Jump to content

Vand BMW E46 320d - Noiembrie 2002


BRANDEX

Recommended Posts

Vand BMW E46 320d

 

E46 320D face-lift sedan,

motor: M47TU 4L 1995cmc common-rail, 150cp, 330Nm

cutie: manuala 5+1

km : 164.000

culoare: TitanSilber Metallic

fabricatie: 24.11.2002

 

Dotari:

- clima

- sistem spalare faruri

- OBC

- DSC III

- suspensie setata sport (mai jos cu 10-15mm decat standard)

- volan piele multifunctional

- oglinzi pliabile electric + incalzite

- trapa electrica

- 4 geamuri electrice

- senzor anti-orbire

- bancheta rabatabila + sac sky

- cotiera fata+spate

- scaune sport piele

- scaune incalzite fata

- PDC

- proiectoare + lampa de ceata

- faruri xenon si angel eyes

- radio CD BMW business

- pachet lumini

- jante aliaj OEM R16 - Sternspeiche 43

 

 

PRET: 12.000

 

 

P.S. 1 - Marea majoritate cunoasteti masina, nu se accepta schimburi, masina se vinde exact asa cum este, nu se schimba nimic de pe ea.

 

P.S. 2 - Sper ca acest anunt sa nu fie considerat ca fiind al meu si sa se inchida.

 

Multumesc pt intelegere !

Link to comment
Share on other sites

deci e de vanzare... cine-ar fi crezut... <_>

 

in fine, viata merge inainte...

 

bafta la vanzare !

 

L.E: macar sa o dea cu tot cu numerele alea... sau nu?!

nici nu stiu cum ar fi mai bine, cum mi-ar veni mai bine... sa o mai recunosc in oras dupa nr. sau nu?! Jeane, tu nu zici nimik?

Link to comment
Share on other sites

bai deci m-am urcat in masina asta am ras , am glumit , am condus-o ;am baut un suc ..am luat niste CD cu muzica pe care o am si in ziua de azi si la final am plans ...Daca oamenii au nevoie de bani am putea sa-i ajutam cumva sa o pastreze ! E doar o propunere !. Edited by myxage
Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca e atat de mult vorba de bani, cat de faptul ca nu mai vrea nimeni din familie sa foloseasca masina asta...si cred ca ii intelegem de ce <_<

 

Sincer, c0sta cred ca si-ar fi dorit ca masinuta lui sa nu ajunga parasita si mancata de soareci printr-un garaj, ci sa continue sa traiasca pe strazi...in posesia unui alt pasionat de BMW.

 

Am mers si eu cu masina asta, mi-a placut foarte mult cum trage...interiorul e super ingrijit. Sper sa se vanda repede si sa ajunga pe mainile unui om bun.

Link to comment
Share on other sites

<_< Pacat, asa cum a spus si XXL, viata merge inainte....daca pe noi ne cuprinde o stare ciudata atunci cand vedem masina, nu vreau sa imi imaginez starea pe care o are familia.

Manu, felicitari, sanatate si toate cele bune pentru ca ai grija de masina.

Sa speram ca va ajunge pe mainile unui iubitor de masini si va beneficia de acelasi tratament pe care l-a primit de la c0osta.

Link to comment
Share on other sites

Nu ar fi o idee buna sa fie urcat anuntul asta acolo la important topics? In felul asta o sa fie mereu la vedere, se evita up-urile aiurea si poate reusim sa ajutam familia lui c0sta. Macar atat sa facem si noi pentru ei <_<

 

Cred ca putem sa facem o exceptie in cazul asta, ce ziceti?

Link to comment
Share on other sites

avand in vedere ca topicul e pinned, lasati oamenii in pace sa vanda masina...

 

orice comentariu in plus poate constitui un avantaj, dar si un dezavantaj la vanzare...

 

asa ca renuntati la discutii inutile pe langa subiect.

 

sper ca m-am facut bine inteles...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.