Jump to content

o noua provocare... CIRCUIT !


gone4good

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aaaaaaaah, eu nu ma duc pentru altii...merg pentru mine, satisfactia si curiozitatea mea.

crede-ma, daca ma intereseaza titluri sigur nu incerc cu E30.

for me, just for fun.

128856[/snapback]

Pai si tu crezi ca silviud tinteste vreun titlu prin ceea ce face...te inseli!E un pasionat(asa cum cred ca esti si tu) si nu are de demonstrat nimic nimanui...punct!Dar cred ca o sa-ti explice el alte detalii...peace man!

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca vrei asta , crede-ma!!

128454[/snapback]

eu nu mai inteleg!

de ce sa nu vreau?

cine e silviu?

cine e calin?

amandoi sunteti din Arad?

daca da, va "urasc" un pic. pentru ca aveti chestia aia, pe care eu m-am dat acum 5 ani cu cartul, la 5 minute de voi. siiii vreau si eu cu caruta mea. :)

si cine pe cine face....reglam noi la un 0% alcool cu iz de bere dupa. :blink:

Link to comment
Share on other sites

De azi inainte 0 - 100, 400m, 1000m ... nu mai au nici o valoare... NIMIK nu se compara cu o zi petrecuta pe CIRCUIT !!! (VIK RACING ARAD)

 

Azi, datorita unui club misto din TM (ROADRUNNERS), am avut ocazia sa-mi iau doza maxima de adrenalina. Spre deosebire de liniutze, pe circuit chiar trebuie sa fii sofer... cu fiecare tura ai ocazia sa-ti imbunatatesti timpul sa-ti dai seama unde ai gresit tura anterioara... e EXTRAORDINAR... si ce e fain ca poti sa exploatezi masina la max fara frica de stalpi, copaci etc ... am scapato de 2 ori si am facut urgent 180...  :blink:

 

72188[/snapback]

 

Bunilla sa incerci si un drum de munte, si apoi imi povestesti cum a fost...daca mai traiesti: asta e sportul meu de sambata si luni dimineatza...Nimik nu se compara cu un drum de munte, are de toate si faci aproape orice pe el...(drifturi, depasiri, tete-a-que-uri) numa sa nu uiti sa scoti traction controlul :). In rest, bafta sa ai de masina frate si grija de dorsalii tai ...

Link to comment
Share on other sites

cand mergem sa ne dam?

128370[/snapback]

Cand vrei,GTR sau altii.Dupa mine seara de sambata de la Sinaia a reprezentat o mica ocazie...Un fel de mic "circuit".Nu erau alte masini sau lume,iar virajele erau perfecte pt drifturi.Sa spunem ca am vazut o ocazie de a ma juca cu masina pe care nu o am prea des la indemana. :blink: Oricum,noi am lansat atunci invitatia...

Link to comment
Share on other sites

Cand vrei,GTR sau altii.Dupa mine seara de sambata de la Sinaia a reprezentat o mica ocazie...Un  fel de mic "circuit".Nu erau alte masini sau lume,iar virajele erau perfecte pt drifturi.Sa spunem ca am vazut o ocazie de a ma juca cu masina pe care nu o am prea des la indemana. :) Oricum,noi am lansat atunci invitatia...

128966[/snapback]

ADEVARAT,poate vedem pe circuitul de la Arad o mica intrecere :blink: numai M-uri :)

Link to comment
Share on other sites

Am vrut doar sa fac putin spectacol,sa inveselesc atmosfera :blink:.Sunt sigur ca si voi puteti face multe chestii misto cu masinile voastre si nu am vrut sa pozez intr-un as al volanului.Cred ca mai am multe de invatat si eu(de aia incerc).As vrea sa dati altadata mai muti curs invitatiei,just for fun. :) Cat despre competitii...Hmmm...Un CNR sau macar VTM. SOON... :)
Link to comment
Share on other sites

ne descurcam noi cumva daaar daca se poate nu as vrea ceva mare si nici sa vina lume multa :) a inceput sa-mi fie frica la cursele astea ,ca parca de fiecare data se intampla ceva :blink: si nuuuuuu e bine,dar puteti conta pe mine ca si prezenta :) Edited by paco_wonderboy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.