde le-ai cumaparat sa imi cumpar si eu . Te rog ( help me ) ca sunt destul de amarit si asa din cauza unui bou sau a unei vaci care mi-a lovit masina in parcare pe timpul noptii ( si mi-a lovit capota fata, grila sparta si far deplasat putin din partea de jos catre interior )si nu stiu exact cu ce sau cum a dat.

Link to comment
Share on other sites

Ufff, trebuie sa dau de prietenul ala al meu sa vad de unde a luat, ca el mi le-a luat si mie. S-ar putea sa dureze cateva zile, mai ales ca se apropie weekend-ul. O varianta ar mai fii sa ii dau eu comanda pentru tine si sa ne intalnim sa ti le dau, ca el sta in afara bucurestiului, are un atelier auto si e cam ocupat. Face si bmw-uri daca ai nevoie, eu la el mi-am facut masina de fiecare data, inclusiv motor, chiulasa, si ce am mai avut probleme. Edited by traian'80
Link to comment
Share on other sites

Esti sigur ca nu se potrivesc? Eu am non facelift si sincer uitandu-ma la ele mi se par cam identice. La cele cu facelift stiu ca nu se potrivesc, difera putin.

 

 

100% nu se potrivesc

CUm nu se potrivesc,voi va informati macar?Uite aici pe Realoem ,la ce modele e compatibila grila http://www.realoem.com/bmw/partxref.do?par...&showeur=on

 

da ok multam fain

Astept raspunsul tau , acum am plecat intru mai pe seara.

Intra pe autokarma.ro fa-ti cont aia vand online,si au grila cu 53 lei
Link to comment
Share on other sites

Esti sigur ca nu se potrivesc? Eu am non facelift si sincer uitandu-ma la ele mi se par cam identice. La cele cu facelift stiu ca nu se potrivesc, difera putin.

 

 

100% nu se potrivesc

CUm nu se potrivesc,voi va informati macar?Uite aici pe Realoem ,la ce modele e compatibila grila http://www.realoem.com/bmw/partxref.do?par...&showeur=on

 

My bad, se pare ca ai dreptate.

Link to comment
Share on other sites

depinde ce compact...cu ce fata...si ce capota(ca daca e fata de sedan ,da merge,daca e cu farurile alea ochiuri ,nu merge)...am adus pt un baiat cu un compact la grile d-astea ...de numai aveam loc de ele...in final i-am zis ...AB scrie pe tine... Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

depinde ce compact...cu ce fata...si ce capota(ca daca e fata de sedan ,da merge,daca e cu farurile alea ochiuri ,nu merge)...am adus pt un baiat cu un compact la grile d-astea ...de numai aveam loc de ele...in final i-am zis ...AB scrie pe tine...
???????????????????????????Tu ai citit mai sus?
Link to comment
Share on other sites

Pai el zice "depinde ce fata are compact-de sedan sau..." ,la inceputul postului omu a pus o poza cu compactul lui ,deci ce rost avea sa intrebe de care compact ,si conform cu realoem narile de la E46 sedan nonfacelift sunt LA FEL cu E46 compact Edited by em_28
Link to comment
Share on other sites

Pai el zice "depinde ce fata are compact-de sedan sau..." ,la inceputul postului omu a pus o poza cu compactul lui ,deci ce rost avea sa intrebe de care compact ,si conform cu realoem narile de la E46 sedan nonfacelift sunt LA FEL cu E46 compact

 

inca o data: ei, si??? (daca mai e nevoie, mai zic....)

de unde sti ca e compactu' lui? Am si eu unul in cartier absolut la fel si proprietarul e membru in forum...poate e al lui <_<

Edited by DanS
Link to comment
Share on other sites

Pai el zice "depinde ce fata are compact-de sedan sau..." ,la inceputul postului omu a pus o poza cu compactul lui ,deci ce rost avea sa intrebe de care compact ,si conform cu realoem narile de la E46 sedan nonfacelift sunt LA FEL cu E46 compact

 

inca o data: ei, si??? (daca mai e nevoie, mai zic....)

de unde sti ca e compactu' lui? Am si eu unul in cartier absolut la fel si proprietarul e membru in forum...poate e al lui <_<

Eu cred ca nu intelegi esentialul,ce am vrut sa zic e ca E46 316TI COMPACT,ARE UN SINGUR FEL DE CAPOTA SI DE NARI,ce a vrut sa zica POiUYT cu "ce fel de grile si ce fel de capota",aici e nelamurirea credeam ca a incurcat postul,da vad ca nu intelegeti.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.