Jump to content

Schimb Mercedes C200 CDI W203 fabricat 10.2005...


KIP

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
16.500 euro.

 

@Mikken, ce reguli am incalcat? Lumineaza-ma!!!

 

 

"Forumul nu este orientat in scop comercial. Anunturile de vanzare de pe acest forum sunt acceptate in masura in care ajuta forumul sa-si indeplineasca primele 2 obiective. Atat. Nu ne propunem sa devenim un bazar auto. Vrem sa ne limitam doar la ce are legatura cu marca BMW.

Ca urmare consideram ca anunturile de vanzare pentru alte marci de masini sau moto decat BMW nu contribuie deloc la realizarea dezideratelor enumerate"

 

cam astea :bashwall: nu sari, ca nu le-am facut eu. pur si simplu ti-am spus ca s-ar putea sa fie inchis, pentru ca au mai fost cazuri si la fel s-a intamplat.

 

mie unul imi place foarte mult masina ta. spor la vanzare / schimb :) faptul ca un om isi vinde Mercedes-ul sa treaca la BMW pentru mine e doar un motiv de bucurie <_<

Link to comment
Share on other sites

ãla care-i În crizã, κi dã la schimb e60-ul 530d, (pe care normal l-ar vinde cu 20k, ºi akum cu criza Îl dã cu 16k), pe un c220cdi, care e 16k (preÞul real), sã-l vândã cu 13k acuma, cã-i crizã. or fi mulÞi dobitoci pe la noi, baftã sã gãseºti unu'.
Link to comment
Share on other sites

S-ar putea sa gasesti amatori dar in nici un caz masina nu va fi E60 poate un E90 din 2005-2006 cu dotari aproximativ la fel.

 

Cand ai postat stiai ca esti pe teren minat de ce te surprinde atitudinea celor de pe forum, sau ai dori sa ii vezi pe baieti la coada dupa Mert-ul tau? NEVER.

 

E ca si cum arunci o pisica intr-o curte plina cu caini si te astepti ca javrele sa vina la mata si s-o admire politicos.

 

Succes! sper s-o dai, sa nu-ti iei BMW, schimb-o cu Audi!

 

LE. Nu inteleg totusi de ce ti-ai pus carnatul ala de dotari, multe din ele sunt standard de vre-o zece ani la clasa asta, sa inteleg ca Mertu are ESP si controlul tractiunii amandoua la pachet tare frate. Ai pus lista cu dotari ca in targ, pun samsarii pe foile lor A4 o gramada de dotari de exceptie: servodirectie, cotiere, torpedou, scaune reglabile(de parca dacia lu bunicu nu tot reglabile le are) etc...

Edited by ionatan
Link to comment
Share on other sites

LE: Unii mai au si o viata si mai au si altceva de facut in afara de a invata pe de rost dotarile, atat de serie cat si optionale, ale tuturor tipurilor de masini, chiar daca exista de 10 ani pe masini. De aici si carnatul ala...

 

LE1: Nu vreau sa vand nicio masina. As fi fost interesat doar de anumite schimburi cu BMW. De asta am considerat, contrar celor sustinute de Mikken, ca nu am incalcat nicio regula.

 

Nu am vrut sa jignesc pe nimeni sau sa produc vreun flame/offtopic, doar ca sunt unii care se pare ca nu mai pot de grija mea si a dorintelor mele vis-avis de acest schimb. Nu-mi amintesc sa fii cerut nimanui parerea nici despre schimb si nici despre masina mea!!!

 

Dar, traim in Romania...

Nu vrei un seria 1 163 cp 2005 ca tot e criza ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.